Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο

Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο

Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο
Low Insertion Loss 3M MU Single Mode Fiber Optic Patch Cord
Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: MU
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 PC
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC το /day
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Της MU οπτικών ινών συνδετήρων ενιαίο πυρήνων τύπων ινών σκοινί μπαλωμάτων απώλειας εισαγωγής καλωδί Συνδετήρας: MU-MU
Τύπος ινών: Simplex Μήκος: 3m
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Μήκος κύματος: 1310/1550nm
Υλικό σακακιών: PVC Ποιοτικός έλεγχος: 100% δοκιμή πρίν στέλνει
Επιστροφής απώλεια: ≥55dB Πραγματικό εργοστάσιο: Ναι
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών της 3M

,

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών της MU

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας:

 

χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων απώλειας εισαγωγής καλωδίων ινών τύπων ενιαίος-πυρήνων συνδετήρων οπτικών ινών της 3M MU

 

Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας:

 

Ο συνδετήρας της MU (μικροσκοπική σύζευξη μονάδων) είναι ο μικρότερος συνδετήρας οπτικής ίνας ενιαίος-πυρήνων στον κόσμο που αναπτύσσεται από NTT που εδρεύει στο χρησιμοποιημένο συνδετήρα Sc αυτή τη στιγμή.

 

Ο συνδετήρας χρησιμοποιεί ένα μανίκι διαμέτρων 1.25mm και μόνος-διατήρηση του μηχανισμού, ο οποίος έχει το πλεονέκτημα στην εγκατάσταση υψηλής πυκνότητας.

 

Το simplex θα έχει δύο συνδετήρες συνολικά. Όσον αφορά τη δομή συνδετήρων, έχει FC, Sc, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA 905/906, E2000, DIN4, D4, και ούτω καθεξής.

 

Η αρίθμηση ινών του σκοινιού μπαλωμάτων μπορεί επίσης να είναι μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων, διπλό σκοινί μπαλωμάτων, σκοινί μπαλωμάτων 4 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 6 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 8 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 12 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 24 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 48 πυρήνων, σκοινί μπαλωμάτων 96 πυρήνων, και ούτω καθεξής. 

 

Χαρακτηριστικές χρήσεις σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας


FTTA, εφαρμογή FTTH
3G, 4G, σταθμός βάσης 5G
Οριζόντια και κάθετη τηλεγράφηση
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Τεχνική παράμετρος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

όνομα προϊόντων   χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων απώλειας εισαγωγής καλωδίων ινών τύπων ενιαίος-πυρήνων συνδετήρων οπτικών ινών της 3M MU
τύπος τρόπου

single-mode

αρίθμηση καλωδίων  simplex
τύπος πυρήνων G657A1
χρώμα καλωδίων  κίτρινος
μήκος σκοινιού μπαλωμάτων  3M (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
απώλεια εισαγωγής ≤ 0.3dB
επιστροφής απώλεια UPC≥50 DB  
μήκος κύματος 1310/1550nm
τύπος πυρήνων 9/125um
ferrule υλικό Κεραμικός
λειτουργούσα θερμοκρασία -40~ +85℃
τυπωμένη ύλη καλωδίων τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορεί να προσαρμοστεί)
OEM/ODM αποδεκτός
εξουσιοδότηση 3 έτη μετά από την παράδοση
Χρόνος παράδοσης 5-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
 

 

Τύπος συνδετήρων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας:

Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο 0

 

 

Πώς να διατάξει το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας

8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική στέλνοντας αποστολέα τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε μια επείγουσα διαταγή για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να προσφέρουμε το δωρεάν, τη δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνονται πρώτα. αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

Συσκευασία για την αναφορά:


Χαμηλό εισαγωγής απώλειας σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου της 3M MU ενιαίο 1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα