Αρχική Σελίδα Νέα

Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED εταιρικά νέα

Πιστοποίηση
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now
επιχείρηση Νέα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Καλώδιο ενιαίου τρόπου & πολλαπλού τρόπου ινών

Καλώδιο ενιαίου τρόπου & πολλαπλού τρόπου ινών

[2023-02-07 10:47:09]
Τύποι καλωδίων οπτικών ινών: Ενιαίος τρόπος εναντίον του καλωδίου πολλαπλού τρόπου ινών Αν και η ενιαία ίνα τρόπου (SMF) και οι πολλαπλού τρόπου τύποι καλωδίων ινών (MMF) οπτικοί χρησιμοποιούνται ευρέως στις διαφορετικές εφαρμογές, οι διαφορές μεταξύ της ενιαίας ίνας τρόπου και των πολλαπλού τρόπου ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για OM1 εναντίον OM2 εναντίον OM3 εναντίον OM4 εναντίον OM5: Ποια είναι η διαφορά;

OM1 εναντίον OM2 εναντίον OM3 εναντίον OM4 εναντίον OM5: Ποια είναι η διαφορά;

[2023-02-07 10:21:36]
Η πολλαπλού τρόπου ίνα είναι μια κοινή επιλογή για να επιτύχει την ταχύτητα 10 Gbit/s πέρα από τις αποστάσεις που απαιτούνται από τις εφαρμογές επιχείρησης και κέντρων δεδομένων του τοπικού LAN. Υπάρχουν διάφορα είδη τύπων πολλαπλού τρόπου ινών διαθέσιμων για τις εγκαταστάσεις μεγάλων δικτύων, και ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Οι 19ες οπτικές επικοινωνίες EXPO

Οι 19ες οπτικές επικοινωνίες EXPO

[2017-09-22 16:55:13]
Οι 19ες οπτικές επικοινωνίες EXPO κρατήθηκαν στα κέντρα έκθεσης Shenzhen από 6ο Septermber την 9η Σεπτεμβρίου. Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Κινεζικό φεστιβάλ φαναριών

Κινεζικό φεστιβάλ φαναριών

[2023-02-06 11:21:48]
Τη 15η ημέρα του πρώτου σεληνιακού μήνα, δύο εβδομάδες μετά από το κινεζικό νέο έτος, ένα άλλο σημαντικό φεστιβάλ παραδοσιακού κινέζικου, το κινεζικό φεστιβάλ φαναριών ή Yuan Xiao Jie ή το φεστιβάλ Yuanxiao (元宵节), γιορτάζεται. Χαρακτηρίζει την πρώτη πανσέληνο του νέου σεληνιακού έτους και το τέλος τ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ ενός LC και ενός σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC Uniboot;

Ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ ενός LC και ενός σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC Uniboot;

[2023-01-11 09:57:13]
Ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ ενός LC και ενός σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC Uniboot; Τα τυποποιημένα καλώδια μπαλωμάτων LC οπτικά διαμορφώνονται από το ζευγάρι των ινών, κάθε ένα σε ένα σακάκι καλωδίων, που ολοκληρώνεται από ένα ζευγάρι των συνδετήρων LC. Είναι συνήθως πολλαπλού τρόπου ίνες ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Αυτό που είναι η διαφορά μεταξύ OFNR και OFNP

Αυτό που είναι η διαφορά μεταξύ OFNR και OFNP

[2021-10-07 20:28:19]
Το σακάκι καλωδίων που αποτελείται με τα διαφορετικά υλικά βασισμένα στις διαφορετικές εφαρμογές, στις Ηνωμένες Πολιτείες, πλαστικά που χρησιμοποιούνται στην κατασκευή του καλωδίου ολομέλειας είναι ρυθμίζω κάτω από την εθνική ένωση τυποποιημένο NFPA 90A πυροπροστασίας: Πρότυπα για την εγκατάσταση τω... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Ρυθμίσεις εργασίας διακοπών. Καλή χρονιά σε σας όλες!

Ρυθμίσεις εργασίας διακοπών. Καλή χρονιά σε σας όλες!

[2023-01-09 14:41:44]
Αγαπητός όλοι, Καλημέρα! Οι πιό μακροχρόνιες διακοπές για το νέο έτος παραδοσιακού κινέζικου είναι από τις 14 ως τις 31 Ιανουαρίου. Στις διακοπές για 18 ημέρες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, την παράδοση σταματούν, η νέα έρευνα του οπτικού προϊόντος ινών χαιρετίζεται ανά πάσα στιγμή. Θα επιστ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για CIOE 2020 (η διεθνής οπτικοηλεκτρονική έκθεση της 22$ης Κίνας)

CIOE 2020 (η διεθνής οπτικοηλεκτρονική έκθεση της 22$ης Κίνας)

[2020-09-09 14:26:01]
CIOE 2020 (η διεθνής οπτικοηλεκτρονική έκθεση της 22$ης Κίνας) CIOE το 2020 (η διεθνής οπτικοηλεκτρονική έκθεση της 22$ης Κίνας) θα κρατηθεί στις 9-11 Σεπτεμβρίου 2020 στο παγκόσμιων έκθεσης & Συνθηκών Shenzhen κέντρο. Με το καλύτερο οργανωμένο σχέδιο ορόφων, CIOE το 2020 θα συνεχίσει να παρουσιάζει ... Διαβάστε περισσότερα
τα τελευταία νέα της εταιρείας για Τρηματωδών σκωλήκων υπέρ FiberInspector των δικτύων Fi-7000 που χρησιμοποιείται για να εξετάσει την ώθηση πολυ-ινών στους συνδετήρες (MPO)

Τρηματωδών σκωλήκων υπέρ FiberInspector των δικτύων Fi-7000 που χρησιμοποιείται για να εξετάσει την ώθηση πολυ-ινών στους συνδετήρες (MPO)

[2020-08-20 15:50:18]
Μάθετε για την ώθηση πολυ-ινών στους συνδετήρες (MPO)Πιστοποίηση και πρότυπα Ακριβώς όπως άλλες πρότυπο-βασισμένες στους διεπαφές συνδετήρων, οι κατασκευαστές των συνδετήρων MPO πρέπει να συμμορφωθούν με τα πρότυπα intermateability. Για τους συνδετήρες MPO, αυτοί περιλαμβάνουν τα πρότυπα IEC 61754-7 ... Διαβάστε περισσότερα
Page 1 of 2|< 1 2 >|