Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Panel

1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών

Πιστοποίηση
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών

1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών
1U Rack Mount Fiber Optic Distribution Box  8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB Insertion Loss
1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών 1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών 1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών

Μεγάλες Εικόνας :  1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NL
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: το ράφι τοποθετεί
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: USD 68-120 set
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης: 8-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 σύνολο ανά ημέρες

1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών

περιγραφή
ίνα: 16C, 32C, 24C, 8C, 12C Υλικό: specc
Χρώμα: Μαύρο ή Προσαρμοσμένη εφαρμογή: Κέντρο ημερομηνίας
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Εφαρμόζει σε 3.6mm το στρογγυλές καλώδιο και την ίνα κορδελλών 16C/32C Connector: MPO/MTP
λειτουργία: SM, ΚΚ, MMLL, 16C, 32C, 24C άνοιξη: Ωοειδές ελατήριο
Καλώδιο: στρογγυλές καλώδιο 3.6mm και ίνα κορδελλών 16C/32C Απώλεια εισαγωγής: 0.35dB 0.5dB
Υψηλό φως:

odf επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

1U το ράφι οπτικών ινών τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών κορδελλών 8C 12C 24C 32C 48C

 

 

 

Προδιαγραφή:

 

Ο συνδετήρας MPO έρχεται με το multifiber ισχύει για την υψηλή πυκνότητα στα συστήματα κέντρων δεδομένων ή τηλεπικοινωνιών. Εξαρτάται από την καρφίτσα οδηγών μετάλλων υψηλής ακρίβειας και τη ferrule υψηλής ακρίβειας τρύπα καρφιτσών για να εξασφαλίσει την οπτική ευθυγράμμιση. Είναι έρχεται με SM, ΚΚ, MMLL, 16F, 32F, υψηλό ελατήριο δύναμης για την επιλογή σας.

 

 

 

Στοιχεία Απόδοση ελίτ Απόδοση προτύπων
SM ΚΚ SM ΚΚ
Απώλεια εισαγωγής 16F 32F 16F 32F 16F, 32F 16F, 32F
≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB ≤0.7dB ≤0.7dB
Επιστροφής απώλεια ≥55dB ≥20dB ≥55dB ≥20dB
Διάρκεια 500times
Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃~+85℃
Τύπος ινών OS2/OM3/OM4/OM5
 

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

▪ Μια ανεξάρτητη αντιφατική ετικέττα για την επιλογή
▪ Κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας αντιφατική ετικέττα
▪ Ωοειδές ελατήριο
▪ Πολλά χρώματα για την επιλογή
▪ Εφαρμογή υψηλής πυκνότητας
▪ Εφαρμόζει σε 3.6mm το στρογγυλές καλώδιο και την ίνα κορδελλών 16C/32C
▪ Υψηλό ελατήριο δύναμης

 

 

Περιγραφή:

 

Ο συνδετήρας MPO έρχεται με το multifiber ισχύει για την υψηλή πυκνότητα στα συστήματα κέντρων δεδομένων ή τηλεπικοινωνιών. Εξαρτάται από την καρφίτσα οδηγών μετάλλων υψηλής ακρίβειας και τη ferrule υψηλής ακρίβειας τρύπα καρφιτσών για να εξασφαλίσει την οπτική ευθυγράμμιση. Είναι έρχεται με SM, ΚΚ, MMLL, 16C, 32C, υψηλό ελατήριο δύναμης για την επιλογή σας.

1U το ράφι τοποθετεί την απώλεια εισαγωγής κιβωτίων 8C 12C 24C 32C 48C 0.35dB 0.5dB διανομής οπτικών ινών 0

 

 

Εφαρμογή:

 

▪ Δίκτυο τηλεπικοινωνιών
Δίκτυο ▪ Ethernet
▪ Εξοπλισμός οπτικών επικοινωνιών

 

Μηχανικές ιδιότητες
Στοιχείο Κριτήρια Προσαρμογή
△IL μετά από 50 Matings MPO/MTP ≤0.3dB GR-1435
△IL μετά από 500 Matings LC/SC/FC/ST ≤0.2dB IEC 61300-2-2
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική) 20*OD (διάμετρος καλωδίων)
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική) 15*OD (διάμετρος καλωδίων)

 

 

 

 

Υποχωρητικός στα διεθνή πρότυπα:


Καταγγελία 61754-7 και GR-1435 IEC RoHS/REACH και καταγγελία βαθμού εύφλεκτου UL94-V0. 

 

 

 

Σημείωση:

 

1.Test μήκος κύματος: Το SM@1310/1550nm, το MM@850/1300nm

2.Standard προσαρμογή: GR-326, GR-1435.

 

Περιβαλλοντικές συνθήκες
Στοιχείο Κριτήρια Προσαρμογή
Θερμοκρασία λειτουργίας -40~60°C IEC 61753-1
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
     

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα