Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

MPO - LC 1M διαγώνιο συνδεδεμένο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 24 πυρήνων ενιαίο με το μήκος προαιρετικό

MPO - LC 1M διαγώνιο συνδεδεμένο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 24 πυρήνων ενιαίο με το μήκος προαιρετικό

MPO - LC 1M Cross Connected 24 core single mode fiber optic cable with Length Optional

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι ανά πακέτο
Χρόνος παράδοσης: Μέσα σε 2 εβδομάδες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 pcs ανά μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: κίτρινο Connector: Mpo-LC
όνομα: Mpo-LC οπτικό σκοινί μπαλωμάτων λειτουργία: ενιαίος τρόπος
Πυρήνας: 24 πυρήνες Μήκος: επιλογή
Υψηλό φως:

mpo fiber cable

,

mpo to mpo cable

24 πυρήνας mpo-LC 1M διαγώνιος συνδεδεμένος ενιαίος τρόπος mpo-LC σκοινιού 24Cores μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

Η σειρά MPO προσφέρει τη λύση από τα καλώδια κορμών στα εκτεταμένα καλώδια κορμών, στα υβριδικά καλώδια κορμών, στις ενότητες κασετών, στις επιτροπές προσαρμοστών MPO, για να κατευθύνει τις επιτροπές μπαλωμάτων, στις επιτροπές μπαλωμάτων και στην ταξινόμηση MPO της κατηγορίας Γ (κανονική κατηγορία) και της κατηγορίας Λ (έξοχη χαμηλή απώλεια).

 

1. Χρησιμοποιήστε τους συνδετήρες MPO/MTP

2. Γρήγορη επέκταση

3. Εργοστάσιο που ολοκληρώνεται

4.100% δοκιμασμένος (στοιχεία δοκιμής παρεχόμενα)

5. Καλώδιο υψηλής πυκνότητας

6. Βελτιστοποιημένη απόδοση

7. Υποχωρητικός στην οδηγία 2002/95/EC (ROHS) και την ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ SVHC

8. Ο συνδετήρας MPO συμμορφώνεται με IEC-61754-7&AMP EIA/TIA-604 -5

 

Προδιαγραφές:

 

 

Πρότυπο SM ΚΚ
Αρίθμηση ινών συνδετήρων 8,12,24 πυρήνας
Πολωνικά PC, APC PC
χρώμα Πρότυπα (πράσινα), ελίτ (κίτρινη) Πρότυπα (μπεζ), ελίτ (Aqua)
Παρεμβολή της απώλειας Πρότυπα ≤0.7dB ≤0.5dB
Χαμηλή απώλεια ελίτ ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, APC≥60dB ≥30dB
Διάρκεια (500 που ζευγαρώνουν) ≤0.2dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm

850/1310nm

 

 

Εφαρμογές:

 

Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων

Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης

Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

 

MPO - LC 1M διαγώνιο συνδεδεμένο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 24 πυρήνων ενιαίο με το μήκος προαιρετικό

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα