Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

οπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

(179)
Κίνα Εξοπλισμός FC δοκιμής επικοινωνίας στο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125um εργοστάσιο

Εξοπλισμός FC δοκιμής επικοινωνίας στο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 9/125um

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Σκοινί FC μπαλωμάτων οπτικών ινών εξοπλισμού δοκιμής επικοινωνίας στον ενιαίο τύπο τρόπου LC Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: δομή προϊόντων Πυρήνας: ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα Πράσινο χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc LC απώλειας εισαγωγής εργοστάσιο

Πράσινο χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc LC απώλειας εισαγωγής

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Πράσινη Sc LC ινών μπαλωμάτων εφαρμογή εξεταστικού εξοπλισμού απώλειας εισαγωγής σκοινιού χαμηλή Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Το καλώδιο δοκιμής ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα ΚΚ σταθμών βάσης Aqua 100G FTTH 50/125 διπλό σκοινί μπαλωμάτων OM4 LC LSZH εργοστάσιο

ΚΚ σταθμών βάσης Aqua 100G FTTH 50/125 διπλό σκοινί μπαλωμάτων OM4 LC LSZH

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: ΚΚ σταθμών βάσης Aqua 100G FTTH 50/125 διπλό σκοινί μπαλωμάτων OM4 LC LSZH Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Οι πολλαπλού τρόπου ενότητες χρησιμοποιού... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα Στοιχεία πολλαπλού τρόπου LC OM4 100G σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 50 μέτρων εργοστάσιο

Στοιχεία πολλαπλού τρόπου LC OM4 100G σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 50 μέτρων

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Πολλαπλού τρόπου LC υποστήριξης 100G Aqua OM4 διπλό 50meter σκοινιού μπαλωμάτων στοιχείων Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Υπάρχουν τρεις κύριοι τύπο... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα FC PC που γυαλίζει 850um σκοινί 3,0 μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα μαύρη μπότα εργοστάσιο

FC PC που γυαλίζει 850um σκοινί 3,0 μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα μαύρη μπότα

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: FC PC που γυαλίζει το μονοκατευθυντικό σκοινί 3,0 μπαλωμάτων ΚΚ μήκους κύματος 850um μαύρη μπότα Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Μην κοιτάξτε άμεσα ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα Πολλαπλού τρόπου πορτοκαλιά μετάδοση 5m Widband σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FC εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου πορτοκαλιά μετάδοση 5m Widband σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FC

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: FC πολλαπλού τρόπου μετάδοση 5m Widband πορτοκαλιών καλωδίων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Μην κάμψτε υπερβολικά ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα 4F ενιαίος ανεμιστήρας τρόπου 9/125um έξω θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1 μέτρου εργοστάσιο

4F ενιαίος ανεμιστήρας τρόπου 9/125um έξω θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1 μέτρου

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: 4F Single-Mode Fan-Out 9/125um θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1 μέτρου Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Το σκοινί μπαλωμάτων φιαγμένο από ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα 12F σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc Lc ανεμιστήρων έξω θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

12F σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Sc Lc ανεμιστήρων έξω θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: 12F Fan-Out θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου οπτικό καλώδιο ινών Sc Lc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Η ελάχιστη κάμπτ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα Γκρίζο πολλαπλού τρόπου 6C LC LSZH έξω σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας σακακιών εργοστάσιο

Γκρίζο πολλαπλού τρόπου 6C LC LSZH έξω σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας σακακιών

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Fan-Out 6C LC θωρακισμένο πολλαπλού τρόπου γκρίζο LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών έξω σακάκι σκοινιού Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Είναι κατάλληλο γ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Κίνα 4 κλάδος Sc 2,0 ινών LC καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 0,5 μέτρων εργοστάσιο

4 κλάδος Sc 2,0 ινών LC καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών 0,5 μέτρων

Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: 4 Fan-Out Sc ινών LC θωρακισμένο καλώδιο κλάδων 0.5meter 2,0 καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας: Αυτή η σειρά προϊόντων ... Διαβάστε περισσότερα
2021-07-28 12:16:08
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|