Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικής ίνας υποδοχές

καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

οπτικής ίνας υποδοχές

(14)
Κίνα COem/ODM 3.0mm συνδετήρας του ST οπτικών ινών για το εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων διανομής εργοστάσιο

COem/ODM 3.0mm συνδετήρας του ST οπτικών ινών για το εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων διανομής

COem/ODM 3.0mm συνδετήρας οπτικών ινών του ST για το εσωτερικό σκοινί μπαλωμάτων διανομής Ο συνδετήρας του ST είναι είδη ένα οπτικού συνδετήρα ινών. Είναι κανονική χρήση για το 10Base-φ. Έχει μια ξιφολόγχη να ... Read More
2019-06-20 10:21:35
Κίνα Ενιαίος τρόπος 2,0 του ST υλικό μετάλλων συνδετήρων οπτικών ινών με τη μαύρη μπότα δικτύου εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος 2,0 του ST υλικό μετάλλων συνδετήρων οπτικών ινών με τη μαύρη μπότα δικτύου

Ενιαίος τρόπος 2,0 του ST συνδετήρας οπτικής ίνας με τη μαύρη καθαρή μπότα Περιγραφή Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: -Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης -Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτετ... Read More
2019-03-22 16:29:42
Κίνα Sc UPC ενιαίος/πολυ τρόπος συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος με με κεραμικό Ferrule εργοστάσιο

Sc UPC ενιαίος/πολυ τρόπος συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος με με κεραμικό Ferrule

Sc UPC ενιαίος συνδετήρας ινών τρόπου τρόπου πολυ με με κεραμικό ferrule Διαταγή των πληροφοριών: Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC Βήμα 3: Τύπος: Single-mode... Read More
2019-03-22 16:29:42
Κίνα Ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό APC 0.9mm συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορο κεραμικό Ferrule εργοστάσιο

Ενιαίο τρόπου μονοκατευθυντικό APC 0.9mm συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορο κεραμικό Ferrule

FC οπτικών ινών μονοκατευθυντικό APC 0.9mm τρόπου συνδετήρων ενιαίο κεραμικό Ferrule Κώδικας χρώματος: Πράσινος Διάρκεια: 1000 κύκλοι, που καθαρίζουν κάθε 100 κύκλους Συνιστώμενη διάμετρος καλωδίων: 0.9mm Στίλ... Read More
2018-08-27 14:52:21
Κίνα Πλαστικός ενιαίος τρόπος ST συνδετήρων οπτικών ινών σώματος στον προσαρμοστή LC για CATV εργοστάσιο

Πλαστικός ενιαίος τρόπος ST συνδετήρων οπτικών ινών σώματος στον προσαρμοστή LC για CATV

Χρήση ST εξοπλισμού δοκιμής στο συνδετήρα ST-LC οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικής ίνας LC άνδρα-γυναίκας Διαθεσιμότητα: * Sc στο ST - Sc σε FC - FC στο ST - LC σε FC * LC στο Sc - DIN σε FC - DIN στο Sc Προδιαγ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Κίνα Συμπαγές σχέδιο FC στους συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών Sc άνδρα-γυναίκας για τον εξοπλισμό δοκιμής εργοστάσιο

Συμπαγές σχέδιο FC στους συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών Sc άνδρα-γυναίκας για τον εξοπλισμό δοκιμής

Χρήση FC εξοπλισμού δοκιμής στο fc-Sc συνδετήρων οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικής ίνας Sc άνδρα-γυναίκας Εφαρμογή: * CATV, * Δίκτυα τηλεπικοινωνιών, * Εξοπλισμός δοκιμής, * Μετρό, * Δίκτυα τοπικής περιοχής το ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Κίνα Μπλε οπτικών ινών ενσωματωμένος συνδετήρες συνδετήρας ινών LC τρόπου τύπων FTTH ενιαίος εργοστάσιο

Μπλε οπτικών ινών ενσωματωμένος συνδετήρες συνδετήρας ινών LC τρόπου τύπων FTTH ενιαίος

LC UPC single-mode οπτικών ινών γρήγορος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών τύπων FTTH συνδετήρων ενσωματωμένος LC Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 1) Factory-installed στέλεχος ινών. 2) Κανένας εποξικός και στίλβωση που ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Κίνα Ενιαίοι συνδετήρες 0.9mm διάμετρος 62,5/125um οπτικών ινών τρόπου Sc για το δίκτυο ευρείας περιοχής εργοστάσιο

Ενιαίοι συνδετήρες 0.9mm διάμετρος 62,5/125um οπτικών ινών τρόπου Sc για το δίκτυο ευρείας περιοχής

Sc Singlemode 0.9mm Dia. 62.5/125um συνδετήρες οπτικής ίνας για το δίκτυο ευρείας περιοχής Γρήγορες λεπτομέρειες Εμπορικό σήμα: DYS Πρότυπος αριθμός: Sc 0.9mm Dia. 62.5/125um Εισαγωγή Loss≦0.2dB Δοκιμή ένθετο-τ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Κίνα Μπλε οπτική ίνα χρώματος συνδετήρας πολλαπλού τρόπου ινών συνδετήρων/3,0 διάμετρος LC εργοστάσιο

Μπλε οπτική ίνα χρώματος συνδετήρας πολλαπλού τρόπου ινών συνδετήρων/3,0 διάμετρος LC

LC 3,0 πολλαπλού τρόπου συνδετήρες οπτικής ίνας αξιόπιστοι για τον οπτικό εξοπλισμό δοκιμής Γρήγορες λεπτομέρειες: Διαμορφώστε το αριθ.: LC 3,0 πολλαπλού τρόπου Μέσο μετάδοσης: Πολλαπλού τρόπου Αγορές εξαγωγών: ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Κίνα FC/υψηλή πίσω αξία απώλειας αντανάκλασης συνδετήρων οπτικών ινών PC για τον οπτικό εξοπλισμό δοκιμής εργοστάσιο

FC/υψηλή πίσω αξία απώλειας αντανάκλασης συνδετήρων οπτικών ινών PC για τον οπτικό εξοπλισμό δοκιμής

FC/συνδετήρες οπτικής ίνας PC για τον οπτικό εξοπλισμό δοκιμής, υψηλή πίσω αξία απώλειας αντανάκλασης Γρήγορες λεπτομέρειες: Εμπορικό σήμα: DYS/OEM Πρότυπος αριθμός: FC Στίλβωση: PC/UPC/APC Συνδετήρας: FC, SC, ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Page 1 of 2|< 1 2 >|