Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Panel

καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Panel

(47)
Κίνα 19 τοποθετημένη ράφι επιτροπή»/23» μπαλωμάτων οπτικών ινών συρτάρι 12/24 πυρήνας Slidable εργοστάσιο

19 τοποθετημένη ράφι επιτροπή»/23» μπαλωμάτων οπτικών ινών συρτάρι 12/24 πυρήνας Slidable

19»/23» 12/24 πυρήνας slidable τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών συρταριών Περιγραφή Το Slidable πλαίσιο διανομής οπτικών ινών ράφι-υποστηριγμάτων έχει τις γλιστρώντας συναρμολογήσεις αργιλίου ... Read More
2020-04-01 15:15:55
Κίνα LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων εργοστάσιο

LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων

LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων Περιγραφή προϊόντων: Η περίφραξη τοίχος-υποστηριγμάτων φιλοξενεί 4 επιτροπές (6, 8, 12 - ή 24 - επιτροπές ινών). ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 εργοστάσιο

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000

LC/ο τοίχος λιμένων Sc/του ST/FC/E2000 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή προϊόντων: Το ράφι τοποθετεί τα συνημμένα παρέχει μια ασφαλή θέση για να αποθηκεύσει τις συναρμογές ινών, τους προ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα Το ράφι οπτικών ινών 19 τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων με το Sc 6/12 πιάτα LC προσαρμοστών λιμένων εργοστάσιο

Το ράφι οπτικών ινών 19 τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων με το Sc 6/12 πιάτα LC προσαρμοστών λιμένων

το ράφι οπτικών ινών 19 τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων με το Sc 6/12 πιάτα LC προσαρμοστών λιμένων Περιγραφή προϊόντων: Εάν είστε καθιέρωση ένα εκτενές single-mode ή πολλαπλού τρόπου καλωδιακό δίκτυο οπτικώ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα Το ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 48 επιτροπή μπαλωμάτων ινών Mpo αποτυπώσεων πιάτων προσαρμοστών λιμένων εργοστάσιο

Το ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 48 επιτροπή μπαλωμάτων ινών Mpo αποτυπώσεων πιάτων προσαρμοστών λιμένων

το ράφι 19 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 48 επιτροπή μπαλωμάτων ινών mpo αποτυπώσεων πιάτων προσαρμοστών λιμένων Περιγραφή προϊόντων: Κάθε ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων κατασκευάζεται για να π... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα 1U 19» οπτικό πλαίσιο διανομής για τα πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετούν την επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

1U 19» οπτικό πλαίσιο διανομής για τα πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετούν την επιτροπή μπαλωμάτων

επιτροπή μπαλωμάτων 1U 19 η» για τα πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων Περιγραφή προϊόντων: Το ράφι τοποθετεί την προσφορά κατόχων πιάτων προσαρμοστών ένας συμπαγής, ο οικονομι... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα Η επί παραγγελία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 3 πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

Η επί παραγγελία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 3 πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων

επιτροπή μπαλωμάτων 1U 19 η» για 3 πιάτα προσαρμοστών LGX για το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: LC (πρότυπα κέντρων δεδομένων SFF), ιδιαίτερη διεπαφή Sc OS1/2, OM3, βαθμοί ινώ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα 6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών εργοστάσιο

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών

το οπτικό ράφι 6 λιμένων Χ 4LC τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων γιατί το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων Περιγραφή προϊόντων: Το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικώ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 1u 19, επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων SC/FC/ST/LC 48 εργοστάσιο

επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών 1u 19, επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων SC/FC/ST/LC 48

επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 1u 19 SC/FC/ST/LC 48 Περιγραφή προϊόντων: επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 1u 19 SC/FC/ST/LC ... Read More
2019-11-27 10:32:29
Κίνα επιτροπή μπαλωμάτων λήξης καλωδίων οπτικών ινών 12 πυρήνων που τραβά το μονοκατευθυντικό τύπο μετάλλων προσαρμοστών Sc εργοστάσιο

επιτροπή μπαλωμάτων λήξης καλωδίων οπτικών ινών 12 πυρήνων που τραβά το μονοκατευθυντικό τύπο μετάλλων προσαρμοστών Sc

Όνομα προϊόντων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπή μπαλωμάτων λήξης καλωδίων οπτικών ινών 12 πυρήνων που τραβά το μονοκατευθυντικό τύπο μετάλλων προσαρμοστών Sc Περιγραφή επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ι... Read More
2019-11-25 16:02:26
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|