Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Panel

καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Panel

(54)
Κίνα 1U / 2U/επιτροπές ινών 3U/4U LGX/επιτροπή μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας στην επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

1U / 2U/επιτροπές ινών 3U/4U LGX/επιτροπή μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας στην επιτροπή μπαλωμάτων

1U / 2U/επιτροπές ινών 3U/4U LGX και επιτροπή μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας στην επιτροπή μπαλωμάτων Περιγραφή 1U / 2U/στις επιτροπές ινών 3U/4U LGX και στην επιτροπή μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας στην επιτροπή μ... Read More
2020-05-29 14:31:12
Κίνα Ο ενιαίος τρόπος ή το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Multimude τοποθετεί την ίνα 12/24/48 1U εργοστάσιο

Ο ενιαίος τρόπος ή το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Multimude τοποθετεί την ίνα 12/24/48 1U

1U ενιαίος τρόπος 12/24/48 ίνα ή multimude ράφι επιτροπής μπαλωμάτων ινών τοποθετούν Περιγραφή γλιστρώντας ράφι οπτικών ινών 1U LC το διπλό τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων που έρχονται φορτωμένος εκ των προτ... Read More
2020-05-29 14:31:12
Κίνα Βιομηχανική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος 3U 144 ίνα 9 ενιαίος τρόπος του /125 εργοστάσιο

Βιομηχανική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος 3U 144 ίνα 9 ενιαίος τρόπος του /125

3U 144 ίνα 9 του /125 ενιαία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου βιομηχανική Περιγραφή Οι επιτροπές μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος σχεδιάζονται συγκεκριμένα για την υψηλή πυκνότητα 40G-10G και την τηλεγράφηση ... Read More
2020-05-29 14:31:12
Κίνα ο πολλαπλού τρόπου τοίχος επιτροπής μπαλωμάτων λήξης καλωδίων οπτικών ινών 1U 96 ίνα OM3/OM4 τοποθετεί εργοστάσιο

ο πολλαπλού τρόπου τοίχος επιτροπής μπαλωμάτων λήξης καλωδίων οπτικών ινών 1U 96 ίνα OM3/OM4 τοποθετεί

το πολλαπλού τρόπου ράφι 1U 48 ίνα OM3/OM4 τοποθέτησε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 48 λιμένων lc Περιγραφή Η τυποποιημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών μπορεί να φορτωθεί με τους προσαρμοστές LC/SC/MTP, οι ο... Read More
2020-05-29 14:31:12
Κίνα Το ράφι τοποθέτησε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 48 λιμένων LC 1U 48 ίνα OM3/OM4 πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Το ράφι τοποθέτησε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 48 λιμένων LC 1U 48 ίνα OM3/OM4 πολλαπλού τρόπου

το πολλαπλού τρόπου ράφι 1U 48 ίνα OM3/OM4 τοποθέτησε την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 48 λιμένων lc Περιγραφή Κατά σύνδεση ενός μεγάλου αριθμού συσκευών με έναν κεντρικό υπολογιστή, το διακόπτη, ή άλλο κομμάτι του ... Read More
2020-05-29 14:31:12
Κίνα Διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων επιτροπής Sc διαχείριση καλωδίων ινών γραφείων ινών οπτική εργοστάσιο

Διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων επιτροπής Sc διαχείριση καλωδίων ινών γραφείων ινών οπτική

Όνομα προϊόντων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Διπλή Sc επιτροπή μπαλωμάτων διοικητικών οπτικών ινών καλωδίων ινών γραφείων ινών οπτική Περιγραφή επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Αυτό το διοικητικό παράθυρ... Read More
2020-04-16 16:29:13
Κίνα Ενιαία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών θέσεων προσώπου για την οπτική διαχείριση καλωδίων γραφείων ινών εργοστάσιο

Ενιαία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών θέσεων προσώπου για την οπτική διαχείριση καλωδίων γραφείων ινών

Όνομα προϊόντων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Ενιαία επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών θέσεων προσώπου για την οπτική διαχείριση καλωδίων γραφείων ινών Περιγραφή επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών Αυτό το μι... Read More
2020-04-16 16:29:13
Κίνα 19 τοποθετημένη ράφι επιτροπή»/23» μπαλωμάτων οπτικών ινών συρτάρι 12/24 πυρήνας Slidable εργοστάσιο

19 τοποθετημένη ράφι επιτροπή»/23» μπαλωμάτων οπτικών ινών συρτάρι 12/24 πυρήνας Slidable

19»/23» 12/24 πυρήνας slidable τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών συρταριών Περιγραφή Το Slidable πλαίσιο διανομής οπτικών ινών ράφι-υποστηριγμάτων έχει τις γλιστρώντας συναρμολογήσεις αργιλίου ... Read More
2020-04-01 15:15:55
Κίνα LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων εργοστάσιο

LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων

LC επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST FC E2000 48 περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών λιμένων Περιγραφή προϊόντων: Η περίφραξη τοίχος-υποστηριγμάτων φιλοξενεί 4 επιτροπές (6, 8, 12 - ή 24 - επιτροπές ινών). ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Κίνα Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 εργοστάσιο

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000

LC/ο τοίχος λιμένων Sc/του ST/FC/E2000 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Περιγραφή προϊόντων: Το ράφι τοποθετεί τα συνημμένα παρέχει μια ασφαλή θέση για να αποθηκεύσει τις συναρμογές ινών, τους προ... Read More
2019-12-10 16:23:22
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|