Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

καλώδιο mpo mtp

(132)
Κίνα Θηλυκό σακακιών PVC 12F στο αρσενικό καλώδιο 3.5mm OM3 OM4 MPO MTP εργοστάσιο

Θηλυκό σακακιών PVC 12F στο αρσενικό καλώδιο 3.5mm OM3 OM4 MPO MTP

Περιγραφή του θηλυκού MTP® στα αρσενικά καλώδια μικροϋπολογιστών MTP® 12F Οι συνελεύσεις καλωδίων κορμών προ-συνδετήρων MTP® αποτελούνται από 12, 24, 48 καλυμμένα καλώδια μικροϋπολογιστών ινών LSZH που ολοκληρώ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Προ συνδετήρας Femaile OM3 OM4 στο αρσενικό καλώδιο κορμών MTP εργοστάσιο

Προ συνδετήρας Femaile OM3 OM4 στο αρσενικό καλώδιο κορμών MTP

Περιγραφή MTP® femaile στο αρσενικό καλώδιο κορμών Οι συνελεύσεις καλωδίων κορμών προ-συνδετήρων MTP® αποτελούνται από 12, 24, 48 καλυμμένα καλώδια μικροϋπολογιστών ινών LSZH που ολοκληρώνονται και στις δύο άκρ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Δομημένος τηλεγραφώντας 40G 100G 1300nm άλτης ΚΚ MTP ίνα εργοστάσιο

Δομημένος τηλεγραφώντας 40G 100G 1300nm άλτης ΚΚ MTP ίνα

Περιγραφή του άλτη ινών συνελεύσεων MTP® MTP® οι συνελεύσεις που ειδικά για το λέιζερ βελτιστοποίησαν 40G/100G δομημένο τηλεγράφηση του συστήματος που χρησιμοποιεί την παράλληλη μετάδοση οπτικής. Για 40G ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Αρσενικός συνδετήρας 8 ίνα 3.0mm συνέλευση καλωδίων OM3 MPO εργοστάσιο

Αρσενικός συνδετήρας 8 ίνα 3.0mm συνέλευση καλωδίων OM3 MPO

Περιγραφή του singlemode/πολλαπλού τρόπου (OM3) MPO καλωδίου ξεμπλοκαρίσματος ινών MPO 8F MPO στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC καλώδιο μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPO ΚΚ 50/125um Aqua χρησιμοποιούνται για να κάνουν τις ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα 24 ίνα LC στο αρσενικό ή θηλυκό MPO MTP καλώδιο MTP εργοστάσιο

24 ίνα LC στο αρσενικό ή θηλυκό MPO MTP καλώδιο MTP

Όνομα προϊόντων καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP 24 μαύρη μπότα LC ινών στον αρσενικό ή θηλυκό MPO MTP ξεμπλοκαρίσματος MTP συνδετήρα ινών καλωδίων Περιγραφή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP Το καλώδιο ολομέλειας εί... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Μετάδοση 12 OM4 100G καλώδιο μπαλωμάτων STRAND MTP εργοστάσιο

Μετάδοση 12 OM4 100G καλώδιο μπαλωμάτων STRAND MTP

Όνομα προϊόντων καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP Καλώδιο 12 μπαλωμάτων μετάδοσης MTP OM4 100G πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών σκελών Περιγραφή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP Το καλώδιο 12 μπαλωμάτων μετάδοση... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Το ντούμπλεξ Aqua LC ολοκλήρωσε προ το καλώδιο 12 πυρήνων MPO MTP εργοστάσιο

Το ντούμπλεξ Aqua LC ολοκλήρωσε προ το καλώδιο 12 πυρήνων MPO MTP

Όνομα προϊόντων καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP 12 το οπτικό ντούμπλεξ Aqua LC συνδετήρων πυρήνων MTP ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών Περιγραφή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP 12 πυρήνων MTP το οπτικό συνδε... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα MTP στο σκοινί μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος G657A1 MPT MPO LC εργοστάσιο

MTP στο σκοινί μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος G657A1 MPT MPO LC

Όνομα προϊόντων καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP MTP στο Singlemode G657A1 ξεμπλοκαρίσματος LC σκοινί μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPT MPO καλωδίων Περιγραφή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ιν... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων τρόπου MTP (θηλυκό) στην ενιαία για τους πομποδέκτες QSFP28 εργοστάσιο

MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων τρόπου MTP (θηλυκό) στην ενιαία για τους πομποδέκτες QSFP28

MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων MTP (θηλυκό) στη Singlemode για τους πομποδέκτες QSFP28 Περιγραφή MTP σε MTP καλώδια μπαλωμάτων χρησιμοποιείται κυρίως σε δύο τρόπους για να συνδέσουν άμεσα μεταξύ δύο πομποδε... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Κίνα Θηλυκή OM3 MPO MTP πολικότητα Β καλωδίων MTP για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28 εργοστάσιο

Θηλυκή OM3 MPO MTP πολικότητα Β καλωδίων MTP για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28

Πολικότητα Β καλωδίων μπαλωμάτων MTP (θηλυκό) OM3 για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28 Περιγραφή MTP σε MTP καλώδια μπαλωμάτων χρησιμοποιείται κυρίως σε δύο τρόπους για να συνδέσουν άμεσα μεταξύ δύο πομποδεκτώ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-24 18:06:32
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|