καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

καλώδιο mpo mtp

(118)
Κίνα 12 και 24 πυρήνας MPO πολυ χρώμα 4 στο διπλό LC ξεμπλοκαρίσματος καλωδίων τύπων ινών εργοστάσιο

12 και 24 πυρήνας MPO πολυ χρώμα 4 στο διπλό LC ξεμπλοκαρίσματος καλωδίων τύπων ινών

12 και 24 τύποι MPO ινών καλωδίων πυρήνων καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 4 στο διπλό LC Περιγραφή MTP/MPO τα καλώδια διαδραματίζουν έναν σημαντικό ρόλο στην τηλεγράφηση εξαιρετικά-υψηλός-πυκνότητας. Παραδίδουν το πρό... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα ΚΚ SM MPO χαμηλή απώλεια 0.35dB καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4 στη διπλή LC & την τυποποιημένη απώλεια 0.60dB εργοστάσιο

ΚΚ SM MPO χαμηλή απώλεια 0.35dB καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4 στη διπλή LC & την τυποποιημένη απώλεια 0.60dB

ΚΚ SM χαμηλή απώλεια 0.35dB & τυποποιημένη απώλεια 0.60dB MPO καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 4 στο διπλό LC Περιγραφή MPO ανεμιστήρα καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος 4 στο διπλό LC έξω μια ενιαία σύνδεση 40Gbps από μια οπτι... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα 3,2 χιλ. γύρω από το καλώδιο MPO MTP, LSZH καλυμμένο MPO/σκοινί μπαλωμάτων διεπαφών συνδετήρων MTP εργοστάσιο

3,2 χιλ. γύρω από το καλώδιο MPO MTP, LSZH καλυμμένο MPO/σκοινί μπαλωμάτων διεπαφών συνδετήρων MTP

3,2 χιλ. γύρω από το καλυμμένο καλώδιο MPO LSZH/το σκοινί μπαλωμάτων διεπαφών συνδετήρων MTP Περιγραφή MTP/MPO τα καλώδια κορμών μπορούν να είναι ενιαίος τρόπος, αποτελούνται χαρακτηριστικά από τα πολλαπλού τρό... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα Χαρακτηριστικά αποτελεσθείτε από τα πολλαπλού τρόπου καλώδια OM3/OM4, καλώδια κορμών MTP/MPO εργοστάσιο

Χαρακτηριστικά αποτελεσθείτε από τα πολλαπλού τρόπου καλώδια OM3/OM4, καλώδια κορμών MTP/MPO

Χαρακτηριστικά αποτελεσθείτε από τα πολλαπλού τρόπου καλώδια MTP OM3/OM4/τα καλώδια κορμών MPO Περιγραφή MTP/MPO τα καλώδια κορμών μπορούν να είναι ενιαίος τρόπος, αποτελούνται χαρακτηριστικά από τα πολλαπλού τ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet εργοστάσιο

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet

Καλώδια οπτικών ινών OS2 OM3 OM4 MTP/MPO για 100 Gigabit Ethernet Περιγραφή Εκμεταλλευτείτε την πιό καινοτόμο τεχνολογία οπτικών ινών τότε. Οι συνδετήρες πολυ-ινών MPO εμπορικών σημάτων MTP σας βοηθούν να πάρετ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα Βιομηχανικό πολυ καλώδιο ινών με το ύφος συνδετήρων MTP/MPO MTP/MPO εργοστάσιο

Βιομηχανικό πολυ καλώδιο ινών με το ύφος συνδετήρων MTP/MPO MTP/MPO

Καλώδια πολυ-ινών με τους συνδετήρες MTP/MPO με το ύφος MTP/MPO Περιγραφή Τα καλώδια πολυ-ινών με τους συνδετήρες MTP/MPO περιέχουν γενικά 12 ή 24 ίνες και σχεδιάζω για την υψηλή πυκνότητα, δίκτυα μεγάλου ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα 12 καλώδιο ινών MTP, πολλαπλού τρόπου OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - συνδετήρες MPO εργοστάσιο

12 καλώδιο ινών MTP, πολλαπλού τρόπου OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - συνδετήρες MPO

12 καλώδιο ινών MTP, πολλαπλού τρόπου OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 MPO - συνδετήρες MPO Περιγραφή Ο συνδετήρας MTP έχει τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα και τα οφέλη που δεν είναι διαθέσιμα στους γενικούς συνδετήρες MPO, συ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων τρόπου MTP (θηλυκό) στην ενιαία για τους πομποδέκτες QSFP28 εργοστάσιο

MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων τρόπου MTP (θηλυκό) στην ενιαία για τους πομποδέκτες QSFP28

MTP (θηλυκό) πολικότητα Β καλωδίων MTP (θηλυκό) στη Singlemode για τους πομποδέκτες QSFP28 Περιγραφή MTP σε MTP καλώδια μπαλωμάτων χρησιμοποιείται κυρίως σε δύο τρόπους για να συνδέσουν άμεσα μεταξύ δύο πομποδε... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα Θηλυκή OM3 MPO MTP πολικότητα Β καλωδίων MTP για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28 εργοστάσιο

Θηλυκή OM3 MPO MTP πολικότητα Β καλωδίων MTP για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28

Πολικότητα Β καλωδίων μπαλωμάτων MTP (θηλυκό) OM3 για τους πομποδέκτες QSFP+ και QSFP28 Περιγραφή MTP σε MTP καλώδια μπαλωμάτων χρησιμοποιείται κυρίως σε δύο τρόπους για να συνδέσουν άμεσα μεταξύ δύο πομποδεκτώ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Κίνα Fanout Mtp συνδετήρων ινών Mtp Mpo καλώδιο 40/100 Γ Mpo στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος Lc εργοστάσιο

Fanout Mtp συνδετήρων ινών Mtp Mpo καλώδιο 40/100 Γ Mpo στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος Lc

fanout συνδετήρων ινών mpo mtp mtp καλώδιο 40/100 Γ mpo στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος lc Περιγραφή Η ανεξάρτητες επαλήθευση και οι δοκιμές επαν-έχουν επιβάλει συνεχώς το συνδετήρα MTP ως προσφορά της ανώτερης απ... Read More
2019-12-11 17:42:06
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|