Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εργαλεία οπτικών ινών

Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

Εργαλεία οπτικών ινών

(27)
Κίνα Καθαριστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc FC ST FTTX 2.5mm 1.5mm εργοστάσιο

Καθαριστής συνδετήρων οπτικών ινών Sc FC ST FTTX 2.5mm 1.5mm

Το Decription της οπτικής ίνας ένα χτυπά τον καθαριστή συνδετήρων Sc Η καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών ένας-κρότου είναι πολύ δημοφιλής για ένα καθαρό εργαλείο, έχει ως σκοπό να αντικαταστήσει τις παραδοσιακά πα... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Το Sc FC ST ένα χτυπά την καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών 2.5mm εργοστάσιο

Το Sc FC ST ένα χτυπά την καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών 2.5mm

Όνομα προϊόντων εργαλείων οπτικών ινών Καθαρίζοντας εργαλείο 2.5mm οπτικών ινών Sc FC ST καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών διαμέτρων Περιγραφή εργαλείων οπτικών ινών Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Ø 1.25mm α... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Sc FC ST 2.5mm 800 καθαρότερα εργαλεία οπτικών ινών εργοστάσιο

Sc FC ST 2.5mm 800 καθαρότερα εργαλεία οπτικών ινών

Όνομα προϊόντων εργαλείων οπτικών ινών Η οπτική ίνα Sc FC ST που καθαρίζει τα εργαλεία 2.5mm διάμετρος 800 καθαρίζει τη χρησιμοποίηση του χρονικού καθαριστή ζωής Περιγραφή εργαλείων οπτικών ινών «Η καθαρίζοντας ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Καθαριστής οπτικών ινών Sc φ 2.5mm προσαρμοστών και Ferrules εργοστάσιο

Καθαριστής οπτικών ινών Sc φ 2.5mm προσαρμοστών και Ferrules

Όνομα προϊόντων εργαλείων οπτικών ινών Ο καθαριστής οπτικών ινών Sc καθαρίζει τους προσαρμοστές Sc φ 2.5mm και Ferrules με πάνω από 800 καθαρίζουν Περιγραφή εργαλείων οπτικών ινών Η καθαρίζοντας μάνδρα οπτικής ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα APC SM μίνι FTTH Sc παθητικός οπτικός κόμβος εργοστάσιο

APC SM μίνι FTTH Sc παθητικός οπτικός κόμβος

Παθητικό όνομα δεκτών οπτικών ινών: APC SM Sc ινών οπτικός παθητικός μίνι FTTH δεκτών πράσινος παθητικός οπτικός κόμβος χρώματος Παθητική περιγραφή δεκτών οπτικών ινών SC/APC στο μετατροπέα RF CATV για την ψηφι... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Οπτικά παθητικά εργαλεία οπτικών ινών δεκτών ινών εργοστάσιο

Οπτικά παθητικά εργαλεία οπτικών ινών δεκτών ινών

Παθητικό όνομα δεκτών οπτικών ινών: APC Sc single-mode μήκος κύματος δεκτών 1550nm ινών οπτικό παθητικό Παθητική περιγραφή δεκτών οπτικών ινών Οι παθητικοί εγχώριοι δέκτες οπτικών ινών FTTH είναι κατάλληλοι για ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Φορητό Splicer 4,3 τήξης FTTH ψηφιακή LCD οθόνη ίντσας 8 SEC που συνδέουν το χρόνο εργοστάσιο

Φορητό Splicer 4,3 τήξης FTTH ψηφιακή LCD οθόνη ίντσας 8 SEC που συνδέουν το χρόνο

FTTH kf-115 φορητά 8 SEC που συνδέουν το χρόνο, 4,3 μετρά ψηφιακό Splicer τήξης οθόνης LCD σε ίντσες Kf-115 φορητό Splicer τήξης, με την αναλογία τιμών υψηλής επίδοσης, με την έξυπνη εμφάνιση, την αξιόπιστη ποι... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Μικρός οπτικός πυρήνας ινών εργαλείων οπτικών ινών για να αφαιρέσει τον πυρήνα την ψηφιακή τήξη ευθυγράμμισης που συνδέει τη μηχανή εργοστάσιο

Μικρός οπτικός πυρήνας ινών εργαλείων οπτικών ινών για να αφαιρέσει τον πυρήνα την ψηφιακή τήξη ευθυγράμμισης που συνδέει τη μηχανή

Smal φορητός οπτικός πυρήνας ινών φ-97 για να αφαιρέσει τον πυρήνα την ψηφιακή τήξη ευθυγράμμισης που συνδέει τη μηχανή Χαρακτηριστικά γνωρίσματα ●Handheld, μικρός, φως ●Industrial τυποποιημένη οθόνη τα ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Αντι Splicer τήξης FTTx κλονισμού/ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή εργοστάσιο

Αντι Splicer τήξης FTTx κλονισμού/ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή

Φ-18S φορητή Splicer τήξης FTTx ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή Η αντι-σκόνη κουμπώνει το γδάρσιμο-ανθεκτικό επίστρωμα, Αυτόματη επαγωγική θερμάστρα που θερμαίνει γρήγορα 18 δευτερόλεπτα ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Κίνα Αυτόματη, μισή και χειρωνακτική ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών εργαλείων οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή εργοστάσιο

Αυτόματη, μισή και χειρωνακτική ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών εργαλείων οπτικών ινών που συνδέει τη μηχανή

KF - αυτόματη, μισή και χειρωνακτική ενιαία ίνα καλωδίων οπτικών ινών 6471 που συνδέει τη μηχανή Kf-6471 Splicer τήξης οπτικής ίνας υιοθετεί ένα ολοκαίνουργιο σχέδιο. Η ισχυρή λειτουργία και η έξοχη χαμηλή να σ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-14 14:12:42
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|