Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Splitter

καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδια αλτών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Splitter

(82)
Κίνα Sc/Apc FTTH καλώδιο 1x θραύστης PLC Epon 32 1 X 64 θραυστών οπτικών ινών εργοστάσιο

Sc/Apc FTTH καλώδιο 1x θραύστης PLC Epon 32 1 X 64 θραυστών οπτικών ινών

Sc/apc FTTH καλώδιο 1x θραύστης PLC 32 1 X 64 θραυστών οπτικών ινών epon Περιγραφή Οι θραύστες PLC είναι διακλαδιμένος συσκευές που χρησιμοποιείται για να διανείμει τα οπτικά σήματα στις πολλαπλάσιες θέσεις για ... Read More
2020-03-04 16:51:13
Κίνα 1*8 1*16 1*32 19 τύποι θραυστών οπτικών ινών ίντσας/ράφι τοποθετούν το παράθυρο θραυστών ινών εργοστάσιο

1*8 1*16 1*32 19 τύποι θραυστών οπτικών ινών ίντσας/ράφι τοποθετούν το παράθυρο θραυστών ινών

το ράφι 1*8 1*16 1*32 τοποθετεί το παράθυρο θραυστών ινών 19 τύποι θραυστών οπτικών ινών ίντσας 1 . Περιγραφή Το ράφι τοποθετεί το θραύστη PLC είναι ένα υψηλό - ποιοτική παθητική συσκευή. Είναι ειδικά για παθητ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Κίνα LC οπτικός θραύστης εισαγωγής Sc FC ST E2000, τοποθετημένος ράφι οπτικός θραύστης τύπων 1x32 εργοστάσιο

LC οπτικός θραύστης εισαγωγής Sc FC ST E2000, τοποθετημένος ράφι οπτικός θραύστης τύπων 1x32

LC Sc FC ST E2000 οπτικός εισαγωγής οπτικός θραύστης τύπων 1x32 θραυστών τοποθετημένος ράφι Περιγραφή Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Κίνα Το ράφι τοποθετεί τύπων οπτικών ινών χαμηλή απώλεια 1 X 32 θραυστών/την οπτική θραυστών Gpon εργοστάσιο

Το ράφι τοποθετεί τύπων οπτικών ινών χαμηλή απώλεια 1 X 32 θραυστών/την οπτική θραυστών Gpon

Το ράφι τοποθετεί απώλεια 1 X 32 θραυστών οπτικών ινών θραυστών τύπων gpon την οπτική Περιγραφή Οι νέες ελαφριές οπτικές προσφορές ποικίλος βράχος τοποθετούν και ενότητες και προϊόντα θραυστών τύπων επιτροπής μ... Read More
2020-01-07 15:23:46
Κίνα 1*8 οπτική ίνα με Apc Gpon Sc σωλήνων χάλυβα συνδετήρων 1x8 το θραύστη 1/8 PLC εργοστάσιο

1*8 οπτική ίνα με Apc Gpon Sc σωλήνων χάλυβα συνδετήρων 1x8 το θραύστη 1/8 PLC

1*8 οπτική ίνα με apc Sc σωλήνων χάλυβα συνδετήρων 1x8 gpon το θραύστη 1:8 PLC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια • Άριστη σταθερότητα θερμοκρασίας • Καλές επανάληψη κα... Read More
2019-12-24 16:31:42
Κίνα APC Sc θραυστών οπτικών ινών τύπων χάλυβα 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 θραύστης 0.9mm LSZH PLC εργοστάσιο

APC Sc θραυστών οπτικών ινών τύπων χάλυβα 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 θραύστης 0.9mm LSZH PLC

APC Sc οπτικών ινών τύπων χάλυβα 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 θραύστης 0.9mm LSZH PLC Θραύστης PLC οπτικών ινών Οι θραύστες PLC είναι διακλαδιμένος συσκευές που χρησιμοποιείται για να διανείμει τα οπτικά σήματα στις π... Read More
2019-12-24 16:31:42
Κίνα Θραύστης οπτικών ινών 8 Sc LC 1, χαμηλός θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων κασετών απώλειας εργοστάσιο

Θραύστης οπτικών ινών 8 Sc LC 1, χαμηλός θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων κασετών απώλειας

Χαμηλός θραύστης 1 PLC οπτικών ινών τύπων κασετών απώλειας Sc LC θραύστης οπτικών ινών 8 Θραύστης PLC οπτικών ινών Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα που κυματοδηγό χαλαζία η οπτική ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Κίνα Μίνι σωλήνας ANATEL χάλυβα φραγμών θραυστών 1x8 1x16 PLC οπτικών ινών FTTH επικυρωμένος εργοστάσιο

Μίνι σωλήνας ANATEL χάλυβα φραγμών θραυστών 1x8 1x16 PLC οπτικών ινών FTTH επικυρωμένος

Επικυρωμένος 1x8 1x16 μίνι θραύστης PLC σωλήνων FTTH χάλυβα φραγμών οπτικών ινών ANATEL Περιγραφή Είναι ένα από τα σημαντικά παθητικά συστατικά στη σύνδεση ινών. Μια διαδοχική συσκευή οπτικών ινών με τις πολλαπ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Κίνα θραύστης 1x32 οπτικών ινών PLC 1x8 LGX με APC Sc τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής συνδετήρων εργοστάσιο

θραύστης 1x32 οπτικών ινών PLC 1x8 LGX με APC Sc τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής συνδετήρων

οπτικός θραύστης θραυστών 1x32 PLC 1x8 LGX με APC Sc το συνδετήρα Περιγραφή Ο επίπεδος ελαφρύς οπτικός διανομέας κυματοδηγού (θραύστης PLC), είναι ένα είδος επίπεδης ενσωματωμένης κυματοδηγός οπτικής συσκευής, ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Κίνα SC/APC Singlemode θραύστης 2.0mm ινών PLC 1x32 συναρμογή/ενότητα ABS Pigtailed εργοστάσιο

SC/APC Singlemode θραύστης 2.0mm ινών PLC 1x32 συναρμογή/ενότητα ABS Pigtailed

SC/APC Singlemode συναρμογή 2.0mm/θραύστης ινών PLC ενότητας 1x32 ABS Pigtailed Περιγραφή Ο θραύστης PLC οπτικών ινών μπορεί να ταξινομηθεί από το τσιπ θραυστών PLC που χρησιμοποιούν, να σημάνουν υπάρχουν 1xN κ... Read More
2019-12-24 16:31:42
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|