Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(35)
Κίνα Ενιαίος τρόπος 1m χαλαρή πλεξίδα LSZH ανεμιστήρων έξω σωλήνων SC/UPC εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος 1m χαλαρή πλεξίδα LSZH ανεμιστήρων έξω σωλήνων SC/UPC

12color ανεμιστήρων έξω ενιαία οπτική ίνα πλεξίδων σωλήνων τρόπου SC/UPC χαλαρή 12color ανεμιστήρων η έξω ενιαία οπτική ίνα πλεξίδων σωλήνων τρόπου SC/UPC χαλαρή είναι ενιαία, απότομα, συνήθως μια χαλαρή ή σφιχ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:41:13
Κίνα Τραχιά πλεξίδα 0.9mm ινών Sc σωλήνων 12core χαλαρή εργοστάσιο

Τραχιά πλεξίδα 0.9mm ινών Sc σωλήνων 12core χαλαρή

Χαλαρή πλεξίδα ινών Sc σωλήνων συνελεύσεων 12core καλωδίων Multifiber Το νέο φως προσφέρει την πληρέστερη γραμμή συνδετήρων και εργοστάσιο-ολοκληρωμένων καλωδίων, από τις συνελεύσεις υψηλός-ίνα-αρίθμησης αλτών ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:40:15
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SC/PC 0.9mm 12core Om3 Om4 εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SC/PC 0.9mm 12core Om3 Om4

12 χαλαρός κώδικας χρώματος σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών σωλήνων om3 om4 δεσμών πυρήνων Το νέο φως προσφέρει την πληρέστερη γραμμή συνδετήρων και εργοστάσιο-ολοκληρωμένων καλωδίων, από τις συνελεύσεις υψηλό... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:39:29
Κίνα Χαλαρός απομονωτής 0.9mm πολλαπλού τρόπου καλώδιο CATV οπτικών ινών 12core εργοστάσιο

Χαλαρός απομονωτής 0.9mm πολλαπλού τρόπου καλώδιο CATV οπτικών ινών 12core

12core δεσμών χαλαρό καλώδιο οπτικών ινών απομονωτών πολλαπλού τρόπου πορτοκαλί Τα χρώματα σακακιών καλωδίων οπτικών ινών μπορούν να το καταστήσουν γρήγορο και απλό να αναγνωρίσει ακριβώς ποιο τύπο καλωδίου εξε... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:37:56
Κίνα χαλαρή πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών απομονωτών Sc 12core 10G LC ST εργοστάσιο

χαλαρή πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών απομονωτών Sc 12core 10G LC ST

10 τα Γ Sc 12core LC ST συσσωρεύουν τη χαλαρή πλεξίδα πολλαπλού τρόπου ινών απομονωτών Η πολλαπλού τρόπου ίνα είναι μια κοινή επιλογή για να επιτύχει την ταχύτητα 10 Gbit/s πέρα από τις αποστάσεις που απαιτούντ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:37:05
Κίνα Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα 12core που συνδέει την πλεξίδα 0.9mm εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα 12core που συνδέει την πλεξίδα 0.9mm

12core πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό χαλαρό να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών σωλήνων να συνδέσει πλεξίδων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με έναν factory-installed συνδετήρα σ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:36:32
Κίνα Sc μονοκατευθυντικό LSZH 1m FTTX σφιχτά αποθηκευμένο οπτικό καλώδιο εργοστάσιο

Sc μονοκατευθυντικό LSZH 1m FTTX σφιχτά αποθηκευμένο οπτικό καλώδιο

Πολλαπλού τρόπου 12colors καλώδιο οπτικών ινών Sc μονοκατευθυντικό σφιχτό αποθηκευμένο Τα σφιχτά αποθηκευμένα καλώδια είναι τέλεια για την εσωτερική χρήση και τις μέσες συνδέσεις μήκους LAN/WAN δεδομένου ότι εί... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:35:55
Κίνα απομονωτής 12 1M 0.9mm καλώδιο οπτικών ινών σκελών ΚΚ SM εργοστάσιο

απομονωτής 12 1M 0.9mm καλώδιο οπτικών ινών σκελών ΚΚ SM

0.9mm σφιχτό απομονωτών μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 12 σκελών ενιαίο 0.9mm το σφιχτό απομονωτών μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τρόπου σκελών ενιαίο παρέχει έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν ο... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:34:29
Κίνα Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc εργοστάσιο

Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc

τήξη που συνδέει simpex τη singlemode πλεξίδα ινών 50/125um 10Gb OM3 lc Το ασφάλιστρο συν τις πλεξίδες ινών lc και Patchcords είναι ιδανικά για την τήξη συνδετικός την απαραίτητη συνδετικότητα ινών για τα δομημ... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-01 18:32:47
Κίνα Χαλαρό καλώδιο οπτικών ινών σωλήνων ανεμιστήρων έξω OM3 LC/UPC δεσμών εργοστάσιο

Χαλαρό καλώδιο οπτικών ινών σωλήνων ανεμιστήρων έξω OM3 LC/UPC δεσμών

OM3 LC/UPC 12 καλώδιο οπτικών ινών σωλήνων ανεμιστήρων δεσμών πυρήνων έξω χαλαρό Αυτοί ενιαίος τρόπος 12 πλεξίδες ινών με τον απομονωτή 900 μικρού είναι έτοιμοι για να συνδέσουν.Κάθε σκέλος ινών στην εξάρτηση έ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-14 18:07:06
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|