Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενιαίο υλικό PVC

Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενιαίο υλικό PVC

  • Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενιαίο υλικό PVC
  • Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενιαίο υλικό PVC
Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενιαίο υλικό PVC
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC/PC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Sc/PC - Sc/PC οπτικών ινών μπαλωμάτων πορτοκαλί καλώδιο 50/125 τρόπου σκοινιού μονοκατευθυντικό ενια Υλικό: Σακάκι PVC
Τύπος Fiber: 50/125um Τύπος σύνδεσης: SC ΤΟ /PC - SC ΤΟ /PC
λειτουργία: Πολυ τρόπος τύπος πυρήνων καλωδίων: Simplex/ντούμπλεξ
Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm/3.0mm
Μήκος καλωδίου: όπως σας απαίτηση Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.3dB
επιστροφή απώλεια: ≥40dB
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc Sc

,

Μόνο καλώδιο οπτικών ινών λειτουργία

Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών Όνομα προϊόντων:

SC / PC - SC / PC οπτικό καλώδιο Patch Cord απλό μονής λειτουργίας πορτοκαλί καλώδιο 50/125 PVC υλικό

Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών Περιγραφή:

το καλώδιο οπτικής ίνας μπορεί να είναι προσαρμοσμένο μήκος, συνδέσεις, διαμέτρους καλωδίου, χρώμα καλωδίου σύμφωνα με το αίτημά σας.

Μπορούμε επίσης να εκτυπώσουμε το λογότυπο Compay στο καλώδιο δωρεάν, αλλά το MOQ συνολικού μήκους για ένα καλώδιο προδιαγραφών πρέπει να είναι 1000M.

Για παράδειγμα: το συνολικό μήκος μιας παραγγελίας για μονόδρομο G652D 2.0mm καλώδιο PVC, 1000 μέτρων, τότε μπορούμε να ρυθμίσουμε την εκτύπωση στο μηχάνημά μας όταν παράγουμε το καλώδιο.

Παρακαλούμε ενημερώστε μας για το λογότυπο εκτύπωσης προτού αρχίσουμε να παράγουμε καλώδιο.

Χαρακτηριστικά καλωδίου οπτικών ινών Patch Patch


Μονάδες απλού ή διπλού ή πολλαπλών ινών
Είναι διαθέσιμα τα καλώδια με ανυψωτικό ή Plenum, LSZH και RoHS
Χαμηλή απώλεια εισόδου, IEC, TIA / EIA, συμβατό με Telcordia
Προσαρμοσμένα μήκη καλωδίων οπτικών ινών και χρώματα σακακιών
Διάφοροι τύποι ινών και μήκη κύματος, τυπικοί μονής μορφής 9/125, πολυτροπικοί δίσκοι 50/125 multimode και 62.5 / 125 multimode
0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 / mm καλώδια οπτικών ινών εξωτερικής διαμέτρου
PC, UPC και APC
Καλές συσκευασίες, ανταγωνιστικές τιμές και πολύ γρήγορη παράδοση
Δοκιμή γεωμετρίας 100% και δοκιμή καθαρισμού IEC
Η υπηρεσία OEM είναι διαθέσιμη

Fiber Optic Fiber Patch Data Sheet:

Παράμετροι Τυποποιημένα συγκροτήματα καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
Υλικά μπουφάν LSZH / OFNR / PVC
Τύπος συνδέσμου SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
Υλικά Ferrule Κεραμικός
Δοκιμές μήκους κύματος 1310 ± 30/1550 ± 30nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Εισαγωγή Losss (dB) ≤ 0,25dB (PC / UPC / APC) ≤ 0,3dB (PC / UPC)
Απώλεια επιστροφής (dB) ≥50dB (PC / UPC)
≥60dB (APC)
≥40dB (PC / UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συγκροτήματα καλωδίων Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
Θερμοκρασία λειτουργίας (° C) -10 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° C) -40 ~ +85
Πακέτο 1 μονάδα / σακούλα
* Όλες οι καθορισμένες τιμές είναι με συνδέσμους.

Πώς να παραγγείλετε καλώδιο οπτικών ινών Patch

1. Τύπος συνδέσμου: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Τύπος λειτουργίας: μονή λειτουργία (UPC και APC) / πολλαπλών λειτουργιών (PC)
3. Διάμετρος καλωδίου: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (προσαρμοσμένη άλλη διάμετρος)
4. Υλικό επικάλυψης: PVC / LSZH
5. Αριθμός ινών: απλή / διπλή / 4 πυρήνα / 6core / 8 core / 12 core / 24core
6. Τύπος καλωδίου: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Μήκος καλωδίου: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

Τύπος υποδοχής οπτικού καλωδίου οπτικών ινών:

FQA:

1. Ε: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής στο Shenzhen της Κίνας

2. Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;

A: Το MOQ μπορεί να είναι 1 τεμ., Αλλά δεν προτείνουμε να παραγγείλετε 1 τεμάχιο, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή να είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

3. Ε: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας. Αφού μας γνωρίσετε την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς. Μεγάλη Ποσότητα θα πάρετε πολύ ανταγωνιστική τιμή.

4. Ε: Μπορείτε να αναφέρετε την τιμή FOB;

A: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλη, τα περισσότερα είναι αεροπορική παράδοση, DHL, TNT, UPC, FEDEX, κλπ. Γι 'αυτό είναι δύσκολο να κάνουμε τιμή FOB. Ο καλύτερος τρόπος είναι να μας ενημερώσετε λεπτομερείς προδιαγραφές και την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε το φορτίο με την τιμή των προϊόντων για την αναφορά σας.

Έχουμε πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητα σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δεκάδες χαρτοκιβώτια, μπορούμε να υπολογίσουμε τη μεταφορά εμπορευμάτων δια θαλάσσης για την αναφορά σας.

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη . Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λύσεις αν χρειαστείτε.

5. Ε: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με την πρότυπη παραγωγή της IEC, σχεδόν κλειστή σε εργαστήριο χωρίς σκόνη. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ελέγχου ποιότητας. Ειδικά εξοπλισμό MTP Daisi.

Όλα τα προϊόντα είναι 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.

6. Ε: Ποιος είναι ο χρόνος σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για καλώδιο patch, PLC, ODF, προσαρμογέα, εξασθενητές κλπ.

Για το καλώδιο οπτικών ινών, ο χρόνος παράδοσης μπορεί να είναι 2 έως 3 ημέρες για 5000 τεμ. τα τακτικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να αντιμετωπίσουμε την επείγουσα τάξη για εσάς. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

7. Ε: Ποια είναι η εγγύησή σας;

Α: Για καλώδιο patch, έχουμε 2 χρόνια εγγύηση από την παράδοση, αλλά μόνο υπεύθυνος για μη τεχνητές βλάβες. Για τις τεχνητές ζημιές, μπορούμε να την αποκαταστήσουμε δωρεάν, αλλά τα εμπορεύματα θα πληρώνονται από σας.

8. Ε: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε το διεθνές πακέτο εξαγωγών. επισυνάπτεται κάποια συσκευασία διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

9. Ε: Μπορείτε να κάνετε OEM / ODM;

Α: Ναι, μπορούμε. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα που δέχονται ΚΑΕ / ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

10. Ε: Μπορώ να έχω δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για προσαρμογέα, εξασθενητή, καλώδιο patch, pigtail, μπορούμε να σας παράσχουμε sammple δωρεάν. Αλλά τα έξοδα αποπληρωμής από την πλευρά σας.

Για τα προϊόντα μεγάλης αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, το δείγμα χρέωσης και την αποπληρωμή του φορτίου πρώτα, αφού τοποθετήσετε την παραγγελία σας, θα επιστραφεί το δείγμα φόρου.

11. Ε: Πώς μπορώ να παραγγείλω;

Α: 1. Στείλτε μας μήνυμα ή στείλτε ερώτηση. ενημερώστε μας το όνομα του προϊόντος, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε τη διεύθυνσή σας παραλαβής εάν χρειάζεστε να υπολογίσουμε το φορτίο για εσάς.

2. Αφού γνωρίζουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς, με χρόνο παράδοσης. Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας.

3. Όταν αποδεχτείτε την προσφορά, θα κάνουμε το Profoma Invoice με τον τραπεζικό μας λογαριασμό.

4. Θα κανονίσουμε την παραγωγή για εσάς αφού λάβουμε την πληρωμή.

5. Πριν από την παράδοση θα επιβεβαιώσουμε ξανά τις πληροφορίες παραλαβής μαζί σας. Και θα στείλουμε τον αριθμό καταδίωξης σε εσάς μετά την παράδοση.

6. Θα προσπαθήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα για να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας για μακροχρόνια συνεργασία.

12. Ε: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;

A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram ταυτόχρονα. Για μεγάλο ποσό, μπορεί 50% προκαταβολή, 50% ισορροπία καταβληθεί πριν από την παράδοση.

Συσκευασία για αναφορά:

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα