Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12

Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12

  • Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
  • Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
  • Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC/FC/ST/LC/MPO/MTRJ/MU
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, τη MoneyGram, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρ Υλικό: PVC/Lszh
Τύπος Fiber: G652D / G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Τύπος σύνδεσης: FC/ST/SC/LC/MPO/MU/MTRJ
λειτουργία: Ενιαίος τρόπος/πολυ τρόπος τύπος πυρήνων καλωδίων: /12 πυρήνας simplex/ντούμπλεξ/πυρήνας/8 αφαιρεί τον πυρήνα 4core/6
Χρώμα καλωδίων: κίτρινη/πορτοκαλιά/πορφύρα aqua/ Καλώδιο διαμέτρου: 0,9 χιλ./2.0mm/3.0mm
Μήκος καλωδίου: όπως σας απαίτηση Χρόνος Παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή
Συσκευασία: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων, ισορροπία 70% που πληρώνεται πριν από την παράδοση
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

Fanout MPO καλώδιο

 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
 
 
 
Περιγραφή προϊόντων
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12
 
MPO/MTP τα καλώδια κορμών χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MPO ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, εκτειμένος MDA, ΕΊΧΑΝ και ζώνες της EDA, και εύκολος στη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλων υψηλών περιβαλλόντων ινών που μειώνουν την εγκατάσταση ή τον επανασχηματισμό δικτύων.
·
MPO/MPT καλώδια κορμών που χρησιμοποιούν μια συμπαγή και τραχιά microcable δομή, τα διαφορετικά χρώματα που διαιρούνται σύμφωνα με σε SM, τους ΚΚ και τους ΚΚ 10G. Οι σειρές ινών από 12 έως 144, επιλογές πολικότητας MTP είναι τρόπος της TIA είναι ύφος Α (επάνω), ύφος Β (κάτω) και ύφος Γ (up/up). Το μήκος καλωδίων ανήκει σε ένα προϊόν συνήθειας, παρακαλώ ευγενικά ηλεκτρονικό ταχυδρομείο οι απαιτήσεις σας σε μας.
 
 
 
 
Προδιαγραφή:

ΣτοιχείοΕνιαίος τρόποςΠολλαπλού τρόπου
Απώλεια εισαγωγής≤0.2dB 
Επιστροφής απώλεια≥50dB (PC) ≥65dB (APC) 
Επανάληψη≤0.1 
Διάρκεια≤0.2dB χαρακτηριστική αλλαγή 1000matings 
Ανταλλαξιμότητα≤0.2dB 
Λειτουργούσα θερμοκρασία- 40℃ σε +85℃- 40℃ σε +85℃

 
 
 

Διαταγή των επιλογών
ΣυνδετήραςSC, FC, ST, LC, E2000, MPO, MU, MTRJ, Κ.ΛΠ.
ΤελειώστεUPC, APC, PC για MTRJ, θηλυκό, αρσενικό
Τύπος καλωδίωνΜονοκατευθυντική, διπλή ευθεία, διπλή αντιστροφή
ΊναSM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
Σακάκι καλωδίωνΜετώπη, ολομέλεια, LSZH
Διάμετρος καλωδίωνØ3.0mm, Ø2.0mm, Ø0.9mm, κ.λπ.
Μήκος καλωδίωνΜήκος στο μετρητή

 
 
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
· Με τα πρότυπα συνδετήρων 12 ινών και 24 ινών MPO/MTP
· Διαθέσιμος σε OS1/2, OM2, OM3 και OM4
· Διαθέσιμος σε FC, LC, το Sc, το ST, τη MU, και MTP
· Γυαλισμένος ο διεπαφή τύπος έχει το PC, το UPC και APC
· Διαθέσιμος σε 12/24/36/48/72/96/144 ίνες
· 100% εργοστάσιο δοκιμασμένο
· Οι ιδιαίτεροι συνδετήρες θερμότητα-θεραπεύονται και χρησιμοποιούν κεραμικά ferrules και τα μανίκια
· Fan-out ίνες από τους συνδετήρες MPO/MTP στο μεμονωμένο simplex ή το ντούμπλεξ
· Προσαρμοσμένος για το μήκος, το τρίκλισμα, τον τύπο συνδετήρων, το ύφος ξεμπλοκαρίσματος, την αρίθμηση ινών, και την ίνα μαρκαρίσματος
 
Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MPO/MTP
Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 0
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 1
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 2
 
 
 
Δακτυλογραφήστε ένα Straight-Through καλώδιο κορμών MPO:
Βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσει προσαρμοστές, 1 Χ Α στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων Β και 1 Χ Α σε ένα διπλό καλώδιο μπαλωμάτων.
 
 
Διαγώνιο MPO καλώδιο κορμών τύπων Β:
Βασικός-επάνω στους βασικός-επάνω προσαρμοστές και 2 Χ Α σε ένα διπλό καλώδιο μπαλωμάτων.
 
Διαγώνιο καλώδιο κορμών ζευγαριού MPO τύπων Γ:
Βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσει τους προσαρμοστές και 2 Χ Α σε ένα διπλό καλώδιο μπαλωμάτων.
 
 
 
Fanout λεπτομέρειες καλωδίων 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 3
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 4
 
 
 
 
Παραγωγή 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 5
 
 
 
 
Άλεσμα 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 6
 
 
 
 
 
 
Ποιοτικός έλεγχος 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 7
 
 
 
Συσκευασία 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 8
 
 
 
 
Παράδοση 
 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 9
 
 
Όρος πληρωμής 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 10
 
 
 
Η υπηρεσία μας 
 
Οπτικά simplex σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP/ντούμπλεξ, καλώδιο 8 μπαλωμάτων πυρήνας πυρήνας/12 11
 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα