Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό

12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό

  • 12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό
  • 12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό
12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - 12*LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 12 πυρήνας θηλυκό MPO σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό Υλικό: PVC/Lszh
Τύπος Fiber: OM3 Τύπος σύνδεσης: Θηλυκό MPO
λειτουργία: Πολυ τρόπος Αρίθμηση ινών: πυρήνας 12
Χρώμα καλωδίων: aqua Καλώδιο διαμέτρου: 3,0 mm
Μήκος καλωδίου: όπως σας απαίτηση Συσκευασία: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.35dB (τυποποιημένη απώλεια) επιστροφή απώλεια: ≥25dB
OEM / ODM: Αποδεκτή
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

Fanout MPO καλώδιο


12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό
 

 

Τα singlemode ή πολλαπλού τρόπου προϊόντα MPO διαθέσιμα από το νέο φως είναι multifiber συνδέσεις που χρησιμοποιούνται backplane υψηλής πυκνότητας και τις τυπωμένες εφαρμογές του (PCB) πινάκων κυκλωμάτων στα συστήματα στοιχείων και τηλεπικοινωνιών.

 

Ο συνδετήρας MPO προσφέρει μέχρι 12 φορές την πυκνότητα των τυποποιημένων συνδετήρων, που παρέχουν το σημαντικές διάστημα και τη εξοικονόμηση κόστους.

 

Οι συνδετήρες MPO χρησιμοποιούν φορμαρισμένα ακρίβεια ferrules ΑΜ, με τις καρφίτσες οδηγών μετάλλων και τις ακριβείς διαστάσεις κατοικίας για να εξασφαλίσουν ευθυγράμμιση ινών κατά τη ζευγάρωμα. Το MPO να είναι μάζα που ολοκληρώνεται μπορεί σε συνδυασμούς 4, 8, 12 .16, 24 ή 32 καλωδίων κορδελλών ινών. Ο προσαρμοστής MPO έρχεται πρότυπα στο Μαύρο.
 

Απευθύνοντας τη μετανάστευση δικτύων από 10 Gb/s σε 40 και τα συστήματα 100Gb/s, νέο φως το MPO συν το μίνι συνδετήρα στην αγορά, που χαρακτηρίζει την εύκολη τομέας-βασισμένη στον αλλαγή πολικότητας και γένους, χωρίς άνοιγμα της κατοικίας. Να μετρήσει 37mm από απ'άκρη σ'άκρη, και διαθέσιμος με μια τράβηγμα-ετικέττα, Senko θα εισαγάγει το MPO συν το μίνι συνδετήρα σε OFC το 2016 όπως μεταξύ των κοντύτερων συμβατών συνδετήρων της βιομηχανίας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Όλο το όφελος του MPO συν και περισσότεροι.
  • Πιό σύντομο μήκος βιομηχανιών του συνολικού μήκους 37mm για 3mm στρογγυλά
  • Αλλαγή πολικότητας στον τομέα χωρίς οποιοδήποτε εργαλείο
  • Απλή αλλαγή γένους χωρίς βγάλσιμο της κατοικίας
  • Διάφοροι τύποι μποτών διαθέσιμοι
  • Συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις IEC και TIA/EIA MPO

 

 

Παράμετρος

 

όνομα προϊόντων 12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό
τύπος τρόπου πολυ τρόπος
αρίθμηση καλωδίων πυρήνας 12 (μπορεί να είναι 4/8/12/16/24/32 πυρήνας)
Methed κανονικός 
τύπος πυρήνων OM3 (OM3-150/OM3-300/OM4/OM5)
χρώμα καλωδίων Aqua (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
διάμετρος καλωδίων 3.0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
επιδιορθώστε το μήκος σκοινιού 3 μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
έξω υλικό σακακιών PVC (μπορεί να είναι PVC ή LSZH)
απώλεια εισαγωγής ≤ 0.5dB (η χαμηλή απώλεια εισαγωγής μπορεί να είναι ≤ 0.35dB)
επιστροφής απώλεια ≥25 DB
μήκος κύματος 850/1300
τύπος πυρήνων 50/125um
τύπος συνδετήρων  θηλυκό
χρώμα συνδετήρων Aqua
ferrule υλικό πλαστικό
operater θερμοκρασία -40~ +85℃
τυπωμένη ύλη καλωδίων τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορέστε προσαρμοσμένος)
OEM/ODM αποδεκτός
εξουσιοδότηση 3 έτη μετά από την παράδοση
Χρόνος παράδοσης 2-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)

 

 

 

Σχέδιο 

 

 

12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό 0

 

 

Το Connectory εσείς μπορείτε να επιλέξετε:

 

12 πυρήνας θηλυκό MPO μπάλωμα Coard καλωδίων ινών MPO MTP ανεμιστήρων LC στο έξω οπτικό 1

 

 

Πώς να διατάξει

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα