Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- LC έξω

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- LC έξω

  • ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- LC έξω
  • ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- LC έξω
ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- LC έξω
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας ανεμιστήρων PVC τρόπου καλωδίων ινών 8 πυρήνων MPO/LSZH MPO- L Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP - LC
Υλικό: PVC/Lszh Τύπος τρόπου: ενιαίος/πολυ τρόπος
Τύπος πυρήνων: 8 / πυρήνας 12/24 Χρώμα καλωδίων: κίτρινος, πορφυρός, aqua (μπορεί να προσαρμοστεί)
Μήκος: μπορέστε να προσαρμοστείτε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας Τύπος Fiber: G652D / G657A1/G657A2
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

Fanout MPO καλώδιο

Όνομα καλωδίου MTP MPO

8 πυρήνες MPO ινών καλώδιο μονής κατεύθυνσης καλώδιο patch οπτικών ινών PVC / LSZH MPO-LC

 


Περιγραφή καλωδίου MTP MPO του καλωδίου

Τα καλώδια κορμού MPO / MTP χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση κασετών, πλαισίων ή ανθεκτικών πτερυγίων MPO, που καλύπτουν τις ζώνες MDA, HAD και EDA και εύκολη στην ταχεία ανάπτυξη καλωδίων υψηλής πυκνότητας σε κέντρα δεδομένων και σε άλλα περιβάλλοντα με υψηλές οπτικές ίνες, ή επαναδιευθέτηση.

· Καλώδια κορμού MPO / MPT χρησιμοποιώντας μια συμπαγή και ανθεκτική δομή μικρο-καλωδίων, σύμφωνα με διαφορετικά χρώματα χωρισμένα σε SM, MM και 10G MM. Οι ίνες κυμαίνονται από 12 έως 144, οι επιλογές πολικότητας MTP είναι οι τρόποι TIA είναι το Style A (up), το Style B (κάτω) και το Style C (up / up). Το μήκος του καλωδίου ανήκει σε ένα έθιμο προϊόν, παρακαλούμε ευγενικά στείλτε μας τις απαιτήσεις σας σε εμάς.



Χαρακτηριστικά καλωδίων MTP MPO
· Με πρότυπο βύσμα MPO / MTP 12 ινών και 24 ινών
· Διατίθεται σε OS1 / 2, OM2, OM3 και OM4
· Διατίθεται σε FC, LC, SC, ST, MU και MTP
· Ο επεξεργασμένος τύπος διεπαφής έχει PC, UPC και APC
· Διατίθεται σε ίνες 12/24/36/48/72/96/144
· Δοκιμασμένο 100% στο εργοστάσιο
· Οι διακριτοί σύνδεσμοι είναι θερμαινόμενοι και χρησιμοποιούν κεραμίδια και μανίκια
· Φυσικές ίνες από συνδέσεις MPO / MTP σε μεμονωμένες απλές ή διπλές
· Προσαρμοσμένη για το μήκος, την κλιμάκωση, τον τύπο συνδετήρα, το στυλ ξεμπλοκαρίσματος, την καταμέτρηση των ινών και την επισήμανση των ινών

Παράμετρος καλωδίου MTP MPO

Ονομα προϊόντος 8 πυρήνες MPO ινών καλώδιο μονής κατεύθυνσης καλώδιο patch οπτικών ινών PVC / LSZH MPO-LC
Παράμετροι Τυποποιημένα συγκροτήματα καλωδίων ινών
Τύπος ινών SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
Υλικά μπουφάν LSZH / OFNR / PVC
Τύπος συνδέσμου SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / ΜΡΟ / Ε2000
Υλικά Ferrule Κεραμικός
Δοκιμές μήκους κύματος 1310 ± 30/1550 ± 30nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Απώλεια εισαγωγής (dB)
ΤΙΑ / ΕΙΑ-455-107
≤ 0,3dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0,3dB
(PC / UPC)
Απώλεια επιστροφής (dB)
ΤΙΑ / ΕΙΑ-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB
Συγκροτήματα καλωδίων Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
Θερμοκρασία λειτουργίας (° C) -10 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° C) -40 ~ +85
Πακέτο 1 μονάδα / σακούλα

* Όλες οι καθορισμένες τιμές είναι με συνδέσμους.

 
Μέθοδος καλωδίου MTP MPT

Προτεραιότητα MPO / MTP Τεχνολογία-Πολικότητα
Οι τρεις μέθοδοι πολικότητας Τύπου Α, Τύπου Β και Τύπου C χρησιμοποιούνται για να εξασφαλιστεί η σωστή αμφίδρομη κατανομή.





Τύπος A Straight-Through MPO Καλώδιο κορμού:
Key-Up σε προσαρμογείς Key-Down, 1 x Α έως Β καλώδιο διπλής όψης και 1 x Α σε ένα καλώδιο διπλής όψης.






Τύπος Β Cross MPO καλώδιο κορμού:
Key-Up σε προσαρμογείς Key-Up και 2 x Α σε ένα καλώδιο διπλής όψης.





Τύπος C Σταυρός ζεύγος καλωδίων MPO:
Key-Up σε προσαρμογείς Key-Down και 2 x Α σε ένα καλώδιο διπλής όψης.





Καλώδιο MTP MPO Χρησιμοποιώντας τη θερμοκρασία

-40 ° - + 80 °


Εφαρμογή καλωδίου MTP MPO :

Εξοπλισμός δοκιμών
FTTX + LAN
Οπτική ίνα CATV
Οπτικό σύστημα επικοινωνίας
Τηλεπικοινωνία

FQA:

1. Ε: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής στο Shenzhen της Κίνας

2. Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;

A: Το MOQ μπορεί να είναι 1 τεμ, αλλά δεν προτείνουμε να παραγγείλετε 1 τεμάχιο επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή να είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

3. Ε: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας. Αφού μας γνωρίσετε την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς. Οι μεγάλες ποσότητες θα έχουν πολύ ανταγωνιστική τιμή.

4. Ε: Μπορείτε να αναφέρετε την τιμή FOB;

A: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλη, τα περισσότερα είναι η παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, UPC, FEDEX, κλπ. Έτσι είναι δύσκολο να κάνουμε τιμή FOB. Ο καλύτερος τρόπος είναι να μας ενημερώσετε λεπτομερείς προδιαγραφές και την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε το ναύλο με την τιμή των προϊόντων για την αναφορά σας.

Έχουμε έναν πολύ ανταγωνιστικό λογαριαστή τιμών. Εάν η ποσότητα σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δεκάδες χαρτοκιβώτια, μπορούμε να υπολογίσουμε τη μεταφορά εμπορευμάτων δια θαλάσσης για την αναφορά σας.

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη . Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λύσεις αν χρειαστείτε.

5. Ε: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με την πρότυπη παραγωγή της IEC, σχεδόν κλειστή για το εργαστήριο χωρίς σκόνη. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ελέγχου ποιότητας. Ειδικά ο εξοπλισμός MTP Daisi.

Όλα τα προϊόντα είναι 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.

6. Ε: Ποιος είναι ο χρόνος σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για καλώδιο patch, PLC, ODF, προσαρμογέα, εξασθενητές κλπ.

Για το καλώδιο οπτικών ινών, ο χρόνος παράδοσης μπορεί να είναι 2-3 εργάσιμες ημέρες για 5000 τεμ. τακτικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να αντιμετωπίσουμε τις επείγουσες παραγγελίες για εσάς. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

7. Ε: Ποια είναι η εγγύησή σας;

Α: Για καλώδιο patch, έχουμε 2 χρόνια εγγύηση από την παράδοση, αλλά μόνο υπεύθυνος για μη τεχνητές βλάβες. Για τεχνητές ζημιές, μπορούμε να σας επισκευάσουμε δωρεάν, αλλά τα εμπορεύματα θα πληρώνονται από την πλευρά σας.

8. Ε: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε ένα διεθνές πακέτο εξαγωγής. επισυνάπτεται κάποια συσκευασία διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

9. Ε: Μπορείτε να κάνετε OEM / ODM;

Α: Ναι, μπορούμε. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται OEM / OD M. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

10. Ε: Μπορώ να έχω δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για προσαρμογέα, εξασθενητή, καλώδιο patch, pigtail, μπορούμε να σας παράσχουμε ένα δείγμα δωρεάν. Αλλά τα έξοδα αποπληρωμής από την πλευρά σας.

Για προϊόντα μεγάλης αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δείγμα χρέωσης και να επιστραφεί το φορτίο πρώτα αφού τοποθετήσετε μια παραγγελία, το δείγμα χρέωσης θα επιστραφεί.

11. Ε: Πώς μπορώ να παραγγείλω;

Α: 1. Στείλτε μας μήνυμα ή στείλτε ερώτηση. ενημερώστε μας το όνομα του προϊόντος, τις λεπτομερείς προδιαγραφές, την ποσότητα. Παρέχετε τη διεύθυνσή σας παραλαβής εάν χρειάζεστε να υπολογίσουμε το φορτίο για εσάς.

2. Αφού γνωρίζουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς, με χρόνο παράδοσης. Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας.

3. Όταν δεχτείτε την προσφορά, θα φτιάξουμε ένα Προσωρινό Τιμολόγιο με τον τραπεζικό μας λογαριασμό.

4. Θα κανονίσουμε την παραγωγή για εσάς αφού λάβουμε την πληρωμή.

5. Πριν από την παράδοση θα επιβεβαιώσουμε ξανά τις πληροφορίες παραλαβής μαζί σας. Και θα στείλουμε τον αριθμό καταδίωξης σε εσάς μετά την παράδοση.

6. Θα προσπαθήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα για να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας για μακροχρόνια συνεργασία.

12. Ε: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram ταυτόχρονα. Για μεγάλα ποσά, μπορεί να καταβάλει προκαταβολή 50%, το υπόλοιπο 50% καταβάλλεται πριν από την παράδοση.

MTP MPO Καλωδίωση αναφοράς συσκευασίας

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα