Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο

  • 5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο
  • 5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο
5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Θηλυκό MPO/MTP Υλικό: LSZH
Τύπος τρόπου: Πολυ τρόπος Τύπος πυρήνων: πυρήνας 12
Χρώμα καλωδίων: Magenta Καλώδιο διαμέτρου: 3.0
συγχαρητήρια: Ένας τύπος Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0,5 DB (η χαμηλή απώλεια εισαγωγής μπορεί να είναι ≤ 0.3dB)
επιστροφή απώλεια: ≥25dB Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί
OEM / ODM: Αποδεκτή συσκευασία: 1pcs τσάντα του /bag OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Τύπος καλωδίων: OM4 μήκος κύματος: 850/1300nm
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

Fanout MPO καλώδιο

 

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο

 

 

MPO/MTP το σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα σκοινί μπαλωμάτων πολυ-ινών με την αρίθμηση ινών 4, 8, 12, 16, 24, 32. Χρησιμοποιεί φορμαρισμένα ακρίβεια ferrules ΑΜ, μαζί με τις καρφίτσες οδηγών μετάλλων και την πλαστική ferrule και ακριβούς κατοικία εξασφαλίζοντας ευθυγράμμιση ινών κατά τη ζευγάρωμα. MPO/MTP συγκέντρωσε στην κορδέλλα ή τους γυμνούς συνδετήρες κορδελλών με αντιφατικό να κλείσει με το μάνταλο.

 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MPO/MTP
Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Καρφίτσες υψηλής ακρίβειας για την ευθυγράμμιση ινών.

UPC και APC διαθέσιμα

Επιλογές της διαφορετικής δομής καλωδίων για να ικανοποιήσει τις διαφορετικές ανάγκες εγκαταστάσεων

Διαθέσιμος σε SM (9/125), τους ΚΚ (50 ή 62.5/125), τους τύπους ινών OM3 και OM4

Διαθέσιμος το 8/12/24 - ίνα

Η ίνα Corning είναι διαθέσιμη για την επιλογή

Συμμόρφωση με τον GR-1435-ΠΥΡΗΝΑ και RoHS Telcordia

 

 

Τεχνική παράμετρος

 

Παράμετρος

 

όνομα προϊόντων  5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο
τύπος τρόπου  πολυ τρόπος
αρίθμηση καλωδίων  πυρήνας 12 (μπορεί να είναι 4/8/12/16/24/32 πυρήνας)
Methed   Ένας τύπος
τύπος πυρήνων OM4 (OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4/OM5)
χρώμα καλωδίων  ροδανιλίνη (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
διάμετρος καλωδίων  3.0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
επιδιορθώστε το μήκος σκοινιού  3 μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
έξω υλικό σακακιών  LSZH (μπορεί να είναι PVC ή LSZH)
απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.5dB (η χαμηλή απώλεια εισαγωγής μπορεί να είναι ≤ 0.35dB)
επιστροφής απώλεια  ≥25 DB
μήκος κύματος  850/1300
τύπος πυρήνων  50/125um
τύπος συνδετήρων  θηλυκό
χρώμα συνδετήρων  Το Aqua/το ροδανιλίνης /beige είναι εντάξει 
ferrule υλικό  πλαστικό
operater θερμοκρασία  -40~ +85℃
τυπωμένη ύλη καλωδίων  τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορέστε προσαρμοσμένος)
OEM/ODM  αποδεκτός
εξουσιοδότηση  3 έτη μετά από την παράδοση
Χρόνος παράδοσης  2-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)

 

 

 

 

Δακτυλογραφήστε ένα Straight-Through καλώδιο κορμών MPO:
Βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσει προσαρμοστές, 1 Χ Α στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων Β και 1 Χ Α σε ένα διπλό καλώδιο μπαλωμάτων.

 

 

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο 0

 

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο 1

Σχέδιο 

 

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο 2

 

Ο συνδετήρας εσείς μπορείτε να επιλέξετε:

 

5M OM4 12 πυρήνας θηλυκά MPO/MTP - σκοινί LSZH 3,0 μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO ροδανιλίνης καλώδιο 3

 

 

Πώς να διατάξει

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα