Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό

Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό

  • Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό
  • Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό
  • Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό
Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντικό
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO ,RoHS
Αριθμό μοντέλου: FC - SC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Fc-Sc οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίο καλώδιο ινών διαμέτρων PVC 3.0mm τρόπου μονοκατευθυντι Τύπος σύνδεσης: FC/SC
Υλικό: PVC Καλώδιο διαμέτρου: 3.0 χιλ.
Τύπος Fiber: G652D λειτουργία: ενιαίος τρόπος 9/125
Τύπος πυρήνων: Μονοκατευθυντικό καλώδιο Χρώμα καλωδίων: κίτρινο χρώμα
Μήκος καλωδίου: Σαν τις απαιτήσεις σας Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.3dB
επιστροφή απώλεια: ≥50dB
Υψηλό φως:

διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

Σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc Sc

Καλώδιο οπτικής ίνας Patch Όνομα προϊόντος:

FC-SC Μονωτικό καλώδιο οπτικών ινών οπτικών ινών Simplex Pvc Cable Diameter Fiber 3.0 mm

Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών Περιγραφή:

Το καλώδιο μας οπτικής ίνας είναι υψηλής απώλειας επιστροφής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής, η απώλεια εισόδου του καλωδίου ινών patch είναι μικρότερη από 0.2dB, η απώλεια επιστροφής του καλωδίου patch fiber είναι UPC πάνω από 55dB, APC είναι περισσότερο από 60dB

όλο το καλώδιο patch μπορεί να διανεμηθεί σύμφωνα με το αίτημά σας.

Παράγουμε αυτό σύμφωνα με το πρότυπο της Ευρώπης. Θα ελέγξουμε την ποιότητα και το 100% θα βεβαιωθούμε ότι κάθε προϊόν έχει τα προσόντα πριν από την αποστολή

Χαρακτηριστικό καλωδίου οπτικού ινώδους καλωδίου:

Πρότυπο: IEC, Telcordia GR-326-CORE
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -40 ° C - 80 ° C
Πολωνικά: PC / UPC / APC
Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 ° C - 80 ° C
Κορδόνι κάλυψης Αντοχή σε εφελκυσμό:> 10kg
Διάμετρος καλωδίου ινών patch: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm fiber available
Καλώδιο από PVC ή LSZH είναι διαθέσιμο
Καλώδιο οπτικής ίνας με εξαιρετική δυνατότητα αλλαγής και επαναληψιμότητας



Εφαρμογές καλωδίου Patch Patch

1. CATV
2. Ενεργός τερματισμός του DVICE
3. Τηλεπικοινωνιακά δίκτυα
4. Μετρό
5. Τοπικά δίκτυα (τοπικά δίκτυα)
6. Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων
7. Εξοπλισμός δοκιμών
8. Εγκαταστάσεις παραχώρησης.
9. Δίκτυα ευρείας περιοχής (WAN)


Φύλλο δεδομένων κώδικα καλωδίων οπτικών ινών:

Spec. οπτικό καλώδιο οπτικών ινών
Απώλεια εισαγωγής Λιγότερο από 0.2dB
Απώλεια επιστροφής MM περισσότερο από 40dB
SM περισσότερο από 50dB
APC άνω των 60dB
Επαναληψιμότητα Λιγότερο από 0.2dB
Αμετάβλητο Λιγότερο από 0.1dB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 ° C ~ 80 ° C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ° C ~ 80 ° C
Αντοχή εφελκυσμού > 10kg
Ελάχιστη ακτίνα 35mm
Μήκος Προσαρμοσμένη




Πληροφορία παραγγελίας καλωδίων οπτικών ινών:

Μπότα Συνδετήρας Τύπος ινών Αριθμός καλωδίου Μετάλλινος κρίκος Μήκος Χρώμα

0,9 mm

2,0 mm

3,0 mm

FC
LC
SC
ST
MU
D4
MTRJ
MPO / MTP
ΦΑΣΑΡΙΑ
E2000
DL72

9 / 125um SM
50 / 125um MM
62,5 / 125um MM
OM3
OM4
OM5

Simplex

Διπλός

Πολλών ινών

Ταινία

PC

APC

UPC

1m
2m
3m
4m

......
Προσαρμοσμένη

Aqua
Μαύρος
Μπεζ
Μπλε
Γκρί
Πορτοκάλι
λευκό
Κίτρινος



Εφαρμογή οπτικού καλωδίου οπτικών ινών :





Πώς να τοποθετήσετε το καλώδιο κώδικα οπτικών ινών:

1. Τύπος συνδέσμου: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Τύπος λειτουργίας: μονή λειτουργία (μπλε χρώμα UPC και πράσινο χρώμα APC) / πολλαπλών λειτουργιών (PC μπεζ χρώμα)
3. Διάμετρος καλωδίου: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (προσαρμοσμένη άλλη διάμετρος)
4. Υλικό επικάλυψης: PVC / LSZH
5. Αριθμός ινών: απλός / διπλής όψης / πυρήνας 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core / 48 core / 96 πυρήνα και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίου: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Μήκος καλωδίου: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

Τύπος υποδοχής καλωδίου οπτικού ινώδους καλωδίου:



FQA:

1. Ε: Είστε κατασκευαστής;
Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής στο Shenzhen της Κίνας

2. Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;
A: Το MOQ μπορεί να είναι 1 τεμ., Αλλά δεν προτείνουμε να παραγγείλετε 1 τεμάχιο, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή να είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

3. Ε: Ποια είναι η τιμή;
Α: Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας. Αφού μας γνωρίσετε την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς. Μεγάλη Ποσότητα θα πάρετε πολύ ανταγωνιστική τιμή.

4. Ε: Μπορείτε να αναφέρετε την τιμή FOB;
A: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλη, τα περισσότερα είναι αεροπορική παράδοση, DHL, TNT, UPC, FEDEX, κλπ. Γι 'αυτό είναι δύσκολο να κάνουμε τιμή FOB. Ο καλύτερος τρόπος είναι να μας ενημερώσετε λεπτομερείς προδιαγραφές και την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε το φορτίο με την τιμή των προϊόντων για την αναφορά σας.

Έχουμε πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητα σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δεκάδες χαρτοκιβώτια, μπορούμε να υπολογίσουμε τη μεταφορά εμπορευμάτων δια θαλάσσης για την αναφορά σας.

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη . Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λύσεις αν χρειαστείτε.

5. Ε: Πώς είναι η ποιότητά σας;
Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με την πρότυπη παραγωγή της IEC, σχεδόν κλειστή σε εργαστήριο χωρίς σκόνη. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ελέγχου ποιότητας. Ειδικά εξοπλισμό MTP Daisi.

Όλα τα προϊόντα είναι 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.

6. Ε: Ποιος είναι ο χρόνος σας;
Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για καλώδιο patch, PLC, ODF, προσαρμογέα, εξασθενητές κλπ.
Για το καλώδιο οπτικών ινών, ο χρόνος παράδοσης μπορεί να είναι 2 έως 3 ημέρες για 5000 τεμ. τα τακτικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να αντιμετωπίσουμε την επείγουσα τάξη για εσάς. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

7. Ε: Ποια είναι η εγγύησή σας;
Α: Για καλώδιο patch, έχουμε 2 χρόνια εγγύηση από την παράδοση, αλλά μόνο υπεύθυνος για μη τεχνητές βλάβες. Για τις τεχνητές ζημιές, μπορούμε να την αποκαταστήσουμε δωρεάν, αλλά τα εμπορεύματα θα πληρώνονται από σας.

8. Ε: Ποια είναι η συσκευασία σας;
Α: Χρησιμοποιούμε το διεθνές πακέτο εξαγωγών. επισυνάπτεται κάποια συσκευασία διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

9. Ε: Μπορείτε να κάνετε OEM / ODM;
Α: Ναι, μπορούμε. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα που δέχονται ΚΑΕ / ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

10. Ε: Μπορώ να έχω δείγμα;
Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για προσαρμογέα, εξασθενητή, καλώδιο patch, pigtail, μπορούμε να σας παράσχουμε sammple δωρεάν. Αλλά τα έξοδα αποπληρωμής από την πλευρά σας.
Για τα προϊόντα μεγάλης αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, το δείγμα χρέωσης και την αποπληρωμή του φορτίου πρώτα, αφού τοποθετήσετε την παραγγελία σας, θα επιστραφεί το δείγμα φόρου.

11. Ε: Πώς μπορώ να παραγγείλω;
Α: 1. Στείλτε μας μήνυμα ή στείλτε ερώτηση. ενημερώστε μας το όνομα του προϊόντος, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε τη διεύθυνσή σας παραλαβής εάν χρειάζεστε να υπολογίσουμε το φορτίο για εσάς.
2. Αφού γνωρίζουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς, με χρόνο παράδοσης. Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας.
3. Όταν αποδεχτείτε την προσφορά, θα κάνουμε το Profoma Invoice με τον τραπεζικό μας λογαριασμό.
4. Θα κανονίσουμε την παραγωγή για εσάς αφού λάβουμε την πληρωμή.
5. Πριν από την παράδοση θα επιβεβαιώσουμε ξανά τις πληροφορίες παραλαβής μαζί σας. Και θα στείλουμε τον αριθμό καταδίωξης σε εσάς μετά την παράδοση.
6. Θα προσπαθήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα για να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας για μακροχρόνια συνεργασία.

12. Ε: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;
A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram ταυτόχρονα. Για μεγάλο ποσό, μπορεί 50% προκαταβολή, 50% ισορροπία καταβληθεί πριν από την παράδοση.

Συσκευασία για αναφορά:

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα