Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό

Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό

  • Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό
  • Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό
Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO ,RoHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Lc-LC ενιαίο καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών τρόπου συνδετήρων κίτρινο καλώδιο ινών Lszh διπλό Τύπος σύνδεσης: LC/UPC
Υλικό: LSZH Καλώδιο διαμέτρου: 3.0 χιλ.
Τύπος Fiber: G652D /G657A1 / G657A2/G655 λειτουργία: 9/125um ενιαίος τρόπος
Τύπος πυρήνων: Αμφίδρομη λειτουργία Χρώμα καλωδίων: κίτρινο
Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.3dB επιστροφή απώλεια: ≥50dB
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc Sc

,

Μόνο καλώδιο οπτικών ινών λειτουργία

Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών Όνομα προϊόντων:

Υποδοχή LC-LC μονής κατεύθυνσης καλώδιο οπτικών ινών 3.0mm lszh Διπλό κίτρινο καλώδιο ινών

Οπτικό καλώδιο οπτικών ινών Περιγραφή:

εσωτερικό καλώδιο patch μονής λειτουργίας είναι κίτρινο καλώδιο ινών. η διάμετρος μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας. η κανονική διάμετρος είναι 2.0 / 3.0mm. εάν χρειάζεστε άλλο καλώδιο διαμέτρου, παρακαλούμε ενημερώστε μας πριν προσφέρουμε. και το MOQ του προσαρμοσμένου καλωδίου διαμέτρου στα 1000 μέτρα για ένα καλώδιο προδιαγραφών. διαφορετικά, δεν μπορεί να παραχθεί με μηχανή.

Το υλικό του καλύμματος από το καλώδιο μπορεί να είναι PVC και LSZH.

συνδετήρας καλώδιο patch μπορεί να είναι οποιαδήποτε όπως σας απαιτήσεις, κανονικές συνδέσεις έχουμε: LC / SC / FC / ST / MPO / MTP / E2000 / MU / MTRJ / SMA.

Η νέα τεχνολογία οπτικού φωτισμού παρέχει ευρεία ευελιξία βαθμού στα κορδόνια ινών, συμπεριλαμβανομένων των μονότροπων, πολυτροπικών και πολυτροπικών

10G 50 / 125um τύποι OM3, τύπος OM4 / OM5. απλές ίνες, 4 ίνες, 6 ίνες, 8 ίνες, 12 ίνες, 24 ίνες, 48 ίνες, 96 ίνες και

σύντομα.

Αυτά τα κορδόνια ινών και το καλώδιο patch μπορούν να είναι με κιτ fan-out και πλήρως συμβατά με Telcordia, EIA / TIA και IEC

πρότυπα.


Καλώδια οπτικών καλωδίων οπτικών ινών

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και απώλεια αντανάκλασης πίσω
  • Καλή ανταλλάξιμη
  • Καλή ανθεκτικότητα
  • Σταθερότητα υψηλής θερμοκρασίας
  • Συμμορφώνεται με τις προδιαγραφές IEC, TIA / EIA, NTT και JIS

Προδιαγραφές καλωδίου οπτικών ινών κώδικα

Προσδιορισμός Μονάδα FC, SC, LC / θωρακισμένα καλώδια ST, MU MT-RJ, MPO E2000
Ενιαία λειτουργία Πολυλειτουργική λειτουργία Ενιαία λειτουργία Πολυλειτουργική λειτουργία Ενιαία λειτουργία Πολυλειτουργική λειτουργία Ενιαία λειτουργία
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής dB ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,3
Απώλεια επιστροφής dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ nm 850,1310 850,1310 850,1310 850,1310
Ανταλλαξιμότητα dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Δόνηση dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Θερμοκρασία λειτουργίας ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
Θερμοκρασία αποθήκευσης ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Διάμετρος καλωδίου mm φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9

Τύπος οπτικού καλωδίου οπτικών ινών :

τύπος κοντίνων SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ....
Καλώδια PVC / LSZH, ΟΜ1, ΟΜ2, ΟΜ3, ΟΜ4, Πλέγμα (OFNP), θωρακισμένα
Χρώμα κίτρινο, γκρι, ουρανό, πορτοκαλί, λευκό, μαύρο ...

Τύπος υποδοχής καλωδίου οπτικού ινώδους καλωδίου:

Εφαρμογή οπτικού καλωδίου οπτικών ινών :

  • CATV;
  • Ενεργός τερματισμός της συσκευής.
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών.
  • Μετρό;
  • Δίκτυα τοπικής περιοχής.
  • Δίκτυα επεξεργασίας δεδομένων ·
  • Εξοπλισμός δοκιμής;
  • Έτοιμη εγκατάσταση.
  • Δίκτυα ευρείας περιοχής

Πώς να τοποθετήσετε την εντολή Optic Fiber Patch Cord:

1. Τύπος συνδέσμου: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Τύπος λειτουργίας: μονή λειτουργία (μπλε χρώμα UPC και πράσινο χρώμα APC) / πολλαπλών λειτουργιών (PC)
3. Διάμετρος καλωδίου: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (προσαρμοσμένη άλλη διάμετρος)
4. Υλικό επικάλυψης: PVC / LSZH
5. Αριθμός ινών: Απλός / διπλής όψης / πυρήνας 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core / 48 core / 96 πυρήνα ή άλλη προδιαγραφή
6. Τύπος καλωδίου: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Μήκος καλωδίου: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

FQA:

1. Ε: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής στο Shenzhen της Κίνας

2. Ε: Ποιο είναι το MOQ σας;

A: Το MOQ μπορεί να είναι 1 τεμ., Αλλά δεν προτείνουμε να παραγγείλετε 1 τεμάχιο, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή να είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

3. Ε: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας. Αφού μας γνωρίσετε την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς. Μεγάλη Ποσότητα θα πάρετε πολύ ανταγωνιστική τιμή.

4. Ε: Μπορείτε να αναφέρετε την τιμή FOB;

A: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλη, τα περισσότερα είναι αεροπορική παράδοση, DHL, TNT, UPC, FEDEX, κλπ. Γι 'αυτό είναι δύσκολο να κάνουμε τιμή FOB. Ο καλύτερος τρόπος είναι να μας ενημερώσετε λεπτομερείς προδιαγραφές και την ποσότητα σας, θα προσφέρουμε το φορτίο με την τιμή των προϊόντων για την αναφορά σας.

Έχουμε πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητα σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δεκάδες χαρτοκιβώτια, μπορούμε να υπολογίσουμε τη μεταφορά εμπορευμάτων δια θαλάσσης για την αναφορά σας.

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη . Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λύσεις αν χρειαστείτε.

5. Ε: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με την πρότυπη παραγωγή της IEC, σχεδόν κλειστή σε εργαστήριο χωρίς σκόνη. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ελέγχου ποιότητας. Ειδικά εξοπλισμό MTP Daisi.

Όλα τα προϊόντα είναι 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.

6. Ε: Ποιος είναι ο χρόνος σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για καλώδιο patch, PLC, ODF, προσαρμογέα, εξασθενητές κλπ.

Για το καλώδιο οπτικών ινών, ο χρόνος παράδοσης μπορεί να είναι 2 έως 3 ημέρες για 5000 τεμ. τα τακτικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να αντιμετωπίσουμε την επείγουσα τάξη για εσάς. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

7. Ε: Ποια είναι η εγγύησή σας;

Α: Για καλώδιο patch, έχουμε 2 χρόνια εγγύηση από την παράδοση, αλλά μόνο υπεύθυνος για μη τεχνητές βλάβες. Για τις τεχνητές ζημιές, μπορούμε να την αποκαταστήσουμε δωρεάν, αλλά τα εμπορεύματα θα πληρώνονται από σας.

8. Ε: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε το διεθνές πακέτο εξαγωγών. επισυνάπτεται κάποια συσκευασία διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

9. Ε: Μπορείτε να κάνετε OEM / ODM;

Α: Ναι, μπορούμε. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα που δέχονται ΚΑΕ / ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

10. Ε: Μπορώ να έχω δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για προσαρμογέα, εξασθενητή, καλώδιο patch, pigtail, μπορούμε να σας παράσχουμε sammple δωρεάν. Αλλά τα έξοδα αποπληρωμής από την πλευρά σας.

Για τα προϊόντα μεγάλης αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, το δείγμα χρέωσης και την αποπληρωμή του φορτίου πρώτα, αφού τοποθετήσετε την παραγγελία σας, θα επιστραφεί το δείγμα φόρου.

11. Ε: Πώς μπορώ να παραγγείλω;

Α: 1. Στείλτε μας μήνυμα ή στείλτε ερώτηση. ενημερώστε μας το όνομα του προϊόντος, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε τη διεύθυνσή σας παραλαβής εάν χρειάζεστε να υπολογίσουμε το φορτίο για εσάς.

2. Αφού γνωρίζουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη τιμή για εσάς, με χρόνο παράδοσης. Η τιμή είναι ανάλογα με την ποσότητα σας.

3. Όταν αποδεχτείτε την προσφορά, θα κάνουμε το Profoma Invoice με τον τραπεζικό μας λογαριασμό.

4. Θα κανονίσουμε την παραγωγή για εσάς αφού λάβουμε την πληρωμή.

5. Πριν από την παράδοση θα επιβεβαιώσουμε ξανά τις πληροφορίες παραλαβής μαζί σας. Και θα στείλουμε τον αριθμό καταδίωξης σε εσάς μετά την παράδοση.

6. Θα προσπαθήσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα για να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις σας για μακροχρόνια συνεργασία.

12. Ε: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας;

A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram ταυτόχρονα. Για μεγάλο ποσό, μπορεί 50% προκαταβολή, 50% ισορροπία καταβληθεί πριν από την παράδοση.

Συσκευασία για αναφορά:

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα