Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Splitter

1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM

1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM

  • 1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM
  • 1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE,ISO,RoHS
Αριθμό μοντέλου: LC/ST/FC/SC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: LC/ST/FC/SC/MPO ΤΟ /MTP/MU/MTRJ υλικό καλωδίων: PVC LSZH
Τύπος ινών: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Τύπος τρόπου: ενιαίος/πολυ τρόπος
Τύπος πυρήνων: sinplex/διπλός/4/6/8/12/24 πυρήνας Καλώδιο διαμέτρου: 0.9/2.0/3.0
Μήκος καλωδίου: μπορεί να προσαρμοστεί Χρόνος Παράδοσης: 2-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή
Συσκευασία: opp τσάντα με το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων, ισορροπία που πληρώνεται πριν από την παράδοση
Υψηλό φως:

Οπτικών Ινών PLC Splitter

,

οπτικών ινών μοιράσετε

Περιγραφή:
 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου οπτικό κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM
 

Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα. Ολοκληρωμένες οι εργοστάσιο πλεξίδες μπορούν εύκολα να είναι τήξη ή μηχανικά συνδεμένος σε μια υπάρχουσα γραμμή ινών.

powerlink.COM παρέχουν την ευρεία ευελιξία βαθμού στις πλεξίδες ινών, συμπεριλαμβανομένων των single-mode, πολλαπλού τρόπου και τύπων 10G 50/125um OM3, μονοκατευθυντική ίνα, 4 ίνες, 6 ίνες, 8 ίνες, 12 ίνες, 24 ίνες, 48 ίνες και ούτω καθεξής. Αυτές οι πλεξίδες ινών μπορούν να είναι με fan-out τις εξαρτήσεις και το σύνολο υποχωρητικές στα πρότυπα Telcordia, EIA/TIA και IEC.

 

Οι ενιαίοι τρόπου 1x8 θραύστες του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave οπτικών ινών επίπεδοι επιτρέπουν σε έναν χρήστη για να χωρίσουν ένα ενιαίο σήμα εισαγωγής ομοιόμορφα σε οκτώ σήματα παραγωγής, το οποίο είναι ιδανικό για τα παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON) και άλλες εφαρμογές υψηλός-κανάλι-αρίθμησης. Σε αντίθεση με τους λιωμένους συζευκτήρες ινών, όπου το φως συνδέεται από έναν πυρήνα ινών με άλλο, αυτές οι συσκευές λειτουργούν ως συνεχής κυματοδηγός που χωρίζει τα σήματα διάδοσης. Αναφερθείτε στη διδακτική ετικέττα συζευκτήρων 1x8 για τις πρόσθετες πληροφορίες. Κάθε θραύστης χαρακτηρίζει ένα εύρος ζώνης ±40 NM και περίπου 1310 NM και 1550 κεντρικά μήκη κύματος NM και μπορεί να υποστηρίξει μια ανώτατη δύναμη 300 MW όταν ολοκληρώνεται. Δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν στην αντιστροφή για να συνδυάσουν τις πηγές φωτός μαζί σε έναν λιμένα παραγωγής.

 

Προδιαγραφές

 

Στοιχείο Περιγραφή
Τύπος ινών SM (G.652/G.657A) ΚΚ (OM1/OM2/OM3/OM4)
Υλικά σακακιών LSZH/PVC
Τύπος συνδετήρων SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU
Ferrule υλικά Κεραμικός
Διάσταση καλωδίων 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Χρώμα καλωδίων Κίτρινος Πορτοκάλι
Εξεταστικά μήκη κύματος 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Απώλεια εισαγωγής (DB) ≤ 0.3dB
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50dB
Συνελεύσεις καλωδίων Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out σκοινί μπαλωμάτων
Λειτουργούσα θερμοκρασία (° Γ) -10~ + 70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° Γ) -40 ~ +85
Συσκευασία Πολυ τσάντα

 

 

 

 

Λειτουργία και χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Καλή δυνατότητα αναπαραγωγής

Υψηλή επιστροφής απώλεια

Καλή αμοιβαία εκτέλεση ενθέτων

Καλή σταθερότητα θερμοκρασίας

 
 
Εφαρμογές

  • CATV
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  • Μετρό
  • Δίκτυα τοπικής περιοχής
  • Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  • Εξοπλισμός δοκιμής
  • Εγκατάσταση προϋποθέσεων
  • Δίκτυα ευρείας περιοχής

1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 0
 
 
Τύπος συνδετήρων: 
 

τύπος connoctor SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….
Καλώδια PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, ολομέλεια (OFNP), θωρακισμένο
Χρώμα κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, bla

 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 1
 

 1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 2
 
 
 
Το τμήμα παραγωγής μας:
 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 3
 
 
Δοκιμή:
 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 4
 

 
Συσκευασία:

 

  • Συσκευασία: bags&caron κιβώτιο
  • Ναυτιλία: Διεθνής σαφής: Η Fedex, DHL, το UPS, TNT και EMS.If εσείς έχουν άλλου
  • ο προτιμημένος μεταφορέας, παρακαλώ μας ειδοποιεί εκ των προτέρων.
  • Fedex ολονυκτίς: Θα διαρκέσει 1-3 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση.
  • DHL: Θα διαρκέσει 2-4 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση. Για την Ισπανία, την Ιταλία, τη Βραζιλία και μερικές άλλες χώρες, τα στοιχεία θα πάρουν τον πιό μακροχρόνιο χρόνο να φθάσουν λόγω της περιόδου εκτελωνισμού.


 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 5
 
 
 
 
Παράδοση:
 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 6
 
 
 
Πληρωμή:
 
1 Μ FC/APC ενιαίο PVC θραυστών ινών τρόπου κιβώτιο 0,9/2,0/3,0 WDM 7

 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα