Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Splitter

WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου

WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου

  • WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου
  • WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου
  • WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE,ISO,RoHS
Αριθμό μοντέλου: LC/ST/FC/SC/E2000
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: LC/ST/FC/SC/MPO ΤΟ /MTP/MU/MTRJ/E2000 υλικό καλωδίων: PVC LSZH
Τύπος ινών: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 Τύπος τρόπου: ενιαίος/πολυ τρόπος
Τύπος πυρήνων: πυρήνας 1:2/4 6/8/12/32/64 Καλώδιο διαμέτρου: 0.9/2.0/3.0
Μήκος καλωδίου: μπορεί να προσαρμοστεί Χρόνος Παράδοσης: 2-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή
Συσκευασία: opp τσάντα με το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων, ισορροπία που πληρώνεται πριν από την παράδοση
Υψηλό φως:

Οπτικών Ινών PLC Splitter

,

ενιαίος θραύστης ινών τρόπου

 
 
Περιγραφή:
 
οπτικό WDM θραυστών οπτικής ίνας Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64
 

Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδες τεχνολογία και την ακρίβεια κυκλωμάτων Lightwave ευθυγραμμίζοντας τη διαδικασία, μπορεί να διαιρέσει μια ενιαία/διπλή οπτική εισαγωγή σε πολλαπλάσια οπτικά αποτελέσματα ομοιόμορφα και είναι δειγμένο 1xN ή 2xN. Ο θραύστης PLC εφαρμόζεται στις επεκτάσεις FTTX, τα δίκτυα PON, τις συνδέσεις CATV και τη διανομή οπτικών σημάτων αυτήν την περίοδο. DYSFO ο θραύστης PLC προσφέρει την ανώτερη οπτική απόδοση, υψηλή σταθερότητα και η υψηλή αξιοπιστία, καλύπτει τις διάφορες απαιτήσεις εφαρμογής στα διαφορετικά περιβάλλοντα.

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

2. Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

3. Ευρύ μήκος κύματος λειτουργίας

4. Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας

5. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

6. Συμμόρφωση GR-1209 και GR-1221 Telcordia

7. Ομοιομορφία συμμόρφωσης YD/T 2000.1-2009 (TLC συμμόρφωση πιστοποιητικών προϊόντων) 8.Good και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

8. Άριστος μηχανικός

9. Υψηλή αναλογία εξάλειψης πόλωσης & άριστη ομοιομορφία

10. Η ίνα εισήγαγε: ίνα 0.9mm ή 250μm για την επιλογή

11. Παραγωγή ινών: γυμνή ίνα 250μm (είναι όφελος για) ίνα G.657A

12. Γυμνές εφαρμογές θραυστών PLC τύπων ινών
13. Ίνα στο σημείο (FTTX)
14. Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
15. Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON, GEPON)
16. Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
17. Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
18. Εξοπλισμός δοκιμής

 

Προδιαγραφές:

 

Αναλογία συζεύξεων Απώλεια εισαγωγής (DB)
  Βρύση Σήμα
50/50 2.8-3.6 ≤3.6
45/55 3.3-3.9 ≤3.0
40/60 3.8-4.5 ≤2.6
35/65 4.2-5.0 ≤2.2
30/70 4.6-5.7 ≤1.9
25/75 5.8-6.7 ≤1.6
20/80 6.7-7.6 ≤1.2
15/85 7.8-9.0 ≤0.98
10/90 9.3-11.0 ≤0.63
5/95 12.4-14.0 ≤0.41
1/99 18.6-21.0 ≤0.25
Υπερβολική απώλεια (τύπος.) (DB)

0,10

 

PDL (μέγιστο) (DB) 0,15
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310±40, μήκος κύματος 1550±40,1310/1550±40,1310/1550/1490±40 ή συνήθειας
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
Διαμόρφωση λιμένων 1×2 ή 2×2
Σημείωση: Όλο το στοιχείο ανωτέρω δεν περιλαμβάνει τους συνδετήρες

 

Παράμετρος Μονάδα Προδιαγραφή
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310±40, 1550±40,1490±10
(1×N) (2×N)   N=3 N=4 N=5 N=6 N=8 N=10 N=16 N=24 N=32
Τύπος ινών   Corning SMF-28e
IL (MAX) DB 5.6 7.1 8.3 9.2 10.6 11.75 14.4 15.6 17.4
Ομοιομορφία DB 0,5 0,7 1.1 1.3 1.5 1.7 1.8 2 2.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥55
Κατευθυντικότητα DB ≥55
PDL DB 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,4 0,5 0,5

Σημείωση: Όλο το στοιχείο ανωτέρω δεν περιλαμβάνει τους συνδετήρες.

 

 
 
Πλεονέκτημα:
 
ΟΛΟ το PLC ήταν με τον GR-1209-ΠΥΡΉΝΑ Telcordia & τον GR-1221-ΠΥΡΉΝΑ Telcordia
Παρέχουμε την εξασφάλιση ποιότητας 2 ετών
Δεχόμαστε προσαρμοσμένος
Ελεύθερο δείγμα και γρήγορη παράδοση
Για την προστασία σας, ευπρόσδεκτη να τοποθετήσει on-line τη διαταγή από Alibaba
 
Ο επίπεδος ελαφρύς θραύστης κυκλωμάτων κυμάτων (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να πραγματοποιήσει το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων. Παρέχουμε ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα καλύπτουν τις απαιτήσεις GR-1209-ΠΥΡΗΝΩΝ και GR-1221-ΠΥΡΗΝΩΝ.
 
 
Εφαρμογές

  • CATV
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  • Μετρό
  • Δίκτυα τοπικής περιοχής
  • Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  • Εξοπλισμός δοκιμής
  • Εγκατάσταση προϋποθέσεων
  • Δίκτυα ευρείας περιοχής

WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 0
 
 
 
Τύποι
1. Βασικός θραύστης PLC τύπων
2. Θραύστης PLC τύπων SFF
Fan-out 3. 900um θραύστης PLC τύπων
4. Ενότητα θραυστών PLC τύπων κασετών
5. Ενότητα θραυστών PLC τύπων ραφιών
6. Ενότητα θραυστών PLC συνελεύσεων δίσκων
7. Το επίπεδο γρήγορος-συνδέει την ενότητα θραυστών PLC τύπων λήξης
 
 
 
 
Τύπος συνδετήρων: 

τύπος connoctor SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….
Καλώδια PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, ολομέλεια (OFNP), θωρακισμένο
Χρώμα κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, bla

 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 1
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 2
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 3
 
 
 
Το τμήμα παραγωγής μας:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 4
 
 
Δοκιμή:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 5
 
 
Ποιοτικός έλεγχος:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 6
 
 
 
Συσκευασία:
 
 

  • Συσκευασία: bags&caron κιβώτιο
  • Ναυτιλία: Διεθνής σαφής: Η Fedex, DHL, το UPS, TNT και EMS.If εσείς έχουν άλλου
  • ο προτιμημένος μεταφορέας, παρακαλώ μας ειδοποιεί εκ των προτέρων.
  • Fedex ολονυκτίς: Θα διαρκέσει 1-3 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση.
  • DHL: Θα διαρκέσει 2-4 εργάσιμες ημέρες (Σαββατοκύριακα και διακοπές που εξαιρούνται) για την παράδοση. Για την Ισπανία, την Ιταλία, τη Βραζιλία και μερικές άλλες χώρες, τα στοιχεία θα πάρουν τον πιό μακροχρόνιο χρόνο να φθάσουν λόγω της περιόδου εκτελωνισμού.


 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 7
 
 
 
 
Παράδοση:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 8
 
 
 
Πληρωμή:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 9
 
 
 
επαφή:
 
WDM ενιαία Sc 1x2/4/6/8/16/32/PC του /64 θραυστών ινών τρόπου 10
 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα