Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

12 πυρήνας εξασθενητής οπτικών ινών MPO/MTP loopback για το οπτικό καλώδιο ινών/το σκοινί μπαλωμάτων

12 πυρήνας εξασθενητής οπτικών ινών MPO/MTP loopback για το οπτικό καλώδιο ινών/το σκοινί μπαλωμάτων

    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
  • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: New Light
    Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
    Αριθμό μοντέλου: MPO

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
    Τιμή: can be negotiated
    Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
    Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες
    Όροι πληρωμής: T/T, Western union, Moneygram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τεμ ανά μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό: plasticl Τύπος σύνδεσης: MPO
    Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος Επανάληψη: >1000 φορές
    μείωση: 1-30 DB επιστροφή απώλεια: APC ≥65dB PC ≥ 45dB UPC ≥55dB
    Πιστοποιητικό: CE, ISO, RoHS Λειτουργήστε τη θερμοκρασία: -40-+80
    Αρίθμηση ινών: πυρήνας 12

    Περιγραφή προϊόντων

     

     

    12 πυρήνας εξασθενητής οπτικών ινών MPO/MTP loopback για το οπτικό καλώδιο ινών/το σκοινί μπαλωμάτων

     

     

    Ένας εξασθενητής οπτικών ινών, επίσης γνωστός ως οπτικός εξασθενητής, είναι ένα παθητικό συστατικό που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος από έναν προκαθορισμένο παράγοντα στο σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών. Η ένταση του σήματος περιγράφεται στα ντεσιμπέλ το (dB) πέρα από μια συγκεκριμένη απόσταση τα ταξίδια σημάτων. Οι εξασθενητές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται γενικά στη single-mode μεγάλης απόστασης εφαρμογή.

     

    Ο εξασθενητής περιγραφής MPO προϊόντων loopback εφαρμόζεται 40G/100G στην οπτική δοκιμή συνδέσεων δικτύων οπτική, που όχι μόνο ανταποκρίνεται στα πρότυπα TIA/EIA 604-5 και iec61754-7, αλλά και συμμορφώνεται αυστηρά με τα πρότυπα RoHS, και ανταποκρίνεται στις προδιαγραφές δοκιμής πυρκαγιάς των τμημάτων δικτύων.

     

    12 πυρήνας εξασθενητής οπτικών ινών MPO/MTP loopback για το οπτικό καλώδιο ινών/το σκοινί μπαλωμάτων

     

    Τεχνικές παράμετροι:

    Στοιχείο

    Προδιαγραφή

     

    PC UPC

    APC

     

    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM):

    1310/1550

     

    αρίθμηση πυρήνων 

     

    πυρήνας 12 

     

    τύπος τρόπου 

    ενιαίος τρόπος
    Επιστροφής απώλεια (DB): ≥50 ≥55

    ≥60

     

    Αξία εξασθενητών:

    Σύμφωνα με το αίτημα συνήθειας κάνετε 1-30dB

     

    Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής:

    200mW

     

    Bellcore υποχωρητικό:

    Ανεξάρτητος μήκους κύματος (DWDM)

     

    Λειτουργούσα θερμοκρασία:

    -40--+85°C

     

    Ακρίβεια μείωσης: +/0,5 (1-10)
    +/1,0 (11-30)
    Διάρκεια (καλά άνω των 100mw):

    Απλή και αξιόπιστη δομή

     

    Θερμοκρασία αποθήκευσης:

    -40--+85°C

     

     

     

     

    Κύρια χαρακτηριστικά:

     

     

    1.Low πίσω αντανάκλαση και χαμηλό PDL

    2.High αξία μείωσης ακρίβειας
    3.Precision έλεγχος της σειράς μείωσης
    4.Wide σειρά μείωσης
    5.Precision κεραμικό ferrule
    6.FC, SC, ST, LC… ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
    7.Plastic ή υλικό κατοικίας μετάλλων

     

     

    Εφαρμογή:

     

    1.Testing εξοπλισμός

    2.Fiber οπτικό CATV
    3.Fiber οπτικός αισθητήρας
    4.Fiber οπτικό σύστημα τηλεπικοινωνιών
    5.Precision κεραμικό ferrule
    6.FC, SC, ST, LC… ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
    7.Plastic ή υλικό κατοικίας μετάλλων

     

     

     

    Διαταγή των πληροφοριών:

     

    LC/UPC-SM-5dB-Female&Male

    Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MU

    Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

    Βήμα 3: Τύπος: Single-mode, πολλαπλού τρόπου

    Βήμα 4: Μείωση: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25, 30dB

    Βήμα 5: Τρόπος: Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό

    Βήμα 6: Μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

     

    Συσκευασία:

    Ένα κομμάτι ανά τσάντα PE με την ετικέτα ραβδιών (μπορέσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.)

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

    Τηλ.:: 0086 15800028772

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα