Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom

Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom

  • Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom
  • Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom
  • Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom
Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: LC/PC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, τη MoneyGram, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τεμ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Μετάλλων Τύπος σύνδεσης: LC/PC
Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος Επανάληψη: >1000 φορές
μείωση: 1-30 DB επιστροφή απώλεια: APC ≥65dB PC ≥ 45dB UPC ≥55dB
Χρόνος Παράδοσης: 2-10 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή Συσκευασία: τυποποιημένο λογισμικό κατά την εξαγωγή
προθεσμία πληρωμής: T/T, L/C, PAYPAL, ΈΝΩΣΗ WESTEN, ΓΡΑΜΜΆΡΙΟ ΧΡΗΜΆΤΩΝ Πιστοποιητικό: CE, ISO, RoHS
Υψηλό φως:

Μεταβλητή οπτικής παραμόρφωσης χρονισμού

,

Σταθερός οπτικός εξασθενητής

 

 

Περιγραφή προϊόντων

 

LC/σταθερός εξασθενητής οπτικής ίνας τύπων PC βούλωμα, Singlemode μονοκατευθυντικό πλαστικό 5dB

 

Οι συνδεδεμένοι σταθεροί ασφάλιστρο εξασθενητές ινών κατασκευάζονται με ferrules zirconia και έχουν την υπερβολικά ακριβή μείωση χρησιμοποιώντας τη ναρκωμένη ίνα. Αυτός ο υψηλός - οι ποιοτικοί εξασθενητές μπορούν να χρησιμοποιηθούν για πολλές εφαρμογές που κυμαίνονται από τις τηλεπικοινωνίες, CATV, datacom, ιατρικές, και στρατιωτικές εφαρμογές. Μπορείτε να είστε βέβαιοι στην απόδοσή τους για να ελέγξετε τη δύναμη του συστήματός σας.

 

  • Ακριβής μείωση με τη σφιχτή ανοχή
  • Χαμηλή πίσω αντανάκλαση: >50dB
  • Telcordia υποχωρητικό
  • Καθαρό, γρατσουνιά-ελεύθερο Endface
  • Διπλό μήκος κύματος 1310/1550nm

 


Εφαρμογές:


Συστήματα οπτικών ινών
Συστήματα CATV και τηλεπικοινωνιών
Να γεμίσει δεκτών για την οπτική προστασία δεκτών
Οπτική εξίσωση δύναμης

 

 

Προδιαγραφή:

 

Στοιχείο Παράμετρος
Πρότυπο Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό
Λειτουργούν μήκος κύματος SM: 1310/1550nm ΚΚ: 850/1300nm
Σειρά μείωσης 1~30dB
Επιστροφής απώλεια PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
Ανοχή μείωσης ≤+/-0.5 (1-10dB) ή ≤+/-1.0 (11-30dB)
Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 1000mW
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.1dB
Θερμοκρασία εργασίας -40°C~+75°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+ 85°C
Υγρασία 95%RH
 

 

Περισσότερη εικόνα 
 
Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom 0
 
 
 
Σας μπορεί να συμπαθήσει 
 
Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom 1
 
 
 
 
 
 
                                                     Εισαγωγή επιχείρησης 
 
Νέα ελαφριά Optics Technology Limited ειδικευμένος στην Ε&Α προϊόντων οπτικών επικοινωνιών, την κατασκευή, τις πωλήσεις και την υπηρεσία ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας. Το εργοστάσιό μας καθιερώθηκε το 2011 και με 6 έτη cOem και εμπειρία κατασκευής για τον πελάτη σε όλο τον κόσμο.
 
Η γραμμή παραγωγής μας περιλαμβάνει: Σκοινί μπαλωμάτων/πλεξίδες, καλώδια σκοινιού μπαλωμάτων, σκοινί μπαλωμάτων MTP/MPO, οπτικός προσαρμοστής ινών, εξασθενητής, οπτικός συνδετήρας ινών… Κ.λπ.
 
Τα προϊόντα μας που χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, ίνα οπτικό CATV, ψηφιακή ίνα Διαδικτύου διαβιβάζουν, σταθμός βάσεων δεδομένων, κ.λπ.
 
Η επιχείρηση έχει την τεχνολογία υψηλής τεχνολογίας, επαγγελματική ομάδα Ε&Α, προηγμένος εξοπλισμός παραγωγής, περίπλοκοι μηχανικοί ικανότητας. Και υψηλός - το ποιοτικό σύστημα ελέγχου, τα προϊόντα μας προσφέρει στους πελάτες στις ΗΠΑ, ευρωπαϊκά, τη Βραζιλία, τη Μέση Ανατολή, και την Ασία περισσότερες από 60 χώρες και περιοχές.
 
Τα προϊόντα έλαβαν την υψηλή φήμη και ανατροφοδοτούν από όλους τους πελάτες!
 
Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με εάν οποιοιδήποτε που μπορούμε να υποστηρίξουμε και να συνεργαστούμε από κοινού!
 
 
 
Παράδοση και πληρωμή 
 
1. Χρόνος παράδοσης: 2-15 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή
2.package: συσκευασία εξαγωγής sdandard
. όρος πληρωμής 3: T/T, PAYPAL, η ένωση, κατάθεση L/C. 30%, 70%balance που πληρώνεται πριν από την παράδοση
4.warranty: 3 έτη
5.Delivery μέθοδος: από το aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, κ.λπ.) θαλασσίως
 
 
 
 
Διαταγή των πληροφοριών:
 
Βήμα 1: Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST
Βήμα 2: Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
Βήμα 3: Τύπος: Single-mode, πολλαπλού τρόπου
Βήμα 4: Μείωση: 1-10dB (βήμα 1dB), 15, 20, 25, 30dB
Βήμα 5: Τρόπος: Σταθερός, Female&Male, ευθύγραμμος, μεταβλητό
Βήμα 6: Μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
 
 
 
 
Πώς να μας έρθει σε επαφή με 
 
 
Ταχυδρομείο: το sales01@newlightfiber.com
CEL/whatsapp: 008615800028772
 
Μονοκατευθυντικός ενιαίος εξασθενητής LC τρόπου/σταθερός βούλωμα τύπος 5dB PC για CATV/Datacom 2

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα