Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδια οπτικών ινών

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96

  • Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96
  • Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96
Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: YOFC / Corning
Πιστοποίηση: ISO,RoHS , CE
Αριθμό μοντέλου: GYFTY
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 μέτρα
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 μ/ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 96 πυρήνων για την υπόγεια διοχέτευση κα Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος
Τύπος καλωδίων: G652d/G657A1/G657A2 υλικό καλωδίων: PVC/LSZH
Χρόνος Παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που γίνεται Εγγύηση: 1 έτος μετά από την παράδοση
προθεσμία πληρωμής: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, 30%deposit, ισορροπία που πληρώνεται πριν από την παράδοση Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί
Πυρήνας: πυρήνας 12
Υψηλό φως:

διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών

 

 

GYFTY FRP 2 4 6 12 24 48 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου 96 πυρήνων για την υπόγεια διοχέτευση καλωδίων

 

Το ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου εν τω παρόντι μετά από αναφερόμενος ως «καλώδιο» συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις αυτής της προδιαγραφής και συναντά γενικά ITU-τ τη σύσταση G.652.

 

Το G652 καλύπτει single-mode NDSF (η μη-διασπορά μετατόπισε την ίνα) που βελτιστοποιείται για το μήκος κύματος 1310nm.

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm    
Μείωση @850nm     ≤3.0dB/km ≤3.0dB/km
(+20°C) @1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0dB/km
  @1310nm ≤0.36dB/km ≤0.4dB/km    
  @1550nm ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης @850nm     ≥500MHz/km ≥200MHz/km
(Κατηγορία Α) @1300nm     ≥1000MHz/km ≥600MHz/km
Αριθμητικό άνοιγμα     0.2±0.015NA 0.275±0.015NA
Καλώδιο που κόβεται ≤1260nm ≤1480nm    

 

 

Χαρακτηριστικά:

 

1.Excellent μηχανικός και θερμοκρασία

απόδοση που εγγυάται από το ακριβές υπερβολικό μήκος ινών

2.Critical προστασία στις ίνες

3.The μετά από τα μέτρα λαμβάνεται για να εξασφαλίσει

απόδοση φραξίματος νερού του καλωδίου.

- Ενιαίο χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

- Ειδική νερό-εμποδίζοντας ένωση πλήρωσης στο χαλαρό σωλήνα.

- 100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων

 

 

 

Εφαρμογή: Αγωγός/κεραία

 

 

Σειρά θερμοκρασίας:

 

Αποθήκευση της θερμοκρασίας: - 40℃ σε +70℃

Λειτουργούσα θερμοκρασία: - 40℃ σε +70℃

 

 

Σημείωση:

 

1.Cables μπορεί να παρασχεθεί μια σειρά του ενιαίου τρόπου ή των πολλαπλού τρόπου ινών.
2.The οι διαστάσεις και οι πρώτες ύλες μπορούν να σχεδιαστούν σύμφωνα με το αίτημα των πελατών.

3.Standard μήκος εξελίκτρων: 3000m/reel: άλλαμήκηδιαθέσιμακατόπιν αιτήσεως.

 

Τεχνικές παράμετροι:

 

G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Μείωση

(+20°C)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    

 

Εύρος ζώνης (κατηγορία Α)

@850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1480nm  

 

 

 

 

 

λειτουργήστε τη θερμοκρασία:

-20℃~+70℃

 

 

 

Άποψη επιχείρησης 

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 0

 

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 1

 

συσκευασία

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 2

 

 

Πλεονέκτημα

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 3

Πιστοποιητικό

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 4

 

 

ναυτιλία και πληρωμή 

 

Υπόγειο καλώδιο που διοχετεύει το ενιαίο σκοινί GYFTY FRP 2 μπαλωμάτων ινών τρόπου πυρήνας 4 6 12 24 48 96 5

 

 

 

Michelle Zhang 

 

CEL/WhatsApp: 008615800028772

Ταχυδρομείο: το sales01@newlightfiber.com

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα