Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo

Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo

    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
  • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: New Light
    Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
    Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
    Τιμή: can be negotiated
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
    Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP Υλικό: LSZH
    Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος Αρίθμηση ινών: πυρήνας 24
    Χρώμα καλωδίων: μπλε θωρακισμένο καλώδιο Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί
    Καλώδιο διαμέτρου: 3,0 mm Μέθοδος: Μέθοδος Β
    Τύπος καλωδίων: G657A2 Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0.35dB
    επιστροφή απώλεια: ≥55dB μήκος κύματος: 1310/1550nm
    μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: Προσαρμοσμένη OEM / ODM: Αποδεκτή
    συσκευασία: 1 PC/τσάντα

     

    Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo

     

     

    Οι συνδετήρες MPO MTP έχουν την τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής και τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής. Υπάρχει λίγο διαφορετικός μεταξύ δύο τύπων.

     

    καταρχάς, το χρώμα του συνδετήρα της χαμηλής απώλειας εισαγωγής είναι κίτρινο χρώμα, και η τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής ενιαίου τρόπου είναι πράσινο χρώμα. Εάν διατάζετε τη χαμηλή απώλεια MPO MTP εισαγωγής, το χρώμα του συνδετήρα θα είναι κίτρινο.

     

    δεύτερον, η απώλεια εισαγωγής χαμηλής απώλειας MPO MTP εισαγωγής μπορεί να είναι λιγότερο από 0.35dB, αλλά η απώλεια εισαγωγής του τυποποιημένου MPO MTP είναι λιγότερο από 0.75dB.

     

    επιτέλους, η τιμή της χαμηλής απώλειας εισαγωγής και ο τυποποιημένος συνδετήρας απώλειας εισαγωγής είναι διαφορετικοί. 

     

     

    Η συνέλευση χτίζεται χρησιμοποιώντας ferrule 24xfibres τους συνδετήρες διεπαφών MPO/MTP® που μπορούν να χρησιμοποιηθούν άμεσα με CFP/CXP 100G

    οι πομποδέκτες ή όταν χρησιμοποιείται μαζί με τα καλώδια ενοτήτων μετάβασης μπορούν να παρέχουν τη συμβατή υποδομή 100G για τους πομποδέκτες 40G QSFP+.

     



    Ferrule MPO/MTP® 24xFibres η συνέλευση καλωδίων μπορεί να χρησιμοποιηθεί με ferrules MPO/MTP® 24xfibres σε LC

    ενότητα που παρέχει τη συμβατή υποδομή 40/100G για τη μη παράλληλη ίνα οπτικής 4/8/10/16G Ethernet/κληρονομιών

    Δίκτυα πρωτοκόλλων καναλιών.


     

     

    Τύπος Β

    Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo

     

     

     

    Τεχνική παράμετρος

     

    όνομα προϊόντων   Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo
    τύπος τρόπου  ενιαίος τρόπος
    αρίθμηση καλωδίων  πυρήνας 24 (μπορεί να είναι 4/8/12/16/24/32 πυρήνας)
    αφαιρέστε τον πυρήνα τον τύπο  G657A2 θωρακισμένο καλώδιο (G652D/G657A1/G657A2/G655)
    χρώμα καλωδίων  Μπλε (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
    διάμετρος καλωδίων  3.0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
    επιδιορθώστε το μήκος σκοινιού  3 μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
    έξω υλικό σακακιών  LSZH (μπορεί να είναι PVC ή LSZH)
    απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.35dB 
    επιστροφής απώλεια  ≥40 DB
    μήκος κύματος  1310/1550
    τύπος πυρήνων  9/125um
    τύπος συνδετήρων  θηλυκό
    χρώμα συνδετήρων  Κίτρινος
    ferrule υλικό  πλαστικό
    operater θερμοκρασία  -40~ +85℃
    τυπωμένη ύλη καλωδίων  τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορέστε προσαρμοσμένος)
    OEM/ODM  αποδεκτός
    εξουσιοδότηση  3 έτη μετά από την παράδοση
    Χρόνος παράδοσης  2-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)

     

    περισσότερος συνδετήρας που μπορείτε να επιλέξετε 

     

    Χαμηλή απώλεια 24 εισαγωγής θωρακισμένο LSZH υλικό 3meters σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων MTP Mpo

     

     

     

    Πώς να διατάξει

     

    1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
    2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
    3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
    4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
    . αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
    6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
    7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας
    8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

    Τηλ.:: 0086 15800028772

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα