Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδια οπτικών ινών

LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία

LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία

  • LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
  • LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
  • LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
  • LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
  • LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NL
Πιστοποίηση: ISO9001; ROSH
Αριθμό μοντέλου: NLFTTH3
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: USD 0.18-0.21 per meter
Συσκευασία λεπτομέρειες: ξύλινη ρόδα
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 μ ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: FTTH απόθεσης καλώδιο Αρίθμηση ινών: 1 ίνα
Κατασκευές: αυτοφερόμενος Τύπος Fiber: Singlemode, G657A
Εξωτερικό υλικό σακακιών: LSZH Υλικό μελών δύναμης: KFRP/FRP/χαλύβδινο σύρμα
Χρώμα: μαύρο / άσπρο εφαρμογή: Προγράμματα FTTH
Συσκευασία: ξύλινη ρόδα Δοκιμή Repor: Έξω συσκευασία του καλωδίου
Struction ινών: Figure8 Χρήση: Εναέριος
Υψηλό φως:

διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών

Άσπρο/μαύρο καλώδιο πτώσης χρώματος G652A FTTH με το σακάκι LSZH/PVC/PE

 

 

Περιγραφή:

 

Το καλώδιο FTTH που συνδέονται άμεσα με τα σπίτια τους, ο τύπος τεχνολογίας εύρους ζώνης τους, μήκους κύματος και μετάδοσης δεν είναι περιορισμένοι. Η μονάδα ταυτότητα οπτικής ίνας που τοποθετείται στο κέντρο. Το παράλληλο μέλος δύναμης δύο τοποθετείται στις δύο πλευρές. Ένα χαλύβδινο σύρμα καθώς το πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζεται επίσης, κατόπιν, το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια μαύρη HDPE θήκη.

 

 

 

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη

 

• Αυτοφερόμενη δομή, ελαφρύς, εύκολη να εγκαταστήσει

• Ανθεκτικός και φλόγα - θήκη καθυστερούντω LSZH, χαμηλός καπνός μηδενικά αλόγονο

• Άριστη μηχανική και περιβαλλοντική απόδοση

• Το χαλύβδινο σύρμα ως πρόσθετο μέλος δύναμης έχει την υψηλή εκτατή δύναμη

• Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντι ηλεκτρομαγνητικής και αντίστασης συντριβής

 

Αρίθμηση ινών 1F/2F/4F
Μείωση 1310nm: ≤0.36 1550nm: ≤0.22
Χρώμα της ίνας Μπλε πορτοκαλής πράσινος καφετής
Τύπος ινών G652D/G657A1/G657A2
Μέλος δύναμης Χάλυβας wire/FRP/KFRP
Εξωτερική θήκη Χαμηλότερος καπνός μηδενικά LSZH καθυστερών πλαισίων αλόγονου & UV αντι
Διαστάσεις διαμέτρων καλωδίων 2.0 (ύψος) × 3.0W ± 0,1 χιλ. (πλάτος)
Σειρά θερμοκρασίας λειτουργίας -20 ℃ + σε 70 ℃
Σειρά θερμοκρασίας εγκατάστασης -0 ℃ + σε 60 ℃
Σειρά θερμοκρασίας μεταφορών και αποθήκευσης -20 ℃ + σε 70 ℃
Φορτίο έντασης (ν) Βραχυπρόθεσμο: 800N μακροπρόθεσμο: 500N
Φορτίο συντριβής (Ν) Μακροπρόθεσμο βραχυπρόθεσμο 1000 N/100mm: 2200N/100mm
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα εγκαταστάσεων 30 Χ OD
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα λειτουργίας 15 Χ OD
Χαρακτηρισμός καλωδίων Το 1meter μήκους χαρακτηρισμού χώρια, όπως απαιτείται
 

 

 

Συσκευασία 

 

LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία 0

 

Στοιχείο Δείκτης
Μήκος και συσκευασία 1000m/plywood εξέλικτρο
Μέγεθος εξελίκτρων κοντραπλακέ 300*110*230mm
Μέγεθος χαρτοκιβωτίων 310*310*250mm
Καθαρό βάρος 9kg/km
Ακαθάριστο βάρος 10kg/box
Λεπτομέρειες συσκευασίας ξύλινη ρόδα

 

 

Εφαρμογή

 

• Υπαίθρια εναέρια εφαρμογή

• Χρησιμοποιημένος στα προγράμματα FTTH

• Οπτική λειτουργία δικτύων υψηλής επίδοσης

• Οπτικές διαδρομές υψηλής ταχύτητας στην οικοδόμηση

 

Ένα μεγάλης χωρητικότητας δίκτυο FTTH σας δίνει τις ευκαιρίες να χτίσει ένα ανταγωνιστικό πλεονέκτημα και να διατηρήσει ένα eco-βιώσιμο δίκτυο που καταναλώνει τη λιγότερη ενέργεια. Με την απλή δομή και ελαφρύ, αυτοφερόμενο FTTH το καλώδιο πτώσης συστήνεται ιδιαίτερα για τη σύνδεση της υπαίθριας και εσωτερικής τηλεγράφησης.

 

LSZH/PVC/PE εναέρια χρήση καλωδίων πτώσης ινών G652A FTTH τρόπου σακακιών μονοκατευθυντική ενιαία 1

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα