Αρχική Σελίδα Προϊόντασκοινί μπαλωμάτων mpo mtp

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών

Πιστοποίηση
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών
12F Low Insertion Loss MPO MTP Cable Female - ST APC Fiber Connector Breakout Cable
12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών

Μεγάλες Εικόνας :  12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών

περιγραφή
Τύπος σύνδεσης: MTP - ST Τύπος πυρήνων: 12F
Απώλεια εισαγωγής: χαμηλή απώλεια ≤ 0.3dB εισαγωγής Σακάκι: LSZH
Μήκος: Προσαρμοσμένα μήκη (1m/2m/3m+1 Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 σε 75℃
Τρόπος ινών: SM (OS1, OS2)
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

MPO σε MPO καλώδιο

 

12F χαμηλό κίτρινο MTP εισαγωγής θηλυκό απώλειας - APC MTP του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών mpo

 

Το νέο ελαφρύ θηλυκό MTP APC του ST 12 ινών που το εσωτερικό ενιαίο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος τρόπου με την ολομέλεια OFNP εκτίμησε το σακάκι εξασφαλίζει τη χαμηλές απώλεια εισαγωγής και την απόδοση ύψους για τις μόνιμες εγκαταστάσεις. 

 

Ο συνδετήρας MTP ξεσπιέται στην τυποποιημένη ST ίνα 12 μέσω ενός ανεμιστήρα καθιστώντας το έξω ιδανικό για τα γραφεία ραφιών, κιβώτια συναρμογών, τελικό κιβώτιο, και τα συνημμένα τομέων για τα πιό μακροχρόνια μήκη αναφέρονται στα εξωτερικά breakouts camplex 

 

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
 

100% εργοστάσιο που εξετάζεται με τα ανιχνεύσιμα στοιχεία δοκιμής
- Συμμορφωθείτε Telcordia GR-326 πυρήνας, TIA 604-18 και πρότυπα IEC (61754-3)

 

Εξαιρετικά υψηλή αρίθμηση ινών που τηλεγραφεί τη λύση
- Μετάδοση υποστήριξης 400G για το κέντρο δεδομένων Hyperscale

 

Διαθέσιμος στους διαφορετικούς τρόπους ινών συμπεριλαμβανομένου singlemode (OS2) & πολλαπλού τρόπου (OM1 ~ OM5) με το προσαρμοσμένες μήκος και τη δομή

- Ικανοποιεί τις ανάγκες του πελάτη στις διαφορετικές βιομηχανίες

 

Αυστηρή διαδικασία παραγωγής
- Ανώτερη οπτική απόδοση για να ικανοποιήσει την ανάγκη των πελατών

 

 

 

Παράμετρος

 

όνομα προϊόντων  12F χαμηλό κίτρινο MTP εισαγωγής θηλυκό απώλειας - APC MTP του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών mpo
τύπος τρόπου  signle τρόπος
αρίθμηση καλωδίων  πυρήνας 12 (μπορεί να είναι 4/8/12/16/24/32 πυρήνας)
αφαιρέστε τον πυρήνα τον τύπο G652D (OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4/OM5)
χρώμα καλωδίων  κίτρινος (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
διάμετρος καλωδίων  3.0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
επιδιορθώστε το μήκος σκοινιού  1 μέτρο (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
έξω υλικό σακακιών  LSZH (μπορεί να είναι PVC ή LSZH)
απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.3dB
επιστροφής απώλεια  ≥25 DB
μήκος κύματος  1310/1550nm
τύπος πυρήνων  9/125um
τύπος συνδετήρων  θηλυκό
χρώμα συνδετήρων  κίτρινος (Aqua/το ροδανιλίνης /beige είναι εντάξει)
ferrule υλικό  πλαστικό
operater θερμοκρασία  -40~ +85℃
τυπωμένη ύλη καλωδίων  τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορέστε προσαρμοσμένος)
OEM/ODM  αποδεκτός
εξουσιοδότηση  3 έτη μετά από την παράδοση
Χρόνος παράδοσης  2-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)

 

 

Ο συνδετήρας εσείς μπορείτε να επιλέξετε:

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 0

 

Σχετικά προϊόντα:

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 1

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 2

12F χαμηλό θηλυκό καλωδίων απώλειας MPO MTP εισαγωγής - APC του ST καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος συνδετήρων ινών 3

 

Πώς να διατάξει

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας

8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα