Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα

Πιστοποίηση
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Πολύ ευτυχείς συνεργαζόμαστε με την επιχείρησή σας, υψηλή - ποιότητα, γρήγορος χρόνος παράδοσης, και πολύ καλή υπηρεσία.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Ικανοποιούμε πάντα με την υπηρεσία και τα προϊόντα σας, σίγουρες να έχουν μια μακροπρόθεσμη συνεργασία μεταξύ μας.

—— Eric Charles

Η υπηρεσία cOem επιχείρησής σας είναι πολύ καλή!

—— Pham Huu Thang

η υλική πολύ συμπαθητική ποιότητα καλωδίων σας

—— Abdule

Είμαι Online Chat Now

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα
MPO TO MPO Patch Cord Trunk MPO MTP Cable 8 / 12 / 24 Fiber Core
MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα

Μεγάλες Εικόνας :  MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα

περιγραφή
Τύπος σύνδεσης: ΑΜ/MPO/MTP Υλικό: PVC (OFNR OFNP) Ή LSZH
Τύπος τρόπου: SM/OM1/OM2/OM3/OM4/OM5 Τύπος πυρήνων: 4/8/12/24 πυρήνας
Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος/Aqua/Magenta Μήκος: μπορέστε να προσαρμοστείτε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Πιστοποιητικό: CE, ISO, RoHS Χρόνος Παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
δυνατότητα παραγωγής: 500 PC/ημέρα προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

MPO σε MPO καλώδιο

MPO σε MPO σκοινί MPO μπαλωμάτων/ίνα 8/12/24 καλωδίων κορμών MTP

 

 

Επισκόπηση καλωδίων MPO MTP

Ο συνδετήρας MTP/MPO σχεδιάζεται με τον αντιφατικό να κλείσει με το μάνταλο μηχανισμό με τον ευδιάκριτο κρότο εξασφαλίζει κατάλληλη σύνδεση. Η ακρίβεια φορμάρισε ferrules ΑΜ, μαζί με τις καρφίτσες οδηγών μετάλλων και τις ακριβείς διαστάσεις κατοικίας εξασφαλίστε ευθυγράμμιση ινών κατά τη ζευγάρωμα.

MTP/MPO χρησιμοποιείται για να διασυνδέσει τις κασέτες, επιτροπές, ή ο ανεμιστήρας outs, αυτό πρόσφερε στην ίνα typs σε χρησιμοποίηση εκδόσεων πυρήνων προτύπων 8, 12, 24, ή 48 συμπαγή και τραχιά microcables structre. Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος.

Αυτό το καλώδιο MPO/MTP είναι κατασκευή με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα, οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή εισαγωγή loww για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

 

 

Εφαρμογή καλωδίων MPO MTP

Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

Τηλεγράφηση συστημάτων

Εξοπλισμοί τηλεπικοινωνιών ακρίβειας

Επιθεώρηση καλωδίων loopback

 

 

SM ή ΚΚ διαθέσιμοι PC (αεροπλάνο) ή APC (8 βαθμός) διαθέσιμο
Διαφορετικός δείκτης του IL και διάφορο χρώμα διαθέσιμοι
Ο σταθερός δείκτης απόδοσης από την ΚΑΡΦΙΤΣΑ η θέση του connectingl
Συνδετήρας τύπων βουλωμάτων με το κλείδωμα structurel
Υψηλή πυκνότητα που κατάλληλη για την καλωδίωση και το σύστημα διαχείρισης
Συμμορφωθείτε με τον GR-1435-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia και τα πρότυπα RoHS

 

 

Τεχνική παράμετρος καλωδίων MPO MTP

Στοιχείο Τεχνικές παράμετροι
Συνδετήρας MPO/MTP (Φ Ή Μ) MPO/MTP (Φ Ή Μ)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

Επιστροφής απώλεια SM: ≥60dB ΚΚ: ≥35dB
Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα
Τύπος συνδετήρων του άλλου τέλους MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

 

 

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα 0

 

MPO σε MPO καλώδιο κορμών MPO MTP σκοινιού μπαλωμάτων πυρήνας 8/12/24 ίνα 1

 

 

 

 

Pakcing

 

Θα το συσκευάσουμε από OPP την τσάντα και το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων έξω. προκειμένου να προστατευθούν τα αγαθά δεν είναι χαλασμένος όταν παράδοση.

 

 

 

FQA 

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν πρόκειται να προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Η μεγάλη ποσότητα θα πάρει την πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος μας αφήνεται ξέρει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε το πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμοί MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 owrking ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που είμαστε το έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε την επείγουσα διαταγή για σας. Περισσότερα informations, εσείς μπορούν να αισθανθούν ελεύθερα να μας έρθουν σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε repare αυτό για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε τη διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα είναι δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα sammple για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα, αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρει την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε το τιμολόγιο Profoma με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για το μεγάλο ποσό, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: bingle

Τηλ.:: +8613717073278

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα