Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

  • Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
  • Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NewLight
Πιστοποίηση: IS09001-2008.ROHS
Αριθμό μοντέλου: NL001
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negoatiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά πακέτο
Χρόνος παράδοσης: εργάσιμη ημέρα 3 έως 5
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: Lc-LC Τύπος Fiber: simplex και ντούμπλεξ
εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE & Σταθμός βάσης, για την εσωτερική σύνδεση ODF, Μήκος: Οποιοδήποτε μήκος είναι εξατομικεύσιμο
Τύπος σύνδεσης: SC/FC/LC/ST/MU/DIN/D4/MTRJ/MPO Τύπος: Ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου
Αρίθμηση ινών: Simplex ή ντούμπλεξ Υλικό: PVC/LSZH
Χρώμα: Πορτοκάλι ή άλλα, aqua ή Cusomized
Υψηλό φως:

Μόνο καλώδιο οπτικών ινών λειτουργία

,

διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών

MTRJ πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων διπλό

 

Περιγραφή:

 

Το νέο ελαφρύ MTRJ πολλαπλού τρόπου οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων διπλό είναι διαθέσιμο και στις singlemode και πολλαπλού τρόπου εκδόσεις. Μια οικονομικώς αποδοτική λύση που παρέχει τα υψηλά ποσοστά εύρους ζώνης και μετάδοσης πέρα από τις σύντομες αποστάσεις. Αυτό το υψηλής ποιότητας πολλαπλού τρόπου καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζεται για τις εφαρμογές ethernet. Κάθε σύνδεση έχει τη μεγάλη διάρκεια και είναι ανθεκτική τραβά, τεντώνει και προσκρούει κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας (άλτης) είναι ένα μήκος της οπτικής ίνας με δύο άκρες προσθέτοντας τους συνδετήρες για να συνδέσει την πορεία ακτίνων. Η πλεξίδα είναι ένα μήκος του συνημμένου συνδετήρα ινών μόνιμα μόνο από τη μία πλευρά. Σκοινιά μπαλωμάτων Joinwit που συγκεντρώνονται με τους διάφορους τύπους συνδετήρων (όπως FC, το Sc, το ST, LC, η MU, MTRJ κ.λπ.) Υπάρχουν τρία είδη γυαλισμένου του τέλους τουπροσώπου ινών: PC, UPC ΚΑΙ APC. Χρησιμοποιούμε την προηγμένη τεχνική και τον εξοπλισμό στην κατασκευή ώστε να εξασφαλιστεί του υψηλός - ποιότητα της μαζικής παραγωγής.

 

Διαταγή των επιλογών:

 

Και το singlemode και πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών εκδόσεων έρχεται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο PC, το UPC, APC το σχεδιάγραμμα και το κυρτό σφαιρικό τέλος.

Αυτοί τελειώνουν τους τύπους προσώπου επιτρέπουν γρηγορότερα να γυαλίσουν, και τη χαμηλή πίσω αντανάκλαση και την οπτική απώλεια, εξασφαλίζοντας μέγιστη επανάληψη

 

Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 0

 

 

Τύπος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU, MTRJ, Κ.ΛΠ.
Πολωνικά UPC, APC, PC
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντική, διπλή ευθεία, διπλή αντιστροφή
Ίνα SM (G652), 62.5/125UM, 50/125UM, OM2, OM3, SM (G655)
Σακάκι καλωδίων Μετώπη, ολομέλεια, LSZH
Διάμετρος καλωδίων 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm, κ.λπ.
Μήκος καλωδίων Μήκος στο μετρητή

 

Τύπος:

 

* Τύπος συνδετήρων: FC, SC, ST, LC, ΑΜ-RJ, MU, Κ.ΛΠ.

* Ferrule endface: PC, UPC, APC, Κ.ΛΠ.

* Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος, πόλωση-που διατηρεί τη οπτική ίνα, το πολλαπλού τρόπου 50/125, mutimode 62.5/125, κ.λπ.

* Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, κ.λπ.

* Αριθμός ίνας που συνδέεται: συνδετήρας ενιαίος-πυρήνων, συνδετήρας διπλός-πυρήνων και multi-core συνδετήρας.

 

 

Προδιαγραφή: 

 

 

Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
Πολλαπλού τρόπου: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
Εμπορικό σήμα ινών YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
Συνδετήρας SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
Τύπος σκοινιού Simplex, διπλό
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
Σακάκι καλωδίων PVC, OFNR, LSZH, OFNP
μήκος (Μ) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m… που προσαρμόζεται

 


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

* Καλή διάρκεια

* Καλή ανταλλαξιμότητα

* Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

* Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

* Στίλβωση προτύπων ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC

* Πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, TIA/EIA και IEC

 

Πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα