Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

10M E2000 APC πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων/ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό

10M E2000 APC πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων/ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό

    • 10M E2000 APC Patch Cord Green Color / Single Mode Duplex Fiber Optic Cable
    • 10M E2000 APC Patch Cord Green Color / Single Mode Duplex Fiber Optic Cable
  • 10M E2000 APC Patch Cord Green Color / Single Mode Duplex Fiber Optic Cable

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: New Light
    Πιστοποίηση: CE,ISO,RoHS
    Αριθμό μοντέλου: E2000 APC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
    Τιμή: can be negotiated
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
    Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 12000pcs ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: 10M E2000 APC μπαλωμάτων σκοινιού πράσινο χρώματος E2000 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό Τύπος σύνδεσης: E2000 APC
    υλικό καλωδίων: PVC Τύπος ινών: G652D ενιαίος τρόπος
    Τύπος τρόπου: 9/125 Τύπος πυρήνων: Αμφίδρομη λειτουργία
    Καλώδιο διαμέτρου: 2.0 Μήκος καλωδίου: μπορεί να προσαρμοστεί
    Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB επιστροφή απώλεια: ≥60dB
    OEM / ODM: Αποδεκτή Μήκος: 10m ή προσαρμοσμένος
    μήκος κύματος: 1310nm/1550nm

    Όνομα προϊόντων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας:
     
    10M E2000 APC μπαλωμάτων σκοινιού πράσινο χρώματος E2000 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό
     
     Περιγραφή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας:


     10M E2000 APC μπαλωμάτων σκοινιού το πράσινο χρώματος E2000 ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό έχει το συνδετήρα τύπων τεσσάρων E2000, κάθε πλευρά έχει δύο. μπορούμε επίσης να παραγάγουμε το μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών E2000. Το μονοκατευθυντικό σύνολο σκοινιού μπαλωμάτων έχει 2 συνδετήρες, κάθε πλευρά έχει μιας.

     

    Ο συνδετήρας E2000 μπορεί να είναι 0.9mm, 2.0mm, συνδετήρας διαμέτρων 3.0mm σύμφωνα με τις διαμέτρους καλωδίων. Η κατοικία είναι ίδια προδιαγραφή στο διαφορετικό συνδετήρα διαμέτρων, μόνο η μπότα του συνδετήρα είναι διαφορετική. η διάμετρος της μπότας 0.9mm είναι χρήση για το καλώδιο 0.9mm. η μπότα diamter 2.0mm είναι χρήση για το καλώδιο 2.0mm, η μπότα 3,0 χιλ. διαμέτρων είναι χρήση για το καλώδιο διαμέτρων 3.0mm. 

     

    Το χρώμα του συνδετήρα μπορεί να είναι μπλε, γκρίζο και πράσινο.  υπάρχει εξαρτάται από το διαφορετικό τύπο τρόπου. Ο ενιαίος τρόπος UPC θα χρησιμοποιήσει τον μπλε συνδετήρα χρώματος, ο πολυ τρόπος θα χρησιμοποιήσει τον γκρίζο συνδετήρα χρώματος, και ενιαίο APC τρόπου θα χρησιμοποιήσει τον πράσινο συνδετήρα χρώματος. 

     

    όλο το καλώδιο τύπων τρόπου μπορεί να είναι διάμετρος 0.9mm, 2.0mm και 3.0mm. Στο διεθνές πρότυπο, το ενιαίο καλώδιο τρόπου είναι κίτρινο χρώμα που ο πολυ τρόπος έχει το πορτοκάλι, megenta aqua μ, ανοικτό πράσινο χρώμα στο διαφορετικό τρόπο. Εάν θέλετε προσαρμόσατε το χρώμα του καλωδίου, η ποσότητα πρέπει να είναι πάνω από 1000 μέτρο κάθε φορά. 

     

    Υπάρχουν μέρη του τύπου σκοινιού μπαλωμάτων και οι πλεξίδες .it είναι εξαρτώνται από τους συνδετήρες και τον τύπο καλωδίων.  ο τύπος τρόπου συμπεριλαμβανομένου single-mode, πολλαπλού τρόπου (ο πολυ τρόπος περιλαμβάνει 62.5/125, τους τύπους 50/125um OM2,50/125 OM3, 50/125 OM4, 50/125 OM5).  Η αρίθμηση καλωδίων μπορεί επίσης να είναι μονοκατευθυντική ίνα, ντούμπλεξ, 4 ίνες, 6 ίνες, 8 ίνες, 12 ίνες, 24 ίνες, 48 ίνες και άλλη αρίθμηση ινών ως ανάγκη σας. 
     
     
    Κύρια χαρακτηριστικά σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

    • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
    • Καλή ανταλλαξιμότητα
    • Καλή διάρκεια
    • Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
    • Υποχωρητικός στις προδιαγραφές IEC, TIA/EIA, NTT και JIS

     
     
    Προδιαγραφές σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

    Προδιαγραφή Μονάδα FC, Sc, καλώδια LC/Armored ST, MU ΑΜ-RJ, MPO E2000
    Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode Πολλαπλού τρόπου Single-mode
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
    Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
    Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    Μήκος κύματος NM 850,1310 850,1310 850,1310 850,1310
    Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
    Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

     
    Μπάλωμα CordApplications οπτικής ίνας

    • CATV
    • Ενεργός λήξη συσκευών
    • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
    • Μετρό
    • Δίκτυα τοπικής περιοχής
    • Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
    • Εξοπλισμός δοκιμής
    • Εγκατάσταση προϋποθέσεων
    • Δίκτυα ευρείας περιοχής

     
    Τύπος συνδετήρων σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας

    τύπος connoctor SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO/MTP, SMA….
    Καλώδια PVC/LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, ολομέλεια (OFNP), θωρακισμένο
    Χρώμα κίτρινος, γκρίζος, ουρανός bule, πορτοκάλι, λευκό, bla

     
    10M E2000 APC πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων/ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό

    FQA:

     

    1. Q: Είστε κατασκευαστής;

    Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

     

    2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

    Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν πρόκειται να προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

     

    3. Q: Ποια είναι η τιμή;

    Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Η μεγάλη ποσότητα θα πάρει την πολύ ανταγωνιστική τιμή.

     

    4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

    Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος μας αφήνεται ξέρει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

     

    Έχουμε το πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

     

    Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

     

    5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

    Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμοί MTP Daisi.

     

    Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

     

    6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

    Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

    Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 owrking ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που είμαστε το έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε την επείγουσα διαταγή για σας. Περισσότερα informations, εσείς μπορούν να αισθανθούν ελεύθερα να μας έρθουν σε επαφή με.

     

    7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

    Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε repare αυτό για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

     

    8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

    Α: Χρησιμοποιούμε τη διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

     

    9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

    Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα είναι δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

     

    10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

    Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα sammple για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

    Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα, αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

     

    11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

    Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

    2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρει την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

    3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε το τιμολόγιο Profoma με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

    4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

    5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

    6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

     

    12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

    Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για το μεγάλο ποσό, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

     

    Συσκευασία για την αναφορά:


    10M E2000 APC πράσινο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων/ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου διπλό

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

    Τηλ.:: 0086 15800028772

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα