Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας
MTP – LC 12 Fibre Singlemode Breakout Harness Cable With Low Loss Connector
MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP ΣΕ MPO/MTP Υλικό: LSZH, OFNP Ή OFNR
Τύπος τρόπου: OM4 Τύπος πυρήνων: πυρήνας 12
Μήκος: μπορέστε να προσαρμοστείτε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας Πιστοποιητικό: CE, ISO, RoHS
Χρόνος Παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση δυνατότητα παραγωγής: 500 PC/ημέρα
προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων Connector: MPO, MTP
Χρώμα: Aqua, πορτοκαλί, κίτρινο, κίτρινο κόκκινο Aqua
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

MPO σε MPO καλώδιο

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας

 

Μέγιστες αποστάσεις μετάδοσης


1. Οι IEEE τυποποιημένες κρατικές μέγιστες αποστάσεις βασισμένες στους προϋπολογισμούς απώλειας για OM3, OM4 και τη singlemode μετάδοση.
2. Οι αποστάσεις ποικίλλουν ανάλογα με διάφορους παράγοντες συμπεριλαμβανομένου του αριθ. των ζευγαρωμένων ζευγαριών συνδετήρων και της δρομολόγησης καλωδίων.
3. Πλήρης Connect's η τεχνική ομάδα μπορεί να παρέχει όλη τη σχετική πληροφορία σχετικά με τους προϋπολογισμούς απώλειας και τις επιτρεπόμενες αποστάσεις.


Δοκιμή χρησιμοποιώντας τα καλώδια προσαρμοστών Loopback


Τα καλώδια MTP loopback μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να εξετάσουν τα μεμονωμένα καλώδια κορμών.
Οι προσαρμοστές LC loopback μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να εξετάσουν τα πλήρη κανάλια.

 

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας 0

 

 

1 . Αμερικανικός Conec MTP συνδετήρας, Senko MPO συν το συνδετήρα ασφαλίστρου
2. OS2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
3. 0.35dB χαμηλές εκδόσεις συνδετήρων απώλειας MTP/MPO ελίτ τυποποιημένες επίσης 0.6/0.75dB
4. Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
5. Επιτρέψτε την εύκολη μετανάστευση από 10GbE σε 40GbE ή 100GbE
6. Τραβώντας τα μάτια παρέχονται ως επιλογή να προστατεύσουν οι άκρες ινών κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης

 

 

Τεχνική παράμετρος καλωδίων MPO MTP

Στοιχείο Τεχνικές παράμετροι
Συνδετήρας MPO/MTP (Φ Ή Μ) MPO/MTP (Φ Ή Μ)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

Επιστροφής απώλεια SM: ≥60dB ΚΚ: ≥35dB
Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα
Τύπος συνδετήρων του άλλου τέλους MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

Εφαρμογή

 

Εφαρμογή μέσα σε διπλό 1G στα δίκτυα 10G Ethernet

Για αυτές τις εφαρμογές, καλώδια μπαλωμάτων MPO με 12 συνδετήρες ινών και 12 καλώδια ινών είναι κυρίως χρησιμοποιημένα. Βρίσκονται κυρίως στις περιοχές διανομής όπου η υψηλή πυκνότητα που επιδιορθώνει τους τομείς απαιτείται. Χρησιμοποιώντας τα καλώδια μπαλωμάτων MPO σε αντιδιαστολή με τυποποιημένο διπλό LC – τα καλώδια μπαλωμάτων LC αυξάνουν την πυκνότητα επιδιόρθωσης από έναν παράγοντα έξι. Χαρακτηριστικά, αυτά τα καλώδια μπαλωμάτων MPO θα είναι πολικότητα Γ και θα έχουν τους αρσενικούς συνδετήρες MPO και θα συνδέσουν με τα καλώδια κορμών πολικότητας Γ/σπονδυλικών στηλών MPO. Τα καλώδια κορμών θα έχουν τους θηλυκούς συνδετήρες MPO.

 

Εφαρμογή μέσα στα διπλά δίκτυα 25G Ethernet
Αυτό είναι η νεώτερη εφαρμογή για τα καλώδια μπαλωμάτων MPO. Αυτά τα καλώδια χρησιμοποιούν 8 συνδετήρες ινών MPO και το καλώδιο 8 ινών και χρησιμοποιούνται για βάση-8. αν και κατά την διάρκεια του γραψίματος αυτή η εφαρμογή είναι στη φάση έγκαιρης υιοθέτησης προβάλλεται για να αυξηθεί γρήγορα όπως περισσότερος εξοπλισμός παράγεται στα ποσοστά στοιχείων 25G.

 

Εφαρμογή μέσα στα δίκτυα παράλληλης μετάδοσης 40G και 100G SR4 ή PSM4 Ethernet
Χαρακτηριστικά, αυτά τα καλώδια θα χρησιμοποιήσουν έναν συνδετήρα ινών MPO 12 και το καλώδιο 12 ινών. Εντούτοις, στη μετάδοση SR4 40G ή 100G Ethernet μόνο 8 ίνες μέσα σε αυτά τα καλώδια χρησιμοποιούνται. Το πλεονέκτημα 12 καλώδια ινών (σε αντιδιαστολή με την ίνα 8) είναι ότι η τηλεγράφηση χρησιμοποιείται συχνά παράλληλα με τη διπλή δικτύωση 10G και έτσι αυτά τα καλώδια μπορούν να έχουν τους πολλαπλάσιους σκοπούς και να προσφέρουν τη μεγαλύτερη ευελιξία με την αμελητέα απόκλιση δαπανών.

 

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας 1

 

 

 

 

 

MTP – LC 12 Singlemode καλώδιο λουριών ξεμπλοκαρίσματος ινών με το χαμηλό συνδετήρα απώλειας 2

 

 

Pakcing

 

Θα το συσκευάσουμε από OPP την τσάντα και το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων έξω. προκειμένου να προστατευθούν τα αγαθά δεν είναι χαλασμένος όταν παράδοση. 

 

 

 

FQA 

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν πρόκειται να προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Η μεγάλη ποσότητα θα πάρει την πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος μας αφήνεται ξέρει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε το πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμοί MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 owrking ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που είμαστε το έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε την επείγουσα διαταγή για σας. Περισσότερα informations, εσείς μπορούν να αισθανθούν ελεύθερα να μας έρθουν σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε repare αυτό για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε τη διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα είναι δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα sammple για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα, αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρει την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε το τιμολόγιο Profoma με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για το μεγάλο ποσό, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα