Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Panel

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών

  • 6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών
  • 6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών
6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: New light
Πιστοποίηση: ROHS ;ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 6/24 επιτροπή πυρήνων του /48 ptach
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο bag+carton
Χρόνος παράδοσης: 2-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Εφαρμογή: Κέντρα δεδομένων, προ-ολοκληρωμένες εγκαταστάσεις Διασύνδεση: σκόνη που ντύνεται
Όνομα Προϊόντος: 6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μ δίσκος: ίνα του 12/24/48/72/96
Βάρος: 6 KG Υλικό: Χαλκός φωσφόρων
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45°C~+60°C Τύπος προϊόντος: διαφάνεια-έξω περίφραξη συρταριών με τους δίσκους συναρμογών
Διαστάσεις: 1.75 " Χ Χ 17,0 " W Χ 14,0 " Δ, 485mmx294mmx44mm Τύπος: 2U, σύρετε την επιτροπή πορειών οπτικών ινών τύπων, 1U, Singlemode ή mutil τον τρόπο
Υψηλό φως:

οπτικών ινών Αξεσουάρ

,

επιτροπή λήξης οπτικών ινών

το οπτικό ράφι 6 λιμένων Χ 4LC τοποθετεί τις επιτροπές μπαλωμάτων γιατί το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων

 

Περιγραφή προϊόντων:

 

Το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιούνται για να διανείμουν και να προστατεύσουν τις συνδέσεις οπτικής ίνας στο δίκτυο FTTH. Είναι διαθέσιμο για τη διανομή και την τελική σύνδεση των διάφορων ειδών συστήματος οπτικής ίνας. Αυτές οι μονάδες είναι διαθέσιμες στα μεγέθη που εγκαθιστούν τις πιό κοινές απαιτήσεις διανομής. Παρέχουμε ότι είναι ένα είδος υψηλού - ποιότητα, ταξινομημένο μικροϋπολογιστής κιβώτιο λήξης ινών οπτικό φιαγμένο από cold-rolled ποιότητα φύλλο χάλυβα και υποβάλλεται στη στατική πλαστική επεξεργασία ψεκασμού. Το κιβώτιο μπορεί μόνο να εγκατασταθεί στο εσωτερικό ράφι τοποθετεί τα πλαίσια.

Σημείωση: Αυτό το κιβώτιο δεν έρχεται με οποιουσδήποτε προσαρμοστές και πλεξίδες. Εάν τους χρειάζεστε, μπορούμε να τους εγκαταστήσουμε για σας με λίγους

 

12 ίνα 24 48, 72 και 144 ινών διαμορφώσεις πυρήνων. Τυποποιημένες επιτροπές μπαλωμάτων οπτικών ινών 1U, 2U, 3U και 4U (LIU) και οπτικά πλαίσια το (ODF) διανομής. Ρίξτε μια ματιά στο ράφι μας τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων.

Ο δίσκος καρυκευμάτων μέσα στο κιβώτιο αποτελείται από το υλικό ABS που διαθέσιμος για 0.9mm, καλώδιο ινών 2.0mm &3.0mm.

Κάθε επιτροπή μπαλωμάτων φορτώνεται πλήρως με τις επιτροπές, τους προσαρμοστές, τους δίσκους συναρμογών και τα εξαρτήματα και είναι έτοιμη για εγκατάσταση.

 

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


MTP/MPO τυποποιημένος υποχωρητικός με πολλές ίνες συνδετήρας
LC (πρότυπα κέντρων δεδομένων SFF), ιδιαίτερη διεπαφή Sc
OS1/2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
12 και 24 εκδόσεις ινών - 12 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)
Πολικότητα Α (πρότυπα), Β ή Γ
Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
Προσαρμοστές μανικιών zirconia υψηλής επίδοσης

 

 

Παράμετρος Μονάδα Fdf-1U Fdf-2U Fdf-3U
Ικανότητα ινών Πυρήνας ≤24 ≤48 ≤72
Αριθμός δίσκου PC 1 2 4
  Ύψος   1U 2U 3U
Διάσταση Πλάτος χιλ. 482 482 482
  Βάθος χιλ. 305 305 305
Παρατήρηση   Το ράφι τοποθετεί Το ράφι τοποθετεί Το ράφι τοποθετεί

 

 

Εφαρμογές:

 

· Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

· Δίκτυα τοπικής περιοχής

· FTTH

· Δίκτυα CATV

· Ενεργός λήξη συσκευών

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα & οφέλη:

 

· Χαμηλές υπερβολικές απώλεια & υψηλή επίδοση

· Εισελκόμενος να συνδέσει δίσκος

· Ευκολία και ευκολία

· Εσωτερική χρήση, υπαίθρια χρήση εξατομικεύσιμη

 

Προγράμματα Παράμετρος
Λειτουργούσα θερμοκρασία -25℃~+40℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -25℃~+55℃
Σχετική υγρασία ≤85% (+30℃)
Πίεση αέρα 70Kpa~106Kpa
Χρώμα Μαύρος

 

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών 1

Διάσταση:

 

Πρότυπο ποσότητα ινών Ύψος Διάσταση (LxWxH)
το ράφι τοποθετεί πυρήνας 12 το /24 το /48 το /96 1U 430*354.1*44mm

 

 

6 το οπτικό ράφι λιμένων Χ 4LC τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων επιτροπών μπαλωμάτων/οπτικών ινών μαύρων κουτιών 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα