Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Panel

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000

  • Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000
  • Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000
  • Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000
  • Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000
Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: New light
Πιστοποίηση: ROHS ;ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 6/24 επιτροπή πυρήνων του /48 ptach
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο bag+carton
Χρόνος παράδοσης: 2-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 Εφαρμογή: Κέντρα δεδομένων, προ-ολοκληρωμένες εγκαταστάσεις
Μέτωπο - επιτροπή: LC, SC, ST, FC, E2000 Μέγεθος: 19 ίντσα
δίσκος: ίνα του 12/24/48/72/96 Βάρος: 6 KG
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45°C~+60°C Τύπος προϊόντος: διαφάνεια-έξω περίφραξη συρταριών με τους δίσκους συναρμογών
Υψηλό φως:

οπτικών ινών Αξεσουάρ

,

επιτροπή λήξης οπτικών ινών

LC/ο τοίχος λιμένων Sc/του ST/FC/E2000 τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Περιγραφή προϊόντων:

 

Το ράφι τοποθετεί τα συνημμένα παρέχει μια ασφαλή θέση για να αποθηκεύσει τις συναρμογές ινών, τους προσαρμοστές διαφραγμάτων, την εφεδρική ίνα, και τα παθητικά οπτικά συστατικά. Προσφέρουν επίσης ένα ευπρόσιτο σημείο για να ανιχνευήσουν λάθη την ίνα, να προσθέσουν τις πρόσθετες συνδέσεις, ή να αναβαθμίσουν τη σύνδεση ινών. Πολλοί διασυνδέουν και συνδετικός τα συνημμένα προσαρμόστε τα πιάτα προσαρμοστών ή/και συνδέστε τους δίσκους, και περιλάβετε επίσης τα διοικητικά τμήματα καλωδίων στην εισερχόμενη ίνα διαδρομών. Το ύψος των επιτροπών μπαλωμάτων ινών μετριέται συνήθως στις “μονάδες ραφιών”, όπου 1 μονάδα ραφιών = 1,75» ύψος. Μια περίφραξη επίσης συχνά καθορίζεται από πόσους πιάτα προσαρμοστών, δίσκους συναρμογών, ή γενικούς λιμένες θα προσαρμόσει.

 

Το νέο φως προσφέρει μια μεγάλη επιλογή των λύσεων περιφράξεων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών και οπτικών ινών έτσι μπορείτε κατάλληλα να αποθηκεύσετε τα καλώδια οπτικών ινών σας. Ακόμα κι αν rackmount οι επιτροπές και τα συνημμένα λαμβάνουν λίγο πρόσθετο διάστημα πατωμάτων, είναι εύκολο να έχουν πρόσβαση και να κάνουν σε μια μεγάλη εργασία της κράτησης του δικτύου καλωδίων σας καθαρών, ασφαλών, και της εργασίας κατάλληλα.

Με την προσφορά μιας μεγάλης επιλογής του ραφιού ινών τοποθετήστε τις επιτροπές μπαλωμάτων και τα συνημμένα, νέοι ελαφριοί στόχοι προϊόντων να ενισχυθούν να σταματήσετε για εάν το καλωδιακό δίκτυο σας είναι ή όχι ασφαλές και καλά φροντίζουν, και σας ελευθερώνει μέχρι την εστίαση στις καθημερινές διαδικασίες της επιχείρησής σας. Τώρα μπορείτε να κάνετε τι πρέπει να κάνετε, όταν πρέπει να το κάνετε, με την προστιθέμενη διαβεβαίωση ότι τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό σας κατάλληλα φροντίζουν.

 

 

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 0

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


LC (πρότυπα κέντρων δεδομένων SFF), ιδιαίτερη διεπαφή Sc
OS1/2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
12 και 24 εκδόσεις ινών - 12 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)
Πολικότητα Α (πρότυπα), Β ή Γ
Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
Προσαρμοστές μανικιών zirconia υψηλής επίδοσης

 

 

Παράμετρος Μονάδα Fdf-1U Fdf-2U Fdf-3U
Ικανότητα ινών Πυρήνας ≤24 ≤48 ≤72
Αριθμός δίσκου PC 1 2 4
  Ύψος   1U 2U 3U
Διάσταση Πλάτος χιλ. 482 482 482
  Βάθος χιλ. 305 305 305
Παρατήρηση   Το ράφι τοποθετεί Το ράφι τοποθετεί Το ράφι τοποθετεί

 

 

Εφαρμογές:

 

· Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

· Δίκτυα τοπικής περιοχής

· FTTH

· Δίκτυα CATV

· Ενεργός λήξη συσκευών

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα & οφέλη:

 

· Χαμηλές υπερβολικές απώλεια & υψηλή επίδοση

· Εισελκόμενος να συνδέσει δίσκος

· Ευκολία και ευκολία

· Εσωτερική χρήση, υπαίθρια χρήση εξατομικεύσιμη

 

Προγράμματα Παράμετρος
Λειτουργούσα θερμοκρασία -25℃~+40℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -25℃~+55℃
Σχετική υγρασία ≤85% (+30℃)
Πίεση αέρα 70Kpa~106Kpa
Χρώμα Μαύρος

 

 

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 1

 

Διάσταση:

 

Πρότυπο ποσότητα ινών Ύψος Διάσταση (LxWxH)
το ράφι τοποθετεί πυρήνας 12 το /24 το /48 το /96 1U 430*354.1*44mm

 

 

Ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/το λιμένα Sc/του ST/FC/E2000 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα