Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet
OS2 OM3 OM4 Fiber Optic MPO MTP Cable For 100 Gigabit Ethernet Low Loss
Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP - MPO/MTP
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: καλώδιο mpo mtp Τύπος τρόπου: OM4
Χρόνος Παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση δυνατότητα παραγωγής: 500 PC/ημέρα
προθεσμία πληρωμής: T/T, κατάθεση 30% εκ των προτέρων Connector: MPO, MTP
Χρώμα: Aqua, πορτοκαλί, κίτρινο, κίτρινο κόκκινο Aqua
Υψηλό φως:

καλώδιο ινών mpo

,

MPO σε MPO καλώδιο

Καλώδια οπτικών ινών OS2 OM3 OM4 MTP/MPO για 100 Gigabit Ethernet

 

Περιγραφή 

 

Εκμεταλλευτείτε την πιό καινοτόμο τεχνολογία οπτικών ινών τότε. Οι συνδετήρες πολυ-ινών MPO εμπορικών σημάτων MTP σας βοηθούν να πάρετε περισσότερο γίνονταυς με το λιγότερο σωρό καλωδίων. Από 12 έως 288 σκέλη ινών, σας παίρνουμε η σωστή λύση για να αντιμετωπίσουμε μια ευρεία ποικιλία των εφαρμογών. Οποιοσδήποτε οι ανάγκες καλωδίων οπτικών ινών MTP σας μπορούν να είναι.

 

Οι γρήγορες συνελεύσεις καλωδίων κορμών ασφαλίστρου MTP γίνονται με το υψηλότερα ποιοτικά καλώδιο και τα τμήματα. Αρχίζουμε με τους γνήσιους συνδετήρες MTP από τις ΗΠΑ Conect και η ακρίβεια τους ολοκληρώνει στη γνήσια Singlemode οπτική ίνα Corning SMF 28e+. Η διαδικασία λήξης MTP μας περιλαμβάνει APC στίλβωση και παραδίδει το ομοιόμορφο ύψος και τον προσδιορισμό θέσης για τη μέγιστη φυσική επαφή ξέν. Αυτό προωθεί τη με συνέπεια χαμηλή απώλεια εισαγωγής και τα άριστα χαρακτηριστικά επιστροφής απώλειας πέρα από την ολόκληρη διεπαφή 12 ινών. Οι συνελεύσεις μας γίνονται με την ολομέλεια που εκτιμάται γύρω από το καλώδιο μίνι-διανομής για την ευελιξία προς όλες τις κατευθύνσεις. Κατασκευάζουμε υπερήφανα τις όλες συνελεύσεις συνήθειάς μας στις ΗΠΑ με τον αυστηρό ποιοτικό έλεγχο. Οι συνελεύσεις μας έρχονται σε σας δοκιμασμένους πλήρως, έτοιμους να εγκαταστήσετε, και είναι RoHS υποχωρητικό.

 

Πολικότητα MPO


Το ANSI/TIA 568-3.D, (τηλεγράφηση οπτικής ίνας και συστατικά πρότυπα, τον Οκτώβριο του 2016) καθορίζει τριών την ανάρτηση ή τους τύπους για τα συστήματα σειράς πολυ-ινών: Μέθοδος Α, Β και Γ. Ενώ μια μέθοδος δεν προτιμάται πέρα από άλλη, τα πρότυπα συστήνουν ότι επιλέγετε μια μέθοδο εκ των προτέρων και την χρησιμοποιείτε σε όλη την εγκατάστασή σας. Για να διατηρήσει την κατάλληλη πολικότητα, υπάρχει τρία συνδετικότητα μέθοδος-α, Β, γ-το οποίο αντανακλά τους τύπους καλωδίων. Κάθε μέθοδος πολικότητας χειρίζεται τη μετάβαση από τη μετάδοση που λαμβάνει κατά τρόπο διαφορετικό.

 

1 . Η μέθοδος Α, straight-through, είναι η ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένη προσέγγιση. Είναι καρφίτσα 1 στην καρφίτσα 1 και χρησιμοποιεί τους συνδετήρες μεθόδου Α (βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσουν) MPO.
2. Η μέθοδος Β είναι μια μέθοδος διασταυρώσεων (καρφίτσα 1 στην καρφίτσα 12) και χρησιμοποιεί τους συνδετήρες μεθόδου Β (βασικός-επάνω σε βασικός-επάνω) MPO.
3. Οι χρήσεις μεθόδου Γ κτύπησαν τα ζευγάρια (καρφίτσα 1 στην καρφίτσα 2) και τους συνδετήρες μεθόδου Α (βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσουν) MPO. Δεν προσφέρει μια διάβαση μετανάστευσης σε 40-/100-GbE.

 

 

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet 0

 

 

1 . Αμερικανικός Conec MTP συνδετήρας, Senko MPO συν το συνδετήρα ασφαλίστρου
2. OS2, OM3, βαθμοί ινών OM4 (OM1 και OM2 διαθέσιμα)
3. 0.35dB χαμηλές εκδόσεις συνδετήρων απώλειας MTP/MPO ελίτ τυποποιημένες επίσης 0.6/0.75dB
4. Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και δοκιμασμένο
5. Επιτρέψτε την εύκολη μετανάστευση από 10GbE σε 40GbE ή 100GbE
6. Τραβώντας τα μάτια παρέχονται ως επιλογή να προστατεύσουν οι άκρες ινών κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης

 

 

Τεχνική παράμετρος καλωδίων MPO MTP

Στοιχείο Τεχνικές παράμετροι
Συνδετήρας MPO/MTP (Φ Ή Μ) MPO/MTP (Φ Ή Μ)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

Επιστροφής απώλεια SM: ≥60dB ΚΚ: ≥35dB
Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα
Τύπος συνδετήρων του άλλου τέλους MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

 

 

 

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν τη σωστή αμφίδρομη κατανομή.

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet 1

 

 

 

 

 

Καλώδιο οπτικών ινών MPO MTP OS2 OM3 OM4 για τη χαμηλή απώλεια 100 Gigabit Ethernet 2

 

 

Pakcing

 

Θα το συσκευάσουμε από OPP την τσάντα και το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων έξω. προκειμένου να προστατευθούν τα αγαθά δεν είναι χαλασμένος όταν παράδοση. 

 

 

 

FQA 

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν πρόκειται να προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1, επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Η μεγάλη ποσότητα θα πάρει την πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος μας αφήνεται ξέρει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε το πολύ ανταγωνιστικό logist τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμοί MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 owrking ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που είμαστε το έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε την επείγουσα διαταγή για σας. Περισσότερα informations, εσείς μπορούν να αισθανθούν ελεύθερα να μας έρθουν σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε repare αυτό για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε τη διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα είναι δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα sammple για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα, αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρει την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε το τιμολόγιο Profoma με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για το μεγάλο ποσό, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα