Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ίνα Loopback

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου
Single Mode Yellow G657A2 Fiber Optic Loopback
Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: Sc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμος
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 PC το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: G657A2 ενιαίο τρόπου κίτρινο ινών Loopback καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών κοντό Τύπος ινών: G657A2
Διάμετρος καλωδίων: 2.0mm ή 3.0mm Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος
Τύπος συνδετήρων: Ενιαίος τρόπος Sc Ανταλλαξιμότητα: 0.18dB
Εφαρμογή: Χοίρος-παρακολούθηση συσκευών, συνδέσεις επικοινωνιών, διασύνδεση εξοπλισμού τύπος τρόπου: 9/125um
Επανάληψη: >500 φορές Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3 DB
Επιστροφής απώλεια: APC ≥65dB PC ≥ 45dB UPC ≥55dB Πιστοποιητικό: CE, ISO, RoHS
Υψηλό φως:

πολλαπλού τρόπου ίνα loopback

,

πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών

Όνομα προϊόντων Loopback οπτικών ινών

 

G657A2 ενιαίο τρόπου κίτρινο ινών Loopback καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών κοντό

 

Περιγραφή Loopback οπτικών ινών

 

 

SC/UPC οπτικών ινών Singlemode ΚΑΠ αλτών Looper τρόπου Looper ενιαίος κυκλοφορητής Looper SM

 

Το λέιζερ ινών (λέιζερ ινών) αναφέρεται σε ένα λέιζερ που χρησιμοποιεί την σπάνιος-γη-ναρκωμένη ίνα υάλου ως μέσο κέρδους. Το λέιζερ ινών μπορεί να αναπτυχθεί βάσει του ενισχυτή ινών: στο πλαίσιο της δράσης του φωτός αντλιών, η πυκνότητα υψηλής δύναμης διαμορφώνεται εύκολα στην ίνα, με συνέπεια το λέιζερ το ενεργειακό επίπεδο λέιζερ της λειτουργώντας ουσίας «αναστρέφεται από τον αριθμό μορίων», και όταν προστίθεται κατάλληλα στο θετικό ανατροφοδοτήστε το βρόχο (που διαμορφώνει την ηχηρή κοιλότητα), η παραγωγή ταλάντωσης λέιζερ μπορεί να διαμορφωθεί.

 

Ο βρόχος οπτικής ίνας (Loopback) χρησιμοποιείται για να εξετάσει την επιστροφή σημάτων στο σύστημα συστημάτων ή δικτύων. Μέσω του επιστροφής σήματος, οι διάφορες πιθανές ανωμαλίες στη σύνδεση δικτύων μπορούν να ανιχνευθούν. Αυτή η ανίχνευση χρησιμοποιείται συνήθως για να εξασφαλίσει ότι η κανονικότητα της σύνδεσης δικτύων παρέχει μια αποτελεσματική μέθοδο ανίχνευσης

 

 

Παράμετρος Loopback οπτικών ινών

 

 
Singlemode
Πολλαπλού τρόπου
OM3 10G
Τύπος συνδετήρων
LC, SC, ΑΜ-RJ, MU, ESCON, FDDI, E2000
Τύπος καλωδίων
Μονοκατευθυντικό καλώδιο
Χρώμα σακακιών
Κίτρινος
OR/GY/PP/BL
Aqua
Απώλεια εισαγωγής
≤0.1dB
≤0.2dB
 
Επιστροφής απώλεια
≥50dB (UPC)
 
Ανταλλαξιμότητα
≤0.2dB
 
≤0.2dB
 
≤0.2dB
 
Επανάληψη (500 matings)
≤0.1dB
 
≤0.1dB
 
≤0.1dB
 
Εκτατή δύναμη
≥5kg
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-20~+70ºC
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40~+70ºC

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα Loopback οπτικών ινών

 

  • Συνήθεια που κατασκευάζεται
  • Ιδανικό για τη δοκιμή και τη διάγνωση του εξοπλισμού δικτύων οπτικών ινών
  • Υποχωρητικός στις προδιαγραφές IEC, TIA/EIA, NTT και JIS
  • Μήκος βρόχων συνήθειας και διάμετρος καλωδίων κατόπιν αιτήσεως

 

 

 

Εφαρμογή Loopback οπτικών ινών

 

Διασύνδεση εξοπλισμού
Δίκτυα προϋποθέσεων
Εφαρμογές επιτροπής μπαλωμάτων
Συνδέσεις επικοινωνιών
Χοίρος-παρακολούθηση συσκευών

 

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου 0

Σχετικά προϊόντα

 

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου 1

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότεροι παραδίδονται αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική τιμή στέλνοντας προς τα εμπρός. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε τις επείγουσες διαταγές για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται COEM το /OD Μ. που μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

Αναφορά συσκευασίας

 

Ενιαία κίτρινη G657A2 οπτική ίνα Loopback τρόπου 2                            

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα