Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

8F MPO σε LC καλώδιο PVC 3.0mm MPO MTP ΚΚ 50/125um

8F MPO σε LC καλώδιο PVC 3.0mm MPO MTP ΚΚ 50/125um

8F MPO σε LC καλώδιο PVC 3.0mm MPO MTP ΚΚ 50/125um
8F MPO To LC MM 50/125um PVC 3.0mm MPO MTP Cable
8F MPO σε LC καλώδιο PVC 3.0mm MPO MTP ΚΚ 50/125um
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: MPO -8*LC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5 PC
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500 PC ανά ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: 8F MPO στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC καλώδιο μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPO ΚΚ 50/125um Aqua Τύπος συνδετήρων: MPO- 8*LC
Τύπος πυρήνων: 50/125um Απώλεια εισαγωγής: απώλεια ≤ 0.5dB εισαγωγής
Μήκος καλωδίων: Προσαρμοσμένος Τύπος ινών: χιλ.
Αρίθμηση ινών: 8 ΙΝΑ Σακάκι: PVC
Διάμετρος καλωδίων: 3.0mm Χρώμα καλωδίων: Aqua
Τύπος MPO: αρσενικός τύπος
Υψηλό φως:

καλώδιο οπτικών ινών mpo 3.0mm

,

καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος 50/125um mtp

 

Όνομα προϊόντων καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP

 

8F MPO στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC καλώδιο μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPO ΚΚ 50/125um Aqua

 

Περιγραφή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP

 

8F MPO στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC καλώδιο μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPO ΚΚ 50/125um Aqua χρησιμοποιούνται για να κάνουν τις διασυνδέσεις μεταξύ των κασετών MTP/MPO ή των συνδέσεων στον ενεργό εξοπλισμό με τη διεπαφή MPO/MTP.

 

Σε περιπτώσεις όπου ένα σκοινί μπαλωμάτων mtp/mpo-LC συνδέεται (μέσω ενός συζευκτήρα MTP) με ένα άλλο σκοινί μπαλωμάτων MTP, ένας από τους δύο συνδετήρες MTP/MPO πρέπει να είναι αρσενικός (εξοπλισμένος με τις καρφίτσες).

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO. Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας σε ένα τέτοιο σκοινί μπαλωμάτων, παραδείγματος χάριν, ίνα 4, ίνα 8, 12 ίνα, κ.λπ. Single-mode και πολλαπλού τρόπου Το PC, APC η στίλβωση, αρσενικοί και θηλυκοί τύποι είναι διαθέσιμοι.

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP
 

Υψηλή πυκνότητα ινών (24 ίνες για πολλαπλού τρόπου)

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και απώλεια αντανάκλασης

Καλή διάρκεια

Καλή ανταλλαξιμότητα

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

 

 

Εφαρμογή καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP

 

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

 

 

 

Παράμετρος καλωδίων οπτικών ινών MPO MTP

 

όνομα προϊόντων  8F MPO στο καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος LC καλώδιο μπαλωμάτων PVC 3.0mm MPO ΚΚ 50/125um Aqua
τύπος τρόπου  ΚΚ
αρίθμηση καλωδίων  πυρήνας 8 (μπορεί να είναι 4/8/12/16/24/32 πυρήνας)
αφαιρέστε τον πυρήνα τον τύπο 50/125um  
χρώμα καλωδίων  Aqua (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
διάμετρος καλωδίων  3.0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
επιδιορθώστε το μήκος σκοινιού  (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
έξω υλικό σακακιών   PVC 
απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.5dB
επιστροφής απώλεια  ≥25 DB
μήκος κύματος  850/1300nm
τύπος συνδετήρων  αρσενικό
χρώμα συνδετήρων  Aqua (Aqua/το ροδανιλίνης /beige είναι εντάξει)
ferrule υλικό  πλαστικό
operater θερμοκρασία  -40~ +85℃
τυπωμένη ύλη καλωδίων  τυποποιημένη τυπωμένη ύλη (μπορέστε προσαρμοσμένος)
OEM/ODM  αποδεκτός
εξουσιοδότηση  3 έτη μετά από την παράδοση
Χρόνος παράδοσης  2-15 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)

 

 

Πώς να διατάξει

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/πυρήνων 4/πυρήνων 6core/8 πυρήνας του /12/πυρήνας πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας

8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

 

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική τιμή στέλνοντας προς τα εμπρός. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε τις επείγουσες διαταγές για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται COEM το /OD Μ. που μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

Αναφορά συσκευασίας


8F MPO σε LC καλώδιο PVC 3.0mm MPO MTP ΚΚ 50/125um 0

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα