Αρχική Σελίδα Προϊόνταwdm οπτικών ινών

APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος

APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος

  • APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος
  • APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος
APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO ,RoSH
Αριθμό μοντέλου: WDM
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: PC 1
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 PC το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτής Mux τμήματος μήκους κύματος/σύνολο Demux τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος
Απώλεια εισαγωγής: ≤ 2,5 DB Τύπος συνδετήρων: SC/APC
Μήκος κύματος: 1470-1610nm Passband κυματισμός: ≤0.30dB
Επιστροφής απώλεια: ≥45dB Derectivity: ≥50dB
Υψηλό φως:

πολυδιαυλωτής οπτικής ίνας 2

,

5 DB

WDM οπτικών ινών όνομα προϊόντων

 

το Sc UPC CWDM 8 καναλιών mux και demux έθεσε στη οπτική ίνα το χονδροειδή πολυδιαυλωτή τμήματος μήκους κύματος

 

WDM οπτικών ινών περιγραφή

 

Το τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει WDM (τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει) πρόκειται να συνδυάσει δύο ή περισσότερη διαφορετικά σήματα μεταφορέων μήκους κύματος οπτικά (διάφορες πληροφορίες μεταφοράς) στο στέλνοντας τέλος μέσω ενός πολυδιαυλωτή (επίσης αποκαλούμενου πολυδιαυλωτή), και την τεχνολογία από τη μετάδοση στην ίδια οπτική ίνα που συνδέεται με την οπτική γραμμή

 

στη πλευρά αποδοχής, οι οπτικοί μεταφορείς των διάφορων μηκών κύματος χωρίζονται από έναν αποπολυπλέκτη (επίσης αποκαλούμενο έναν αποπολυπλέκτη ή αποπολυπλέκτη), και έπειτα χωρισμένος από τον οπτικό ο δέκτης εκτελεί την περαιτέρω επεξεργασία για να αποκαταστήσει το αρχικό σήμα. Αυτή η τεχνική ταυτόχρονα δύο ή περισσότερα οπτικά σήματα των διαφορετικών μηκών κύματος στην ίδια οπτική ίνα καλείται να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος

 

WDM οπτικών ινών εφαρμογή

 

  • Σύστημα CWDM
  • Δίκτυα PON
  • Συνδέσεις CATV
  • WDM δίκτυο

 

 

 

WDM οπτικών ινών χαρακτηριστικό γνώρισμα

 

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Υψηλή απομόνωση
  • Χαμηλό PDL
  • Συμπαγές σχέδιο
  • Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών
  • Τοποθετημένος στο κιβώτιο 191 του u ραφιών ή ABS προαιρετικό
  • Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1620nm
  • Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃
  • Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 

WDM οπτικών ινών παράμετρος   

 

 

Παράμετροι 1x2 1x4 1x8 1x16
Κεντρικό μήκος κύματος (NM) ITU, ITU+1
Passband (NM) ITU±6.5
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1460~1620 ή 1260~1620
Διάστημα καναλιών (NM) 20
Τύπος ινών SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
IL (DB) (βαθμός P/A) 0.7/1.0 1.4/1.7 2.0/2.5 2.5/3.0
Απομόνωση (DB) Παρακείμενο κανάλι 30
Μη-δίπλα στο κανάλι 50
Κυματισμός (DB) 0,3 0,4 0,5 0,5
PDL (DB) 0,2
PMD το (ps) 0,1
RL (DB) 45
Κατευθυντικότητα το (dB) 50
Μέγιστη οπτική δύναμη (MW) 500
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συμπαγής συσκευασία ΚΙΒΩΤΙΩΝ (χιλ.) 100*80*10 140*115*18
Συσκευασία LGX 1U, 2U
19 " “το ράφι τοποθετεί τη συσκευασία 1U
 

 
                    
ενότητα 1×N CWDM Mux/Demux
 

OADM              
  ITU Αριθμός καναλιών Τύπος εφαρμογής Κεντρικό μήκος κύματος Διάμετρος ινών Μήκος ινών

Συνδετήρας

 

1=100G

2=200G

4=4 κανάλια

8=8 κανάλια

16=16 κανάλια

 

M=Mux
D=DeMux

41=1410nm

43=1430nm

45=1450nm

47=1470nm

49=1490nm

51=1510nm
53=1530nm
55=1550nm
57=1570nm
59=1590nm

1=250um
2=900um
3=2.0mm
4=3.0mm
ΧΧ =Other

05=0.5m
10=1.0m
15=1.5m
20=2.0m
XX=Other

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST
6=LC
X=Other

 

 

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο, έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική τιμή στέλνοντας προς τα εμπρός. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε τις επείγουσες διαταγές για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται COEM το /OD Μ. που μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να το προσφέρουμε δωρεάν, δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνεται πρώτα αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

Αναφορά συσκευασίας

 

APC Sc WDM οπτικών ινών πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος 0

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα