Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc

Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc

  • Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc
  • Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc
  • Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc
Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
Αριθμό μοντέλου: LC/UPC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 PC
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από λαμβάνουν την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC/ημέρα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: lc πλεξίδα ινών Τύπος συνδετήρων: LC (ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ST, FC, SC, MPO, MTRJ, MU)
τύπος τρόπου: SM Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος
Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm Μήκος καλωδίων: 1 Μ (μπορεί να προσαρμοστεί)
Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0,2 DB Επιστροφής απώλεια: ≥ 40dB
Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες Όρος πληρωμής: 30% κατάθεση εκ των προτέρων, ισορροπία 70% που πληρώνεται πριν από την παράδοση
Υψηλό φως:

Singlemode πλεξίδα ινών OM3 Lc

,

125um Singlemode πλεξίδα ινών

,

10Gb τήξη που συνδέει την πλεξίδα

τήξη που συνδέει simpex τη singlemode πλεξίδα ινών 50/125um 10Gb OM3 lc

 

Το ασφάλιστρο συν τις πλεξίδες ινών lc και Patchcords είναι ιδανικά για την τήξη συνδετικός την απαραίτητη συνδετικότητα ινών για τα δομημένα συστήματα τηλεγράφησης συμπεριλαμβανομένων των κέντρων δεδομένων, ευρυζωνικού CATV, του παθητικού οπτικού δικτύου PON, WDM ή DWDM να πολλαπλασιάσουν, FTTh και των υπηρεσιών φωνητικών μηνυμάτων στο ATM και SONET μητροπολιτικά και τα δίκτυα πρόσβασης. Η γρήγορη υπηρεσία στροφής είναι διαθέσιμη με τις διαταγές μέχρι 100 πλεξίδων ή 20 εξαρτήσεων πλεξίδων, και τα σκάφη μέσα σε τρεις εργάσιμες ημέρες. Εξυπηρέτηση πελατών επαφών για τις λεπτομέρειες.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα της πλεξίδας ινών lc

 

Διαθέσιμες επιλογές συνδετήρων LC, LC/APC, Sc, SC/APC, του ST, FC και FC/APC
Οι εξαρτήσεις πλεξίδων 6, 8, 12 ή 16 μετά από τη TIA χρωματίζουν την ακολουθία
TIA κωδικοποιημένοι διά χρώματος συνδετήρες LC και Sc με άσπρες 900 μπότες μικρού
Επιλογές ινών: OS2, OM1, OM3, ΚΑΙ OM4
100% που εξετάζεται για την απώλεια εισαγωγής και την ενιαία επιστροφής απώλεια τρόπου
Το ασφάλιστρο συν τα σκοινιά σειράς περιλαμβάνει μια περιορισμένη εξουσιοδότηση διάρκειας ζωής όταν χρησιμοποιείται με άλλο Leviton τηλεγραφώντας και εγκατεστημένος από έναν επικυρωμένο Leviton ανάδοχο
Υπηρεσία γρήγορος-στροφής για τη γρήγορη παράδοση

 

Εφαρμογές της πλεξίδας ινών lc


1) CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό
2) Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
3) Δίκτυα τοπικής περιοχής (τοπικό LAN)
4) Δίκτυα ευρείας περιοχής (ΩΧΡΑ)
5) Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
6) Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

 

 

Προδιαγραφή S.M M.M
PC UPC APC
Απώλεια εισαγωγής (DB) <> <> <> <>
Επιστροφής απώλεια (DB) >=50dB >=55dB >=60dB -
Διάρκεια (1000 matings) <>
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85℃
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 0.9/2.0/3.0
Μήκος καλωδίων (μ) 1M, 2M, 3M, 5M, που προσαρμόζονται
Προδιαγραφή S.M M.M
PC UPC APC
Απώλεια εισαγωγής (DB) <> <> <> <>
Επιστροφής απώλεια (DB) >=50dB >=55dB >=60dB -
Διάρκεια (1000 matings) <>
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85℃
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) 0.9/2.0/3.0
Μήκος καλωδίων (μ) 1M, 2M, 3M, 5M, που προσαρμόζονται

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος

 

Οι συνδετήρες οπτικών ινών της πλεξίδας ινών lc σχεδιάζονται και γυαλίζονται στις διαφορετικές μορφές για να ελαχιστοποιήσουν την πίσω αντανάκλαση, η οποία είναι ιδιαίτερα σημαντική στις ενιαίες εφαρμογές τρόπου. Σύμφωνα με τους τύπους αυτής της στιλβωτικής ουσίας συνδετήρων, υπάρχουν σκοινιά μπαλωμάτων ινών PC, UPC, και APC. Αυτό το μετα PC εναντίον του UPC εναντίον APC του συνδετήρα: Η επιλογή του σωστού τύπου συνδετήρων ινών παρουσιάζει τη διαφορά του PC, του UPC, και APC. Σήμερα ο τύπος στιλβωτικής ουσίας PC έχει αντικατασταθεί από τον τύπο UPC. Εάν επιλέγετε το UPC ή APC εξαρτάται από την πραγματική αίτησή σας. Δεδομένου ότι APC παρέχει τη λιγότερη απώλεια εισαγωγής από το UPC, τα APC καλώδια μπαλωμάτων ινών ισχύουν για τις υψηλές εφαρμογές εύρους ζώνης και τις μεγάλης απόστασης συνδέσεις, όπως FTTx, το παθητικό οπτικό δίκτυο (PON) και το τμήμα μήκους κύματος πολλαπλό (WDM). Εκτιμώντας ότι τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών UPC ισχύουν για τα οπτικά συστήματα που είναι λιγότερο ευαίσθητα στην απώλεια εισαγωγής όπως η ψηφιακή TV και η τηλεφωνία.

Singlemode να συνδέσει τήξης πλεξίδων ινών 50/125um 10Gb OM3 Lc 0

 

 

 

 

1.Are εσείς ο πραγματικός κατασκευαστής;
Εμείς. Είμαστε ο πραγματικός κατασκευαστής με 15 ιστορία του έτους.


2.What είναι το MOQ;
Εμείς. Το MOQ του καλωδίου οπτικών ινών είναι 1km

.
3.What είναι η παράδοση χρόνος;
Εμείς. Ο γενικός χρόνος παράδοσης είναι 5-7 ημέρες μετά από τη διαταγή που επιβεβαιώνεται. Εξαρτάται από την ποσότητα διαταγής.


4.How για να αποθηκεύσει το καλώδιο οπτικής ίνας κατάλληλα;
Εμείς. Αποθηκεύστε το τύμπανο εσωτερικό πρίν χρησιμοποιεί, το τύμπανο πρέπει να τοποθετήσει λοξά όχι στο τέλος.


5. Μπορείτε να παρέχετε τα προσαρμοσμένα προϊόντα και το λογότυπο;
Ναι. Παρέχουμε την υπηρεσία cOem. Μπορείτε να μας στείλετε το σχέδιό σας.


6.What είναι η πληρωμή σας όροι;
Εμείς. Δεχόμαστε T/T, L/C, τη Western Union, D/P κ.λπ. 30% εκ των προτέρων και 70% πριν από την αποστολή.

 

 

Όρος και παράδοση πληρωμής

 

1. Πληρωμή: T/T, L/C, Paypal, ένωση Westen, Moneygram

2. 30% κατάθεση εκ των προτέρων, ισορροπία 70% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

3. Συσκευασία: συσκευασία διεθνών προτύπων (τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων)

4. Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας) μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή.

5. Εξουσιοδότηση: 3 έτος (μετά από την παράδοση).

6. Μέθοδος ναυτιλίας: ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΣ (DHL, TNT, UPS, Fedex), θαλασσίως (σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας).

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα