Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2 

Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2 

Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2 
SC UPC 1310nm OS2 Fiber Optic Patch Cords 9/125um 
Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2 
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-Sc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγματεύσιμος
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC το /day
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: LC APC γυαλίζοντας θωρακισμένο Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 8 βαθμού lc Συνδετήρας: APC SC UPC LC
Τύπος ινών: Simplex Μήκος: οποιοδήποτε μήκος
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
Ποιοτικός έλεγχος: 100% δοκιμή πρίν στέλνει Επιστροφής απώλεια: ≥50dB
Πολωνικά: UPC και APC Πραγματικό εργοστάσιο: ναι
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

Σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC

,

OS2 σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

1310nm ενιαία σκοινιά μπαλωμάτων τρόπου

Single-Mode OS2 σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών LSH/APC 8° 9/125um

 

Τα Single-Mode OS2 σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών LSH/APC 8° 9/125um συμπεριλαμβανομένου του ενιαίου τρόπου και της πολλαπλού τρόπου ίνας επιδιορθώνουν τα καλώδια 62.5/125, του 50/125, και του 9/125, και των προϊόντων διανομής ινών που χρησιμοποιούνται στη δικτύωση υψηλής τεχνολογίας.

Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κάλεσε συχνά το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ή το καλώδιο αλτών ινών, είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με τους συνδετήρες οπτικών ινών και στις δύο άκρες. Έχει δύο σημαντικούς τομείς εφαρμογής: ο σταθμός εργασίας υπολογιστών στις επιτροπές μπαλωμάτων εξόδου και οπτικών ινών ή ο οπτικός σταυρός συνδέει το κέντρο διανομής. Τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι για τις εσωτερικές εφαρμογές μόνο.

λέιζερ-βελτιστοποιημένο 10Gb καλώδιο οπτικών ινών OM3 τέλειο για LED/VCSEL. Καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc, ST, και lc-LC μέχρι 50 μέτρα (164 πόδια) διαθέσιμα στα πρότυπα, LSZH, την ολομέλεια, ή τα ΗΠΑ-γίνοντα σακάκια.

 

Συμμόρφωση προτύπων των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών


• RoHS, ISO 9001 υποχωρητικός

• TIA 604 (FOCIS)

• TIA/EIA 492AAAE • IEC 61754

• IEC 60793-2-10 • IEC 61300-3-35

• YD/T1272.1-2003

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών


• Υψηλός - ferrules ποιοτικού zirconia.
• Καλές επανάληψη και ανταλλαξιμότητα.
• LC, SC, ST, FC, LSH, MTRJ, ΣΥΝΔΕΤΉΡΕΣ ΤΗΣ MU
είναι διαθέσιμος.
• Flame-retardant, τραχύς και ανθεκτικός
σακάκι.
• Οι βοήθειες εκτύπωσης διευκρινίζουν και αναγνωρίζουν
διαφορετικά καλώδια.
• OS2, OM4, OM3, OM2, OM1, OM5 ΕΊΝΑΙ
διαθέσιμος.
• Που ολοκληρώνεται εργοστάσιο και που εξετάζεται για
απώλεια εισαγωγής, επιστροφής απώλεια και πρόσωπο τελών.

 

Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2  0

 

Τεχνική προδιαγραφή των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

 

Φυσικά χαρακτηριστικά Περιγραφή
Οι τύποι συνδετήρων τελειώνουν το Α LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Τέλος Β τύπων συνδετήρων  LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Πολωνικός τύπος SMF: UPC-UPC UPC-apc Apc-UPC Apc-apc MMF: UPC-UPC
Ferrule συνδετήρων  Zircomia κεραμικό
Διάμετρος καλωδίων  Ντούμπλεξ: 2.0/3.0mm Simplex: 0.9/2.0/3.0mm
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB

Ελάχιστη κάμψη Radlus

SMF: 10mm MMF: 7.5mm/15mm

 

Μηχανικά χαρακτηριστικά των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

 
Τύπος ινών OS2/OM5/OM4/OM3/OM2/OM1
Αρίθμηση ινών Το διπλό /Simplex
Σακάκι καλωδίων PVC (Riser/OFNR) /LSZH/Plenum (OFNP)
Χρώμα σακακιών OM1/OM2: Πορτοκάλι OM3/OM4: Aqua OM5: Ασβέστης πράσινος OS2: Κίτρινος
Βαθμός ινών OM5/OM4/OM3/OM2: Κάμψη αναίσθητη OM1: G.651

 

Οπτικά χαρακτηριστικά των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια συνδετήρων SMF: UPC≥50, APC≥60 (LC/SC/ST/FC/MU/MTRJ), UPC≥55, APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC/SC/ST/FC/LSH/MU), UPC≥35 (MTRJ)
Μείωση σε 1310nm 0.36dB/km
Μείωση σε 1550nm 0.22dB/km
Μείωση σε 850nm 3.0dB/km
Μείωση σε 1300nm 1.0dB/km

 

Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80℃

 

 

 

Καυτά προϊόντα πώλησης

 

Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2  1

 

 

 

Πώς να διατάξει το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/ο πυρήνας 4/6core/8 αφαιρεί τον πυρήνα τον πυρήνα του /12/τον πυρήνα πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας

8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική στέλνοντας αποστολέα τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε μια επείγουσα διαταγή για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να προσφέρουμε το δωρεάν, τη δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνονται πρώτα. αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

Συσκευασία για την αναφορά:


Σκοινιά 9/125um μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC 1310nm OS2  2

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα