Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών patch καλώδιο οπτικών ινών

Υπαίθριο ντούμπλεξ καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc OM3 OFNR LSZH

Υπαίθριο ντούμπλεξ καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc OM3 OFNR LSZH

Υπαίθριο ντούμπλεξ καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc OM3 OFNR LSZH
OFNR LSZH SC OM3 Fiber Optic Patch Cable Outdoor Duplex
Υπαίθριο ντούμπλεξ καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc OM3 OFNR LSZH
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: New Light
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: Fc-Sc
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμος
Τιμή: can be negotiated
Συσκευασία λεπτομέρειες: opp κιβώτιο τσαντών + χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 2-10 εργάσιμες ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 12000 PC το /day
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Καλώδια μπαλωμάτων των FO Συνδετήρας: APC SC UPC LC
Τύπος ινών: Διπλός Μήκος: οποιοδήποτε μήκος
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm
Ποιοτικός έλεγχος: 100% δοκιμή πρίν στέλνει Επιστροφής απώλεια: ≥50dB
Πολωνικά: UPC και APC Πραγματικό εργοστάσιο: ναι
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών OFNR

,

OM3 καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

Υπαίθριο διπλό σκοινί μπαλωμάτων LSZH

3M OM3 διπλό OFNR/LSZH καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc υπαίθριο

 

Με Telegärtner τα νέα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών υπαίθρια, οι συσκευές έξω από ένα κτήριο μπορούν εύκολα και οικονομικά να ενσωματωθούν στο δίκτυο δεδομένων. Τα νέα 2 σκοινιά ινών έρχονται με τον κοινό διπλό συνδετήρα LC. Το υπαίθριο καλώδιο που χρησιμοποιείται σε αυτά τα σκοινιά είναι στεγανό, υδατοστεγές και UV-ανθεκτικό. Είναι διαθέσιμο με τις πολλαπλού τρόπου ίνες OM2 για τα ποσοστά στοιχείων μέχρι ένα gigabit ανά δευτερόλεπτο και με τις singlemode ίνες OS2. Τα υπαίθρια σκοινιά μπαλωμάτων μπορούν να διαταχτούν στα μήκη μεταξύ 10 και 150 μέτρων. Τα νέα υπαίθρια σκοινιά μπαλωμάτων μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να συνδέσουν άμεσα τις συσκευές καθώς επίσης και τις εξόδους και τις επιτροπές μπαλωμάτων.

 

Σκοινιά μπαλωμάτων των FO για εύκολα και οικονομικά εγκατάσταση


Τι οι συνδέσεις σε έναν πόλο ενός κινητού ραδιο σταθμού βάσης, σε μια σύνδεση μικροκυμάτων σε μια στέγη, σε μια κάμερα IP ερευνώντας το χώρο στάθμευσης, ενός θυρωρού να στεγάσουν και σε μια επιτροπή επίδειξης μπροστά από ένα κτήριο από κοινού; Το δικαίωμα, το μήκος συνδέσεων υπερβαίνει στις περισσότερες περιπτώσεις τα 90 μέτρα που το EN 50173 συστήνει για τα χάλκινα καλώδια μακράν. Οι οπτικές ίνες θα ήταν ιδανικές να κάνουν την εργασία, αλλά η εγκατάσταση ενός καθολικού εσωτερικού/υπαίθριου καλωδίου που περιέχει έξι ή δώδεκα ίνες δεν είναι καμία διασκέδαση, και οι επιτροπές μπαλωμάτων για να ολοκληρώσουν το καλώδιο καταναλώνουν αρκετά κάποιο διάστημα. Ένα δυναμωμένο, extra-long σκοινί μπαλωμάτων δύο-ινών θα ερχόταν πράγματι πολύ σε πρακτικό.


Σαν πελάτης-στραμμένο προμηθευτή συστημάτων, Telegärtner προσθέτει τέτοια σκοινιά με τον κοινό διπλό συνδετήρα LC στο περιεκτικό χαρτοφυλάκιο προϊόντων του. Το υπαίθριο καλώδιο που χρησιμοποιείται σε αυτά τα σκοινιά είναι στεγανό, υδατοστεγές και UV-ανθεκτικό. Είναι διαθέσιμο με τις πολλαπλού τρόπου ίνες OM2 για τα ποσοστά στοιχείων μέχρι ένα gigabit ανά δευτερόλεπτο και με τις singlemode ίνες OS2. Τα υπαίθρια σκοινιά μπαλωμάτων μπορούν να διαταχτούν στα μήκη μεταξύ 10 και 150 μέτρων

 

 

Τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της υπαίθριας οπτικής ίνας Sc επιδιορθώνουν το καλώδιο:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή επανάληψη
Καλή ανταλλαγή
Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα.

 

Ευρύ φάσμα των υπαίθριων τμημάτων των FO


Τα νέα υπαίθρια σκοινιά μπαλωμάτων μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να συνδέσουν άμεσα τις συσκευές καθώς επίσης και τις εξόδους και τις επιτροπές μπαλωμάτων.
Οι πελάτες που χρειάζονται τα καλώδια με τους στεγανούς και υδατοστεγείς συνδετήρες μπορούν να επιλέξουν από το απέραντο TOC υπαίθριο χαρτοφυλάκιο συνδετήρων με τις κατοικίες TDC, FXC, RBC και FEM το – και φυσικά καλά-αποδεδειγμένο μέταλλο εκτιμημένο κατοικία IP68.
Το Telegärtner έχει τα νέα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών υπαίθρια ήδη στο απόθεμα για να εκπληρώσει τις διαταγές του πελάτη με έναν πιό εύκαμπτο και γρήγορο τρόπο.

 

 

 

Υπαίθριο ντούμπλεξ καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc OM3 OFNR LSZH 0

 

 

Αναφορές κανόνα του οπτικού οπτικών ινών patchcord
LC συμμορφώνεται με τα πρότυπα 61754-20 IEC
Το Sc συμμορφώνεται με τα πρότυπα 61754-4 IEC

 

 

Τεχνική προδιαγραφή των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

 

Φυσικά χαρακτηριστικά Περιγραφή
Οι τύποι συνδετήρων τελειώνουν το Α LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Τέλος Β τύπων συνδετήρων  LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ
Πολωνικός τύπος SMF: UPC-UPC UPC-apc Apc-UPC Apc-apc MMF: UPC-UPC
Ferrule συνδετήρων  Zircomia κεραμικό
Διάμετρος καλωδίων  Ντούμπλεξ: 2.0/3.0mm Simplex: 0.9/2.0/3.0mm
Ανταλλαξιμότητα ≤ 0.2dB

Ελάχιστη κάμψη Radlus

SMF: 10mm MMF: 7.5mm/15mm

 

Μηχανικά χαρακτηριστικά των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

 
Τύπος ινών OS2/OM5/OM4/OM3/OM2/OM1
Αρίθμηση ινών Το διπλό /Simplex
Σακάκι καλωδίων PVC (Riser/OFNR) /LSZH/Plenum (OFNP)
Χρώμα σακακιών OM1/OM2: Πορτοκάλι OM3/OM4: Aqua OM5: Ασβέστης πράσινος OS2: Κίτρινος
Βαθμός ινών OM5/OM4/OM3/OM2: Κάμψη αναίσθητη OM1: G.651

 

Οπτικά χαρακτηριστικά των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων LC/SC/ST/FC/LSH/MU/MTRJ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια συνδετήρων SMF: UPC≥50, APC≥60 (LC/SC/ST/FC/MU/MTRJ), UPC≥55, APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC/SC/ST/FC/LSH/MU), UPC≥35 (MTRJ)
Μείωση σε 1310nm 0.36dB/km
Μείωση σε 1550nm 0.22dB/km
Μείωση σε 850nm 3.0dB/km
Μείωση σε 1300nm 1.0dB/km

 

Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80℃

 

 

Πώς να διατάξει τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικής ίνας

 

1. Τύπος συνδετήρων: SC/FC/LC/ST/MPO/MTP/MU/MTRJ/E2000/SMA
2. Τύπος τρόπου: ενιαίος τρόπος (UPC και APC)/πολυ τρόπος (PC)
3. Διάμετρος καλωδίων: 0,9/2,0/3,0 χιλ. (μπορέστε προσάρμοσε άλλη διάμετρο)
4. Υλικό επιστρώματος: PVC/LSZH
. αρίθμηση ινών 5: απλός/διπλός/ο πυρήνας 4/6core/8 αφαιρεί τον πυρήνα τον πυρήνα του /12/τον πυρήνα πυρήνας/96 24core/48 και ούτω καθεξής
6. Τύπος καλωδίων: G652D/G657A1/G657A2 ΤΟ /G655/OM1/OM2/OM3-150/OM3-300/OM4 ΤΟ /OM5
7. Μήκος σκοινιού μπαλωμάτων: σύμφωνα με την απαίτησή σας

8.MPO/MTP ο συνδετήρας πρέπει να μας αφήσει να ξέρουμε ποια μέθοδος (τύπος του /C τύπων Α/τύπων Β), αρσενικό ή θηλυκό, αρίθμηση ινών (4/8/12/16/24/32 ίνα)

 

FQA:

 

1. Q: Είστε κατασκευαστής;

Α: ναι, είμαστε κατασκευαστής σε Shenzhen, Κίνα

 

2. Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: MOQ μπορεί να είναι PC 1, αλλά δεν προτείνουμε να διατάξουμε τα PC 1 επειδή το κόστος θα είναι υψηλότερο έτσι ώστε η τιμή θα είναι υψηλότερη από τον προϋπολογισμό σας.

 

3. Q: Ποια είναι η τιμή;

Α: Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας. Αφότου ξέρτε την ποσότητά σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας. Οι μεγάλες ποσότητες θα πάρουν μια πολύ ανταγωνιστική τιμή.

 

4. Q: Μπορείτε να αναφέρετε τη FOB τιμή;

Α: ναι μπορούμε, αλλά λόγω του μεγέθους και του βάρους δεν είναι μεγάλος, οι περισσότερες είναι παράδοση αεροπορικώς, DHL, TNT, το UPC, τη FEDEX, κ.λπ. Έτσι αυτό δύσκολο να κάνει τη FOB τιμή. Ο καλύτερος τρόπος είναι να κοινοποιήσει τις λεπτομερείς προδιαγραφές σας και ποσότητα, θα προσφέρουμε το φορτίο με την αξία προϊόντων της αναφοράς σας.

 

Έχουμε μια πολύ ανταγωνιστική στέλνοντας αποστολέα τιμών. Εάν η ποσότητά σας είναι μεγάλη και υπάρχουν δωδεκάδες των κιβωτίων χαρτοκιβωτίων, μπορούμε να υπολογίσουμε το φορτίο θαλασσίως για την αναφορά σας.

 

Η τιμή EXW ή η τιμή CFR θα είναι καλύτερη. Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με για περισσότερη λύση εάν χρειάζεστε.

 

5. Q: Πώς είναι η ποιότητά σας;

Α: Η παραγωγή μας είναι σύμφωνα με το IEC, η τυποποιημένη παραγωγή της Ευρώπης, που κλείνουν σχεδόν στο χωρίς σκόνη εργαστήριο. Εισαγόμενος εξοπλισμός παραγωγής και εξοπλισμός ποιοτικού ελέγχου. Ειδικά εξοπλισμός MTP Daisi.

 

Όλα τα προϊόντα είναι δοκιμή 100% πριν από την παράδοση.

 

6. Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή σας;

Α: Έχουμε τρία εργοστάσια στην Κίνα. Ένα εργοστάσιο για την παραγωγή καλωδίων οπτικών ινών, δύο εργοστάσια για το σκοινί μπαλωμάτων, το PLC, ODF, τον προσαρμοστή, τους εξασθενητές, κ.λπ.

Για το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, η χρονική ανοχή μπορεί να είναι 2 -3 εργάσιμες ημέρες για 5000 PC. κανονικά προϊόντα που έχουμε στο απόθεμα. Μπορούμε να εξετάσουμε μια επείγουσα διαταγή για σας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να αισθανθείτε ελεύθεροι να μας έρθετε σε επαφή με.

 

7. Q: Ποια είναι η εξουσιοδότησή σας;

Α: για το σκοινί μπαλωμάτων, έχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης από την παράδοση, αλλά μόνο αρμόδιος για την μη-τεχνητή ζημία. Για την τεχνητή ζημία, μπορούμε να το επισκευάσουμε για σας δωρεάν, αλλά το φορτίο θα πληρωθεί από την πλευρά σας.

 

8. Q: Ποια είναι η συσκευασία σας;

Α: Χρησιμοποιούμε μια διεθνή συσκευασία εξαγωγής. σύνδεσε κάποια συσκευασία των διαφορετικών προϊόντων για την αναφορά σας. Μπορούμε επίσης να τυπώσουμε το λογότυπό σας στη συσκευασία

 

9. Q: Μπορείτε να κάνετε OEM/ODM;

Α: ναι. Είμαστε κατασκευαστής, όλα τα προϊόντα δέχονται το cOem το /ODM. μπορούμε να υπογράψουμε τη συμφωνία εμπιστευτικότητας.

 

10. Q: Μπορώ να έχω ένα δείγμα;

Α: Εξαρτάται από ποια προϊόντα, για τον προσαρμοστή, εξασθενητής, σκοινί μπαλωμάτων, πλεξίδα, μπορούμε να παρέχουμε ένα δείγμα για σας δωρεάν. Αλλά φορτίο που ξεπληρώνεται από την πλευρά σας.

Για τα μεγάλα προϊόντα αξίας, δεν μπορούμε να προσφέρουμε το δωρεάν, τη δαπάνη δειγμάτων και το φορτίο που ξεπληρώνονται πρώτα. αφότου τοποθετήσατε μια διαταγή, η δαπάνη δειγμάτων θα επιστραφεί.

 

11. Q: Πώς μπορώ να διατάξω;

Α: 1. μας στέλνει το ταχυδρομείο σε ή στέλνει την έρευνα. ξέρτε το όνομα προϊόντων, λεπτομερείς προδιαγραφές, ποσότητα. Παρέχετε ότι σας λάβετε τη διεύθυνση εάν μας χρειάζεστε για να υπολογίσετε το φορτίο για σας.

2. Αφότου ξέρουμε τις απαιτήσεις σας, θα προσφέρουμε την καλύτερη αξία μας σας, με τη χρονική ανοχή. Η τιμή είναι σύμφωνα με την ποσότητά σας.

3. Όταν δέχεστε την αναφορά, θα κάνουμε ένα τιμολόγιο αιτήσεων με τον τραπεζικό λογαριασμό μας.

4. Θα τακτοποιήσουμε την παραγωγή για σας αφότου λάβαμε την πληρωμή.

5. Προτού να επιβεβαιώσουμε παράδοση λάβετε τις πληροφορίες με σας πάλι .and θα σας στείλει τον αριθμό καταδίωξης σε μετά από την παράδοση.

6. Θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας για μακροπρόθεσμη συνεργασία.

 

12. Q: Τι ο όρος πληρωμής σας;

Α: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram αμέσως. Για τα μεγάλα ποσά, μπορεί 50% να καταθέσει εκ των προτέρων, ισορροπία 50% που πληρώνεται πριν από την παράδοση.

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Τηλ.:: 0086-13534063703

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα