Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο mpo mtp

8 σκοινί μπαλωμάτων ινών μήκους κύματος PVC 3.0mm 850/953/1300nm καλωδίων LC Unitboot πυρήνων MPO MTP

8 σκοινί μπαλωμάτων ινών μήκους κύματος PVC 3.0mm 850/953/1300nm καλωδίων LC Unitboot πυρήνων MPO MTP

    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
  • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: New Light
    Πιστοποίηση: CE , ISO , RoHS
    Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
    Τιμή: can be negotiated
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα OPP + κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
    Χρόνος παράδοσης: 2-7 εργάσιμες ημέρες (σύμφωνα με την ποσότητά σας)
    Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 500 pcs ανά ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP - LC UNITBOOT Υλικό: PVC
    Τύπος πυρήνων: πυρήνας 8 Χρώμα καλωδίων: Ανοιχτό πράσινο
    Απώλεια εισαγωγής: ≤ 0,5 DB (η χαμηλή απώλεια εισαγωγής μπορεί να είναι ≤ 0.3dB) επιστροφή απώλεια: ≥25dB
    Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί Τύπος καλωδίων: OM5 50/125
    μήκος κύματος: 850/953/1300nm

    8 πυρήνας MTP / MPO - Μονάδα LC OM5-600 PVC 3.0mm 850/953/1300 μήκους κύματος

    Το νέο φως Uniboot LC patchcord χρησιμοποιεί ενιαία υποδοχή σύνδεσης και μονοκόλλητο καλώδιο διπλής όψης 3.0mm. Μειώνει δραματικά το 50% του απαιτούμενου καλωδίου σε σύγκριση με το standard patchcord LC zipcord, διευκολύνοντας τελικά τη βελτιωμένη ροή αέρα μέσα σε περιβάλλον υψηλής πυκνότητας όπως τα κέντρα δεδομένων και τα οπτικά δίκτυα 10G / 40G / 400G.

    ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

    Θήκη ενοποιημένων υποδοχών σύνδεσης και μονή εκκίνηση

    - Εξοικονόμηση χώρου λειτουργίας και ενίσχυση της ροής αέρα

    Χρησιμοποιεί το μονόχωρο στρογγυλό αμφίδρομο καλώδιο

    - Μειώστε το 50% του χώρου διαχείρισης καλωδίων σε σύγκριση με τα τυπικά patchcords LC

    Ιδανικό για περιβάλλον εγκατάστασης υψηλής πυκνότητας

    - Ιδανικό για σύνδεση πομποδεκτών 10GB, πομποδεκτών SFP + & QSFP + για συνδέσεις δικτύου 10 gigabit

    Ποικιλία επιλογών ινών και επιφανειακή στίλβωση

    - Διατίθεται σε G652D G657A1, G657A2, OM1 ~ OM5 σε διαφορετικές γυαλιστικές επιφάνειες περιλαμβάνουν APC, UPC, PC.

    Συμμορφώνεται και υπερβαίνει τα πρότυπα του κλάδου

    - Συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις απόδοσης IEC και TIA

    Παράμετρος

    όνομα προϊόντος 32 πυρήνα MTP / MPO θηλυκό καλώδιο 400G 3μετρικών OM5-600 LSZH 3.0mm πράσινο fiber patch cord
    Τύπος λειτουργίας πολλαπλών λειτουργιών
    μετρήσεις καλωδίων 32 core (μπορεί να είναι πυρήνας 4/8/12/16/24/32)
    τύπου πυρήνα OM5 (ΟΜ1 / ΟΜ2 / ΟΜ3-150 / ΟΜ3-300 / ΟΜ4 / ΟΜ5)
    καλώδιο χρώματος Πράσινο (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας)
    διάμετρο καλωδίου 3,0 (μπορεί να είναι 3,0 και προσαρμοσμένη διάμετρος)
    μήκος καλωδίου patch 6 μέτρα (μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με το αίτημά σας)
    έξω υλικό σακάκι LSZH (μπορεί να είναι PVC ή LSZH)
    απώλεια εισαγωγής ≤ 0.5dB (χαμηλή απώλεια εισαγωγής μπορεί να είναι ≤ 0.35dB)
    απώλεια επιστροφής ≥25 dB
    ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ 850 // 953/1300
    τύπου πυρήνα 50 / 125um
    Τύπος σύνδεσης θηλυκός
    συνδετήρα Το Aqua / Magenta / beige είναι εντάξει
    σφραγισμένο υλικό πλαστική ύλη
    θερμοκρασία χειριστή -40 ~ + 85 ℃
    εκτύπωση καλωδίων τυπική εκτύπωση (μπορεί να προσαρμοστεί)
    OEM / ODM δεκτός
    εγγύηση 3 χρόνια μετά την παράδοση
    Ωρα παράδοσης 2-15 εργάσιμες ημέρες (ανάλογα με την ποσότητα σας)

    Connector μπορείτε να επιλέξετε:

    Πως να παραγγείλει

    1. Τύπος συνδέσμου: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Τύπος λειτουργίας: μονή λειτουργία (UPC και APC) / πολλαπλών λειτουργιών (PC)
    3. Διάμετρος καλωδίου: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (προσαρμοσμένη άλλη διάμετρος)
    4. Υλικό επικάλυψης: PVC / LSZH
    5. Αριθμός ινών: απλός / διπλής όψης / πυρήνας 4 core / 6core / 8 core / 12 core / 24core / 48 core / 96 πυρήνα και ούτω καθεξής
    6. Τύπος καλωδίου: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Μήκος καλωδίου: σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας

    8.Το βύσμα MPO / MTP πρέπει να μας ενημερώνει ποια μέθοδο (τύπου A / τύπου B / C), αρσενικό ή θηλυκό, αριθμό ινών (ίνα 4/8/12/16/24/32)

    Στοιχεία επικοινωνίας
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

    Τηλ.:: 0086 15800028772

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)